Şimdi Ara

1920x1080 çözünürlük sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.385
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba,geçen hafta A5 1.1 modelini satın aldım,lakin bir sorunum var.Bazı site içerikleri ya sayfanın tam ortasında yer alıp iki yanı boş kalıyor ya da bir tarafa yapışıp diğer tarafı boş kalıyor.Okuduğum şeyleri uyguladım,bugün sürücü güncelledim ama durum değişmedi.Ne yapmam gerekiyor?

• Monster müşteri servisine başvurdunuz mu?
  • kardeşim bu sorunun monster ile yakından uzaktan alakası yok .. ! o bazı dediğin siteler çözünürlükle ilgili ayar yapmamış sabit çözünürlükler kullanılmış tasarlanırken doğal olarak siz normal görüntüden fullhd ye geçince garipsediniz. yapacağınız tek şey ctrl+fare tekerleği başka bir sorun yok burda. iyi forumlar.
  • Haber okuduğum iki sayfa ve Youtube bu şekilde görüntüleniyor.Sizin söylediğinizi yaptığımda daha da kötüye gidiyor.

• chnbs kullanıcısına yanıt
    Biraz php asp ogrenirsen sorun olarak dusundugun seyin ne oldugunu anlarsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: armutcan

Tekrar söylüyorum. Donanım veya yazılımda sorun yok. Tarayıcı da da sorun yok. Full hd ekranda böyle bir şey her zaman olur.
    HİÇ Mİ TELEVİZYONA HDMİ İLE BAĞLANMADINIZ ? kardeşim ctrl+fare tekerleğini ileri götür yakınlaştıracaktır. ve chrome tarayıcı her siteyi açmanda (o siteye özel) otomatik yakınlaştırıyor, chrome sizin olayınıza böyle bir çözüm bulmuş.
    ha ben böyle yapmak istemiyorum senin dediklerini anlamamakta ısrar ediyorum diyorsan git çözünürlüğünü 1366x768 yap !

• quote:

Orijinalden alıntı: sivasligazi99

quote:

Orijinalden alıntı: armutcan

Tekrar söylüyorum. Donanım veya yazılımda sorun yok. Tarayıcı da da sorun yok. Full hd ekranda böyle bir şey her zaman olur.
    HİÇ Mİ TELEVİZYONA HDMİ İLE BAĞLANMADINIZ ? kardeşim ctrl+fare tekerleğini ileri götür yakınlaştıracaktır. ve chrome tarayıcı her siteyi açmanda (o siteye özel) otomatik yakınlaştırıyor, chrome sizin olayınıza böyle bir çözüm bulmuş.
    ha ben böyle yapmak istemiyorum senin dediklerini anlamamakta ısrar ediyorum diyorsan git çözünürlüğünü 1366x768 yap !

+1 durumun siteyle ilgili oldugunu henuz bilmiyor arkadas

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu agresiflik niye?Bilgi sahibi olmak böyle davranmayı mı gerektiriyor?Uzun süredir eski bir bilgisayar kullanıyordum,daha önce böyle bir cihazım olmadı ve araştırıyorum işte gördüğünüz gibi.
    Ayarlarda da kenar kısımlarının boş olması ve başka sayfalarda da bu konunun "sorun" olarak paylaşılmış olması sebebiyle konu açtım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chnbs -- 5 Eylül 2014; 18:04:15 >

• agresifliğim ; ben sana donanımsal bir sorun olmadığını anlatmama rağmen monsternotebook u etiketlemen. ayrıca ctrl+fare tekerleği ile olmuyor dediğin için.
    bilgi sahibi olduğum hiçbir konuda agresif davranmam zaten öyle bir insan olsam gelipde size veya bir başkasına yardımcı olmaya çalışmam.!
    kısaca; dediğim gibi marka ile alakası olmayan donanımsal veya yazılımsal hiçbir şekilde sorun olarak geçmeyen standart bir olayı büyütmenizi garipsedim sadece.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.