Şimdi Ara

1991 model TOYOTA COROLLA 1.6 XL LÜTFEN CVP LAYINIZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
9.928
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

sizden ricam aşağıdaki ilanda olan araçtan almayı düşünüyorum,değerli yorunlarınızı bekliyorum.

fiyat? Sağlamlık?yedek parça fiyatı?bu araca alırken neye dikkat etmeliyim,veya başka bir araç tavsiyesi? B u konularda beni aydınlatırmısınız?Sataçağım zaman kolaylıkla satabilirmiyim?

http://www.sahibinden.com/1991_model_klimali_toyota_corolla_1_6_xl-58WQQaXQQ17268427WQQpXQQdisplayitem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m@r@b@ -- 3 Şubat 2010; 13:37:04 >

• araç ilan syfasında 114 bg görünüyor ama 90 bg dir
    karbüratörlüdür bir çok yerliden iyidir çürümez ve 4 vitesdir
    6-6buçuk normal fiyat yani olsun da corolla olsun dünyada en çok satılan modeldir corolla
  • yanlış anla ama 91 model araçtan bahsediyorsunuz, 20 senedir mutlaka bir iki kelam duymuşsunuzdur artı 7-8 binlralık bir araçtır yazdıklarınızı karşılamasa ne olacak ki topu topu 1-2 bin lira zararınız olur yani dert etmeye gerek yok al gitsin. Bu araçlar kaliteli olmasaydı bugün yollarda TOYOTA olmazdı.
  • Benim arkadaşım bunun aynısını galeriye 6.500'e vermişti.

Eğer arabada çok ciddi bir şey yoksa fiyat iyi.

Valla bu arabaların hiç kronik problemi yok.Kaporta düzgün olsun yeter.Performansı ve konforu çok cezbedici.
  • ilgi ve alakanız için tşk ederim.
  • Bizim Arabada 1991 model toyoto corolla araba rahat uygun fiyat ama parçası biraz pahalı bence alın

bide ben donanım forum üyeliğime resim koyamıyorum yardımcı olursanız teşekkür ederim
  • araç ilan syfasında 114 bg görünüyor ama 90 bg dir
    karbüratörlüdür bir çok yerliden iyidir çürümez ve 4 vitesdir
    6-6buçuk normal fiyat yani olsun da corolla olsun dünyada en çok satılan modeldir corolla

katılıyorum

http://forumck.eniyiforum.org/
  • parcatreni.com da parçalar gayet uygun görünüyorda galeriden araç alırken paspasına kılıflarına kadar alıyorlar deli oluyorum.

Lastikler, akü, amortisörler, kemer tokaları gibi aksesuarlar bunları kontrol edip almakta fayda var şayet sırf bunlar -en az- 1.000 liraya çıkıyor. 7 ye gelecek araba oluyor 8-8,5.

İlla araba çok sağlam ama dediğim ekipmanlar mecbur değişecekse bence pazarlıkta fayda var.
  • eskiden bizde vardı cok sağlam bir arabadır motor gücü 100hp dir ayrıca arac avrupa üretimi ise ne cürüme olur ne bişey
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.