Şimdi Ara

1e1:Haber 4 Mayıs 'Enerji veren Teknoloji Programı' video şov (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
204
Cevap
0
Favori
32.191
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • laptop nası biter abi. bütün pc üretim firmaları laptop üstüne yoğunlaşmışken bunu söylemek ters olmuş.
  • steam ve ubuntu birlikteliği beni heyecanlandırdı
  • Masaüstü ve notebook bitti cümlesine katılmıyorum niye mi hem masaüstüm hemde 15.6 notebook sahibiyim ve masaüstüm de skystar 2 tv kartım var ve neredeyse tüm gün makinem tv olarak açık ayrıca download yaptığım için zaten halihazırda açık durması lazım.

gelelim tablete ben tablete tv kartı ekleyebilirimiyim hayır anca 3. parti programlarla ve bağlantı üzerinden yada özel abonelik yöntemi ile para ödeyip tv hizmeti alabilirim ben tablette download yapabilirmiyim yaparım ama zaten mobil bir cihaz ve şarj noktalarında oyun oynadığımız zaman batarya süresini eleştiriyoruz ve download için kapasiteye ihtiyacımız var şuan android bir cihazda max 64 gb hafıza var diyelim o dahili hafıza torrent için nereye yeterli olacak.

kısacası ne masaüstü ölmüştür nede dizüstü amaca yönelik kullanım vardır sırf tv kartı kullandığım için mini itx anakart bulamadım istediğim gibi çünkü fusion E 350 apu lu anakartlarda sadece pci-e x16 yuvası mevcut standart pci yuvası bulunan ürünler ülkemizde yok. şuanki sistemimi tüm gün çalıştırdığım için zaten enerji sarfiyatım yüksek ben bunu 30 - 45 watt ile kurtarmanın hesabını yaparken masaüstü öldü demek bence yanlış

sırf enerji tasarrufuna odaklandığım için ikinci nesil Fusion Trinity işlemcileri bekliyorum ve üzerinde bulundurduğu gpu zaten orta halli ev kullanıcısı fazlasıyla tatmin edecektir diye düşünüyorum.

ayrıca bi eleştirim olacak mesut abi HTC One X tamam şuan için updateleri ile belki yerine oturmuştur ama yıl sona ermeden tegra 4 ün geleceğini biliyoruz ve nvidia 2 hafta önce tegra 3+ ı çıkaracağını duyurdu bu tarz donanım güncelleştirmesi HTC one X ne kadar iyi olursa olsun donanım bağlamında o cihazı eskimiş kılmaz mı ayrıca 40 nm den 28 nm ciddi teknolojik atlama olacak tegra 3 ile tegra 3+ arasında cidden fark olacaktır

diğer bir eleştirim amd fx serileri ile kötü olabilir ama koskoca 1 sene içerisinde sadece foxconn E350 anakart ve asus C50 apulu notebook incelemesi birde Zotac Fusion ZBOX gördük ne bi usb 3.0 ve sata 3.0 bulunan MSI E350AI E45 mini itx anakart ne hp dm1 3200st yada yeni çıkan dm1 4110et çözümünü gördük performans veren ürünlerde inceleme noktasında biraz zayıflık var gibi artık mesela Dark mini kasalı MSI E350 li bi mini itx kasa Bi çok hazır mini pc den ucuza gelebiliyor.

bir videoda oturma odasına media pc ve download makinesi oluşturuyoruz diye video görmek isterim seçme parçalarlar ile umarım bu dediğim brazos 2.0 platformu ile test videosuna konu olur.

şimdide eleştiriden birazda teşekküre geçerim iyiki bu videoları her hafta yayınlayıp bizleri teknolojiden haberdar ediyorsunuz emeği geçen herkese canı gönülden teşekkürler...

son not : Mesut abi affına sığınarak ufak bir ayrıntı gördüm videoda. 2-3 hafta önceki videoda ''nişanlım'' kelimesi geçiyordu şimdi ise ''Eşim'' geçti. Dünya evine girildiyse Allah mutlu kılsın sizleri ve uzun seneler bu mutluluk bozulmasın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aceleciburak -- 5 Mayıs 2012; 0:57:20 >
  • Akk korkusundan izlemeye korkuyorum :( 50 gb 1 ay yettirmem lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi starex_01 -- 5 Mayıs 2012; 1:03:34 >
  • EGaKe çektirirler falan :D
  • Notebook elbette bitmez ancak Erdinç orada kendi kullanım şekline göre yorumlamış, büyütülecek birşey yok.

Gariptir ki birçok kişinin aksine Galaxy S3'ün tasarımını genel anlamda beğendim (zevk meselesi işte). Donanımsal açıdan kablosuz şarj harici çok uçuk farklılıklar gözükmese de yazılımsal yönden kendini gösterebilir (ki bazı sentetik benchmarklarda yüksek puanlar almış). O yüzden ayrıntılı incelemelerini beklemekte yarar var.

