Şimdi Ara

1991-1995 18. S VECTRALAR NASILDIR?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR İKİNCİ ARAÇ OLARAK BANA MASRAF ÇIKARMIYACAK UZUN YOLDA GİDİP GELECEĞİM BİR ARABA LAZIM ACABA BU 1.8 S LER NASILDIR ÇOK SIKINTI ÇIKARTIRMI ?BİRDE BU ARAÇLAR BİR BROADWAYE GÖRE LPG Lİ OLARAK DAHA AZMI YAKAR DAHA ÇOKMU YAKAR KULLANA ARKADAŞLAR BİLGİLENDİRİRSE SEVİNİRİM....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pulpa -- 12 Şubat 2011; 21:46:21 >

• hiç bu arabadan kullanan duyan yokmu?
  • Almaya niyetlendiğiniz vectra 1.8 S araç size masraf yaptırmadan hizmet eder tabi temiz olmak kaydıyla bu araçlarda vectra a gt ve aynı motora sahip vectra b ve sonraki yeni nesil araçlardaki kadar elektronik sistem olmadığı için sorunsuz sıkıntısız kullanabilirsiniz. Ben vectra gt sahibiyim benim aracımda aşırı derecede elektronik sensör bulunduğu için diğer model vectralardan daha çok bakım istiyor tabi herşeyin bir bedeli vardır gücü ve performansı yanında ben bu olumsuzlukları göze alarak aldım. Ama sizin alamaya niyetlendiğiniz araçta bu gibi olumsuzluklar neredeyse yok denecek seviyelerde. Yakıt konusuna gelince Brodwayın yakıt sarfiyatını bilmiyorum ama sizi üzecek rakamlara ulaşmayacağından emin olabilirsiniz heleki şayet önceden bahsettiğiniz gibi uzun yolculukları brodwayla yapıyorsanız bu aracın yakıt sarfiyatını görünce siz bile hayrete düşebilirsiniz. Size fikir vermesi açısında örnek olarak yazıyorum yaklaşık 5 ay önce 1995 Opel Vectra A GT 2.0 136 Hp Ecotec Konya-İzmir-Konya arası yaklaşık 1400 km lik bir mesafede ortalama hız 110 km Lpg de o zamanki rakamlarla 17 krş yaktı ki bu rakam beni bile hayretler içine düşürdü.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.