Şimdi Ara

19 Yaşındaki Kıza Teklif Ettim ve Sonra Olanlar (Yaş 32)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
312
Cevap
5
Favori
63.038
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
87 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar öncelikle şunu belirteyim; daha önceden de Instagram, Tinder gibi platformlarda çok kovaladım hatun, olmadı hiç. Yaş 32 şu an. Ben lise mezunu ameleyim asgari ücretli ve tek yaşıyorum. Beyaz yakalı olan üniversite mezunları hiç bakmıyor zaten işyerinde ve sanal ortamlarda, ben yine de işyerinde kaliteciye yürüdüm ama olmadı elbette, rezil oldum. Lise mezunu olanlar zaten bilirsiniz hemen evlenir çoğu. 24 yaşlarındakilerin çoğu nişanlı veya çocuk sahibi olmuş evlilerdir. Ben de geçen hafta fabrikadaki 19 yaşındaki bir kıza teklif ettim, kuzeni de aynı işyerinde ve O da 19 yaşında, bana dedi ki abi aranızdaki yaş farkı çok büyük. Teklif ettiğim kız da uzaklaştı sert yüz ifadesiyle. Rezil oldum arkadaşlar fabrikada birçok kişiye karşı.

Arkamdan konuşan insanların olduğunu tahmin ettiğimden ben de gittim bilgisayarcıya dedim ki arkadaş yasal olarak 18 yaşından büyük olanlar yetişkin statüsündedir, kızla kafamız uyuşursa niçin olmasın yani. Adam da diyor ki olmaz kanka, yaş farkı harbiden göze batıyor. E ben de dedim ki Levent Yüksel ile Lidya Özdemiroğlu evlendi, Ali Ağaoğlu ile Petek Ertüre sevgili, Aleyna Tilki'nin önceki sevgilisi vardı bir de, e dedim hiç kimse bunlara birşey demiyor da benim ettiğim teklif mi göze batıyor. Arkadaşın cevabı onlarda para var oldu. Dedim demek o yüzden benim ettiğim teklif yanlıştı.

Arkadaşlar da dedi biz dul bulduk mu sana haber ederiz (Benim sosyal statüme uygun kızlardan 24 yaş civarı ve üstü bekar bulmak zor çünkü arkadaşlar). Daha önce diyordum ki yahu ben ilk evliliğimi dul kadınla mı yapacağım. Fakat bu son yaşadığım olay da gösteriyor ki galiba tek çare dul bir kadın bulup evleneceğim...

Genç arkadaşlara tavsiyem: Eğer bir ilişki için 30'lu yaşlara kadar bekleyecekseniz vasıfsız amele olmayın, nitelikli bir çalışan olun ki evlilik konusu sorun olmasın, çünkü 30'lu yaşlardaki evlenmemiş kadınların büyük çoğunluğu okumuş tipler genellikle. Eğer vasıfsız amele olarak hayatınıza yön verecekseniz fazla bekletmeyin ilişki konusunu, kendinize uygun kızlara her yerden görücü isteği gelir zaten, yaş konusunda treni kaçırmayın.

Saygılar.

• İnternetten önce sübyancı ne demek öğren de gel. Bakmaya üşeniyorsan belirteyim: Ergenliğe girmemiş insana cinsel ilgi duyana sübyancı denir. Yani 18 yaşından büyük, yasal olarak da yetişkin olan bir kıza ilgi duymanın sübyancılıkla ilgisi yok. Ahlak bekçisi olmadan önce bilgi sahibi olun yani.
  • ben 30 yaşındayım kız arkadaşım 20 yaşında
  • haqueim H kullanıcısına yanıt
    Memleket neresi hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: haqueim

ben 30 yaşındayım kız arkadaşım 20 yaşında
    Bir de meslek nedir?
  • Hiç hoş durmuyor 19 nere 32 nere. Ayrıca bu saçma sapan insanları ne diye örnek alıyorsun ki?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Swonz kullanıcısına yanıt
    Örnek verdiklerim ünlü olanlar sadece, eminim çok vardır...
  • iyide kız hakli yaş farki cok fazla anlaşamazsınız bundan 10 sene sonra sen yaslaninca o kiz hala genc olacak bu sefer gozu disarda kalacak evliligin bitecek

• quote:

Orijinalden alıntı: haqueim

ben 30 yaşındayım kız arkadaşım 20 yaşında
    Dedecim diyo mu sana
  • quote:

Orijinalden alıntı: EnterX

iyide kız hakli yaş farki cok fazla anlaşamazsınız bundan 10 sene sonra sen yaslaninca o kiz hala genc olacak bu sefer gozu disarda kalacak evliligin bitecek
    10 sene sonra yaşım 42 olacak, 42 yaş için yaşlı mı deniyor? Veya enerji, kondisyon açısından çökük mü oluyor?
  • Ben 28 yaşındayım kız arkadaşım 20 yaşında.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Boş yapmışlar. Kız seni beğense, peşinden koşsa olur ama sen açılıncs yaş farkı. Bırakın bunları yaş farkı diye birşey yok. Arkadaşın hatası teklif ettiği kızın daha yeni büyümüş bir kız olması. 20 yada 21 yaşındaki bir kıza açılsa daha uygun olur. Aşk varsa yaş yoktur

• 35yasindayim 30yasindakiler dahi ilgimi cekmiyor.Nerde evli cocuklu 35-45 biri var ben onu buluyorum.Denk mi geliyor anlamadim gitti.38yasinda sevgilim var dul.
    Evli kadinlar hep beni bulur ama hep heryerde.Birgun kursun, bicak yiyecem ama bakalim ne zaman.

• 26 yaşındayım kız arkadaşım bu yıl liseye geçecek. Bence yaş sadece sayıdan ibaret

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • o yaştaki kızlar 30 yaş üstüne karşı daha ilgili oluyor hele helede paran varsa düşürmesi çok kolay gerçi bazılarının abi dediğide oluyor mesela geçenlerde yolda mesajlaşırken kaldırıma çarpıp yerde 3 takla attım kız hemen sevgilisinin elini bırakıp abi abi bir şey oldumu abi diye yanıma koştu fındık kızın biri
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leon FR

Ben 28 yaşındayım kız arkadaşım 20 yaşında.
    Memleket neresi hocam, ve meslek nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: WARTIME

35yasindayim 30yasindakiler dahi ilgimi cekmiyor.Nerde evli cocuklu 35-45 biri var ben onu buluyorum.Denk mi geliyor anlamadim gitti.38yasinda sevgilim var dul.
    Evli kadinlar hep beni bulur ama hep heryerde.Birgun kursun, bicak yiyecem ama bakalim ne zaman.
    Hocam tahmin etmek zor değil; fiziksel nitelik olarak boylu-poslusunuz, ya da en azından fitsiniz yani
  • Nikopoll kullanıcısına yanıt
    Yerde 3 takla attım kısmına sesli güldüm hocam hakkını helal et

• kız 26-27 siz 40 olsanız bu kadar göze batmaz ama ergenlikten çıkamamış birine böyle teklıf yapmak bile kötü birşey bence
  • yaşın cidden önemi yok. Önemli olan meslek sen savcı olsan bu kıza yazsan kimse sana bişey demezdii hatta vay arkadaş savcıya cıtırları götürüyor derdi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.