Teğmen
04 Temmuz 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 21 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba arkadaşlar;

Selçuk Üniversitesi öğrencisi 1. sınıfım.

İki gün öncesine kadar bildiğim kadarıyla ders kayıtları 2. sene yapılıyordu. Bu yüzden ders kaydımı yapmamış bir halde okula eksiksiz bir şekilde gidip geliyordum. Listede adım yoktu fakat, öğretmenlere sorduğumda "kağıdın altına ad soyad imza at yeter" diyorlardı.

Taa ki iki gün öncesine kadar arkadaşım durumu fark edene kadar...

Ders kaydını yapmadığımı fark etti. Hemen öğrenci işlerine gittim, mazeretli ders kaydı tarihinin geçtiğini, fakat dilekçe yazabileceğimi söylediler. Mazeret tarihinden sonra gelen dilekçeler hep red cevabı almış.

Eğer bana da red gelirse, bu senem komple yanacak. Staj için güzel bir firma ile anlaşmıştım, bu da yanacak.

Durumum çok kritik, ders kaydını yaptırabilmem konusunda fikirlerinize ihtiyacım var.

Şöyle yap, böyle yap gibisinden.

Şuana kadar sadece müdür yardımcısı ile konuşabildim. Kendisi de "şahsi" olarak yapabileceği bir şey olmadığını, kurul karar aldığını fakat muhtemelen red yanıtı alacağımı söyledi.
Beyler okulumuzda bahar şenliklerine kim katılsın diye anket yapıldı ünlüler arasında.

Heijan'a oy verirseniz sevinirim

https://www.facebook.com/events/818612774860988/822327941156138/
YANINDA OYNARIM
Merhaba arkadaşlar,

Kanada 285 bin göçmen alacağını duyurdu. Bunun 100 bin kadarı üniversite öğrencisi olacakmış.

Benim de elçilikte bir tanıdığım var. Daha önce Almanya vatandaşı olup, orada öğrenim görmek istediğiimi, olası bir fırsatta haber vermesini söylemiştim.

Her neyse, Kanada bu duyuruyu yaptıktan sonra bu abi beni aradı. Kanada için bir fırsat olduğunu, eğer benim kabul etmem durumunda kendi yetkisini kullanarak %100 göçmen adı altında, bir yıl içerisinde vatandaş olabileceğimi, devletin bana yer ve okul, sosyal açıdan maddi destek sağlayacağını söyledi.

İki arada bir derede kaldım. Ağzımdan çıkacak tek bir kelime ile gidebilirim. Şuan o kadar heyecanlıyım ki, ne yapsam bilmiyorum. Elim ayağım titriyor...
Çiğköftecide menüleri yedikten sonra hesabı ödememek amacıyla dışarıya sigara içmeye giden kızlardan alınmış bir intikam hikayesidir.

Dün gece bu kızların evinde kaldım. Hikayenin başında geçen ilk olay, evlerine giderken yolda gerçekleşti. Her neyse, sabah erken kalkıp ses etmeden pılımı pırtımı toplayıp çıktım. Bir şey hariç; telefonumun şarj aletini evde unutmuşum!

Öğlen üzeri şarjımın bitmek üzere olduğunu, aleti getirip, getiremeyeceğini sordum.

Her neyse, iki saat kadar sonra aleti site girişine getirmiş. Ben de inip aldım. Kafelerin birinde çay içelim görüşmüşken dedi.

Bilgi notu:Kapımızın önü kafeler sokağı. En yakımımızdaki ise aşırı pahalı bir mekan.

Ben de cüzdanımı yanıma almadığımı söyledim ve lafı boğazıma dizerek "ben hallederim aa" triplerine girdi.

Menü geldi, kız bir çay istedi. Ben ise menüdeki en pahalı içecek olan latteyi istedim...

O an kız kekeme oldu. Bakışı değışti, yüzü soldu...

Ben:
Kız:
Merhaba arkadaşlar,

Pegasus'dan uçak bileti rezerve ettim (ptesi günü için)
Gidiş dönüş olacak şekilde.

Koltuk numarası v.s seçmedim, seçmem durumunda +10-20 tl gibi fazladan ücret istiyor.

Daha önce hiç uçağa binmedim, bilet de almadım haliyle.

Ne yapmam gerekiyor şimdi, uçuş kodumu v.s aldım.
Günaydın arkadaşlar,

Dün gece boğazımın ağrıdığını hissetmem ile birlikte tylolhot içip, yaklaşık 13 saat uyudum. Şuanda ayak serçe parmağım dahil, bilimum tüm kemiklerim olmak üzere ağrı içerisindeyim.

Kıç kemiğim bile sızlıyor, sanki tecavüze uğramış gibiyim

10 ve 12'de finallerim var. Öneriniz varsa alırım bi dal..

Ayrıca ateşimin de olduğunu hissediyorum. Gaffam yanıyor anne!
OLM BUNELAN

OLM BU NE LAN

Arkadaşım Burger King'den sipariş verdi. Kartında para olup olmadığını bilmiyor. Şansını denemek istedi.

Kapımıza geldiklerinde karttan para çıkmazsa sizce ne olur? Tahmin veya deneyimlerinizi bildirirseniz sevinirim
Hakkında
Meslek: Sosyal Medya Uzm. Yrd.
Forum İmzası:
Vestel Ürünü Alma-Aldırma!
Hakkımda:
Konu Dışı Şikayet Timi [Tek başına bir tim]
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.257
İkinci El Bölümü Mesajları: 10
Konularının görüntülenme sayısı: 93.727 (Bu ay: 892)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 920 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.