Şimdi Ara

yeni korolla en fulü hangisi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9
Cevap
1
Favori
53.750
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

2014 model 2 el 1.6 benzinli otomatik korolla alacam en ful versiyonu hangisidir..
    ve otomatikler arasında multi drayvır olan secenek ne anlama geliyor otomatik seçeneği tek deyilmi teşekkür ederimâ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alitahaberk -- 18 Kasım 2014; 12:27:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• En yüksek donanım Premium' dur. Benzinli modellerde Multi driver S şanzıman var. Dizeller de ise yarı otomatik sisteme sahip MMT şanzıman var. İki şanzıman birbirinden farklı sistemlere sahip.
  • quote:

Orijinalden alıntı: can6

En yüksek donanım Premium' dur. Benzinli modellerde Multi driver S şanzıman var. Dizeller de ise yarı otomatik sisteme sahip MMT şanzıman var. İki şanzıman birbirinden farklı sistemlere sahip.

Benim öğrenmek istediğim 1.6 pirimium hangi otomatik şanzumanı daha sorunsuz ve daha kullanışlı.
    bilgisi olan varsa lütfen paylaşsın...

• quote:

Orijinalden alıntı: alitahaberk

quote:

Orijinalden alıntı: can6

En yüksek donanım Premium' dur. Benzinli modellerde Multi driver S şanzıman var. Dizeller de ise yarı otomatik sisteme sahip MMT şanzıman var. İki şanzıman birbirinden farklı sistemlere sahip.

Benim öğrenmek istediğim 1.6 pirimium hangi otomatik şanzumanı daha sorunsuz ve daha kullanışlı.
    bilgisi olan varsa lütfen paylaşsın...

Hocam 1.6 yani benzinli de tek bir sanjuman var ve en sorunsuz sanzumanlardandir.(multidrive s)
    Eger dizel alirsaniz ki 1.6 degil 1.4 tur, ondada tek bir sanjuman var. O da sorunsuz sayilir. (MMT)

Her durumda sanzumani secme sansiniz yok zaten. Benzinli ise CVT(multidrive s), dizel ise MMT(multimode).

MMT ler eskiden sorunlu idi fakat yokus kalkis destegi eklendikten sonra sorunlari cok azaldi.

• Çok tesekkür ederim evet bir önceki kasada otomatiklerde geri kacırma gibi bazı sikayetler comdu bende 2002 ve 2007 arasındaki kasa vardı tam otomatik hic sorunsuz mükemmel bir aracdı simdi biraz tedirginim ama sordugum birkac isi bilen kisi sizin dedimlerinizi söyledi emeğine saglık tşk. Ederim...

• Yeni corolla 1.4 4d4 advance aldim hayırlısıyla insallah kazasiz belasiz olur ama begenmeden aldim turkiyede uretiliyor ve iscilik dusmus 71 bin tl verdim pismanim o fiyata mazda alsaydim keske diyorum !

• quote:

Orijinalden alıntı: mfatih63

Yeni corolla 1.4 4d4 advance aldim hayırlısıyla insallah kazasiz belasiz olur ama begenmeden aldim turkiyede uretiliyor ve iscilik dusmus 71 bin tl verdim pismanim o fiyata mazda alsaydim keske diyorum !

:)
    Begenmeden almak?
    Iscilik bence artmis. Ben ozellikle nu nedenle aldim. Eski aracimda toyotaydi ama bu sefer olmus dedim, toyota yapmis.
    Tc de uretilmis olmasi da iyi bir durum, en azindan istihtam sagliyor. Hem transverinde bor kaza maza olma ihtimali azaliyor, hem de transver ucreti daha uyguna geliyor. Yurt disinda uretilmis olsa emin olun 85den assagi alamazdiniz bu kaliteyi.

Hayirli olsun hocam. Bu fiyata, gerek kalitesi gerek ekonomik yakit tuketimi ve ikinci eliyle, alabileceginiz en iyi araci almisdiniz. Keyif ve iç rahatligiyla gule gule kullanin.

• quote:

Orijinalden alıntı: mfatih63

Yeni corolla 1.4 4d4 advance aldim hayırlısıyla insallah kazasiz belasiz olur ama begenmeden aldim turkiyede uretiliyor ve iscilik dusmus 71 bin tl verdim pismanim o fiyata mazda alsaydim keske diyorum !

bu kadar ............ yorumu 10 senelik forum hayatımda ilk defa görüyorum size kupa vermek isterdim . mazda demesi yokmu bide mazda :) lol ... senin en acilinden arabayı satıp bisiklet alman lazım .

• Benzinli 2014 otomatik aldım çok memnunum kacırma silkinme titreme sorunsuz bir araba 10 yıllık korollacıyım performansını ve yakıtı gayet başarılı karar vermemde yardımcı olan arkadaşlar tşk ederim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.