Şimdi Ara

1998 model Audi A3 kilit sistemi yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
232
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 1998 model A3 bir aracım var kumanda ile açma kapatma yapmak için kumandayı alıcı cihazın dibine kadar sokmam gerekiyor aksi takdirde çalışmıyor alıcı cihazı söktüm anakart elimde fakat hangisinin alıcı cihaz olduğunu anlamadım fotoğraf ekliyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kumandanın pilini yenilerinin mi acaba ?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • rölelerin oluduğu yer oksitlenmiş iyice bir temizlik yap kartta.

• Bu durumlarda kartın temiz ve tozsuz olması lazımki yorum yapalım ayrıca sadece 2 foto var değişik açılardan resim paylaşın oksitlenme mi yoksa toz toprakmı tam anlamak lazım tabi alıcı verici modül kenrda sanırım anten nerede onu görmek lazım.

• Pil değişimi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kumandanın ölçümünü yaptırdım ve pilleri değiştirdim bir sorun olmadığını söylediler. Kendim sanayi esnafıyım, bu tarz problemlerde ve araç eskiyse; pek umursamıyorlar ve anlamıyorlar o yüzden uğraşma çalışan mekanizmayıda bozarsın diyip geçiştiriyorlar. Sizde sorun yinede kumanda da mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi colt1905 -- 14 Ocak 2023; 9:1:26 >
  • savsat2000 S kullanıcısına yanıt

Oksitlenme de vardı toz toprak olma sorunu da vardı. Fakat gözümle bayağı inceledim lehim atığı veya paslanma sorunu göremedim.

• fotoya göre sol altta nec rölenin altında, ufak dik duran kart alıcı kartına benziyor.

benim vectra da kumanda ve kilitler düzensiz çalışıyordu, aküden direk - hat çektiğimde düzelmişti.

kolay gelsin

• Collezione kullanıcısına yanıt

Denenebilir üstad güzel bilgi teşekkürler

• Çalıştığına göre pil değişimi çözüm olabilir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.