Şimdi Ara

1996 corolla verilip 2004 pejo 206 alınır mı acill

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar merhaba bi takas söz konusu görüş almak istedim
    benim aracım 1996 model corolla 1.6 xli klimasız model 180.000 de komple boyalı 1 parça değişen var bakımlı bı araç
    bnm aracım bu http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-emsallerinin-en-temizi-hatasiz-kazasiz-bakmadan-gecme-fiyat-indi-153120525/detay/

206 ise 2004 model 1.4 x line abs klima 2 airbag vs var arac 180.000 de motor baskı balata triger sıralı sistem lpg vsvs yeni değişmiş satma nedeni büyük araç almakmış aracta ses sistemi eksoz çelik jant vs var kaporta tmz yanlar boyalı
    aractan üste 1000 istedi 600 e anlaştık nasıl sizce alınır mı sıkıntısı varmı corollayı aramıyım rahat mı ederim
    şimdiden tsk...

• Eğer gerçekten rabası temiz olsa 600 lira için gidip de 8 yaş küçük hiçbir donanımı olmayan araç almaz. Hani gli olsa adama hak verirdim ama pugcu adam yalan söylüyor bence. Ama yinede baktırın kaybedecek birşeyiniz yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hiç düşünmeyin derim 8 yaş genç araba daha iyidir her zaman
    tabii baktırın iyice heryerine
  • Gerçekten sağlamlık açısından emin olmadan kabul etmeyin.
  • Güvendiğiniz bir yerde baktırın sıkıntı yoksa alın hocam
  • Gti olsa hiç düşünme derdim ama 1.4 araç.

Ben 206 sahibi olsam ae101 ile takas yapardım ama 98 special olursa yapardım.

Terso durum olabilir iyi ekspertiz yaptırın.
  • AE101'in sürüş keyfini kesinlikle 206'da bulamazsın.

Ben olsam düşünmezdim bile.
  • arac tanıdıktan sayılır düğün mü ne yapmış araç küçük geliyormus o yuzdn satıyorum dedi
    ustaya göstermeden motorun iyi olup olmadığını yadaşaseyi faln nasıl anlarız
  • c segmentindne inip b segmeni fransız arabasına binersen attan inip eşeğe binmiş olursun model yükseltmek istiyorsan c segmenti bir araba bak pişman olursun.
  • Gerek yok böyle bir takasa aracın tks ediceğin araçtan daha güzel boşver.
  • hocam 8 yas var arada daha yeni sonraa klima abs airbag donanım farkı var vsvs
    kronik sorun nedir motoru vs nasıl anlarz
  • Yapma derim. Efsane kasa Toyatadan memnunsan gereksiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aracınızı berbat etmişsiniz. bu ne biçim ae101? 206 temizse kesinlikle verin kurtulun bence..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.