14 Mayıs gecesi Taksim'de görüşmek üzere.
  • Samsung'a taş atmalar sanırım S3 tanıtmında yayın haklarını ntv ye devretmesi ve Mesut Çevik'in Htc one X kullanıcısı olmasından kaynaklanıyor.

Bu arada final versiyonunu gördükten sonra çamur atsanız daha iyi olurdu sanırım.

Düzeltme: imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ezimuse -- 5 Mayıs 2012; 2:21:19 >
  • Herkese merhaba,

Olayı en güzel musAKka yakalamış. Benim ihtiyaç listemde artık laptoplara yer yok. Masaüstü, tablet ve akıllı telefon bütün gereksinim duyduğum ihtiyaçlarımı karşılıyor.

Haberler açısından yoğun bir gündem olduğu için yorumumu videoda pek detaylandıramadım ama bu benim kişisel tercihim ve yorumum. Yurtdışı yolculuklarımda bile yanıma artık tablet ve akıllı telefonumu alıp çıkıyorum. Sadece ben değil, etrafımdaki yabancı basın bile ekstra aparatlar ile güçlendirdikleri tabletlerini kullanmayı tercih ediyor.

İyi geceler,

Erdinç İyikul
  • Huawei nin yeni çıkacak telefonu galaxy 3ten daha iyi. En azından belirli bir özelliği var.
  • ben gayet güzel ve rahat bi şekilde izledim Hemde HD olarak internetim de üstelik TTNET 8Mbps Limitsiz... saat 11 den beri bekliyordum sonunda izledim...
  • telefonların çok bahsi geçti gibi geldi bana, zaten telefonlar ilgili inceleme videoları çekiyorsunuz
    belkide ivy incelemesi bekleyip tel incelemelri gelmesindenmidir nedir. Bence telefonlar ayrı tutmalısınız belki sadece mobil sistemler için ayrı bir birebir olabilir
  • Yine dopdolu bir program yapmışlar. Sondaki video da gayet eğlenceliydi. Teknolojik haberlerle ilgili yorumlarımı bir daha yazmak istemiyorum. Hepsini kendi konularında tartışmıştık. Ama şu bir gerçek ki S III hayal kırıklığı oldu.
  • Var ya canlı yayın yaparsanız ekran kartımı keserim!!!
  • ya beyler bilginiz varmı acer kar oranı ne kadar az valla benim tanıdğım çoğu kişide laptop va ama tablet yok çok çeşitli markalar olmasındanmı kaynaklanıyor acaba
  • Mesut Çevik ve Erdinç İyikul her hafta olduğu gibi bu bölümde de teknoloji ve oyun dünyasında son 1 haftada olup biten her şeyi ekranlarınıza taşıyor.
    -------------------------------------------------------------------------------
    yukardakini yazan mesut cevik degil mi ?, sanki baska birinden bahsediyormus gibi :) bari baskasi hazirlasaydi bu sayfayi.
    -------------------------------------------------------------------------------
    Video Haber Mesut Çevik "Speed-Step"
    4 Mayıs 2012, Cuma 23:16 54 2805
  • Günümüzde nerdeyse her kullanım tarzına uygun farklı akıllı ürünlerin çıkması bizi lap top esaretinden kurtarıyor bunun kaçınılmaz sonu tabii ki -yeni çıkan ürünlere göre- hantal ve ağır lap top lar artık eskisi kadar revaçta değil ve git gide kullanımı azalacak; hele ki ultrabooklar 3-5 yıla yaygınlaşınca belki de unutacağız.... Bence laptopları hala ayakta tutan ekrankartı kozu zira cep telefonlarının işlem güçleri mobil kullanım için tatminkar seviyeye erişiyor...

Gözden ırak olan gönülden de ırak olur derler ya Koreliler avrupa stiline ve beklentilerine hala uzaklar. Öncelikleri mi farklı yoksa bir bildikleri mi var bilmiyorum ama duruş eksikliği var gibi... Ne apple gibi bir stili var ne nokia gibi yenilik arayan bir tarz ; fiyat performansla kavrulup gidiyor..

Velhasıl yine güzel bir program olmuş teşekkürler :)
  • ultrabooklar şu an oyun için hiç uygun değil acer bi ultrabook vardı burda 640m lik kart koymuşlar felaket ısınıyor diyorlardı i5 olmasına rahmen
  • her zamanki gibi gene süpersiniz. fakat anketlerinizde seçenekleri çoğaltmalısınız ben almak isterim fakat pahalı bu seçenegin göz önünde bulunması gerekir...
  • Yine çok iyisiniz
  • Skyrim'in Videosu Samsung Galaxy S III'ün Tasarımından Daha İyi Olmuş
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.