Şimdi Ara

19 Yaşındaki Kıza Teklif Ettim ve Sonra Olanlar (Yaş 32) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir (3 Mobil) - 7 Masaüstü3 Mobil
5 sn
312
Cevap
5
Favori
63.050
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
87 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Abi benim de yaşım 19 ama bende çok yalnızım.Benim kimse sevmiyo,sevgili olmak istemiyor.Ben de ameleyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benimki biraz tersi. Üniversitenin bir dönemi herhangi flörtüm olmadığı bir zaman benden 6-7 yaş buyuk bir bayan bana ilgi gosterip surekli bir yerlere davet ediyordu. İcini acmaya gerek yok ama insan hayatinda bazen neyin ne zaman karsina cikacagini bilemiyorsun. Ben konu sahibini anliyorum ancak yasina daha yakin biri ile karsilasacagini umuyorum. Cunku yas farki ne kadar acilirsa , anlasma ve evliligi veya flortu ilerletme olasiligi azaliyor. Bu nokta onemli ve degerli.

• yaşın önemi yok evet yaş skalasının önemi var mesela 15 yaşında biriyle 5 yaşındaki biri sevgili olamaz yada 20 yaşındaki biri 10 yaşındaki biriyle olamaz ama mesela 50 yaşında biriyle 25 yaşında biri sevgili olabilir normaldir önemli olan yaş skalası yani resmiyette reşit olma yaşı 18 evet ama bence karakteristik mental reşitlik yaşı 25'dir. siz 25 yaşın altındaki kızlara bence çok alıcı göz ile bakmayın diye bir tavsiyede bulunmak isterim bu benim görüşüm ve düşüncemdir bu doğrudur demiyorum ama ben bunun doğru olduğuna inanıyorum, herkese iyi günler.
  • Mis gibi evlenmiyorsun bir de dertleşme konusu açmışsın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaşın ve teklif ettiğin kızın yaşı gayet normal ve doğal. Mutlu bir evlilik yakalamak için aradaki yaş farkı 8-10 olmalıdır. T.C yasalarına göre 16 yaşında bir kız da gerekli izinlerle evlenebilir. 18 yaşından sonra hür iradesi ile evlenebilir. Red yemende iki büyük etken var. Birincisi sosyal statün yetersiz. Doğrudan sevgili olabilmen için oldukça zengin olman gerekirdi. Mesela altında lüks spor bir araba ve fabrika sahibinin oğlu olsaydın çevrendekiler kıza ne kadar şanslı olduğunu söylerlerdi. Para senaryoyu doğrudan değiştirir. İkinci sebep ise böyle bir evlilik düşünüyorsan kız ve ailesi geleneksel yaşam biçimi benimsemiş ve geleneksel bir evliliğe açık olmalı. Bu evlilik için de sosyal statün yetersiz. En az mavi yaka olmalı ve kıza gelecek vaad etmelisin.Sen olaya bodoslama girmişsin. Bu yaşta nasıl bu kadar acemisin tuhaf doğrusu. Yani yapmaya çalıştığın iş hayırlı olsa da yaptığın iş neresinden tutsan elinde kalır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-E7830F89C

Bu mesaj silindi.
    İleride pişman olursun ihtiyar, yardır gitsin takılmaca

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-E7830F89C

Bu mesaj silindi.
    30 yaşında sarkmış buruşmuş karılara kalacaksın baba yakın zamanda.

• ilerde kızın olur 19 yasına gelir senin gibi bi saplama kızınla cıkmaya baslar bunu öğrendiğinde duyguların ner olur acaba yasamadan ölmeyeceksın
  • 31 yasinda degilmisin 88 dogumluysan

• Yaş konusuna çok takılmamak gerek sizi seviyorsa 10 yaş fark olsa da bir şey fark etmez fakat bu yaş farklı evliliklerde biraz daha maddi güç konuşuyor işin doğrusu bu. Yaptığınız işi küçümsemenize gerek yok ayrıca.
  • -niyiddin sen yiğen yaouw
    -13yaş küçük kıza teklif ettim
    -iyi, aferin.cesaret güzel şeydir.ben olsam deli cesaretimden dolayı kendimi tebrik ederdim. güzel bir anı oldu ve korkak bir tavuk gibi kenara sinmedin.çıkardın vurdun masaya şeyini.. elini..

• Ahlaksızlık, terbiyesizlik başka hiçbir şey değil.
  • google: sugar daddy

aa bi dk onun için para lazım :D

• Akrabalara soyle bulurlar

• quote:

Orijinalden alıntı: november27

Burda yaş farkına atıp tutuyonuz da,
    Üniversitelerde koskoca Pr. Doc. olmuş Gelişim Uzmanları, yaş farkının en az 8 olmasının daha iyi olacağını söylüyor
    Gidin istediğinize sorun :)
    Bununla ilgili makale paylaşırsanız okumak isterim. Herhangi bir insanın görüşü mü bilimsel araştırma mi?

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.