Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

19 Yaşındaki Kıza Teklif Ettim ve Sonra Olanlar (Yaş 32)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
282
Cevap
5
Favori
55.919
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> 19 Yaşındaki Kıza Teklif Ettim ve Sonra Olanlar (Yaş 32)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    828 Mesaj
    Arkadaşlar öncelikle şunu belirteyim; daha önceden de Instagram, Tinder gibi platformlarda çok kovaladım hatun, olmadı hiç. Yaş 32 şu an. Ben lise mezunu ameleyim asgari ücretli ve tek yaşıyorum. Beyaz yakalı olan üniversite mezunları hiç bakmıyor zaten işyerinde ve sanal ortamlarda, ben yine de işyerinde kaliteciye yürüdüm ama olmadı elbette, rezil oldum. Lise mezunu olanlar zaten bilirsiniz hemen evlenir çoğu. 24 yaşlarındakilerin çoğu nişanlı veya çocuk sahibi olmuş evlilerdir. Ben de geçen hafta fabrikadaki 19 yaşındaki bir kıza teklif ettim, kuzeni de aynı işyerinde ve O da 19 yaşında, bana dedi ki abi aranızdaki yaş farkı çok büyük. Teklif ettiğim kız da uzaklaştı sert yüz ifadesiyle. Rezil oldum arkadaşlar fabrikada birçok kişiye karşı.

Arkamdan konuşan insanların olduğunu tahmin ettiğimden ben de gittim bilgisayarcıya dedim ki arkadaş yasal olarak 18 yaşından büyük olanlar yetişkin statüsündedir, kızla kafamız uyuşursa niçin olmasın yani. Adam da diyor ki olmaz kanka, yaş farkı harbiden göze batıyor. E ben de dedim ki Levent Yüksel ile Lidya Özdemiroğlu evlendi, Ali Ağaoğlu ile Petek Ertüre sevgili, Aleyna Tilki'nin önceki sevgilisi vardı bir de, e dedim hiç kimse bunlara birşey demiyor da benim ettiğim teklif mi göze batıyor. Arkadaşın cevabı onlarda para var oldu. Dedim demek o yüzden benim ettiğim teklif yanlıştı.

Arkadaşlar da dedi biz dul bulduk mu sana haber ederiz (Benim sosyal statüme uygun kızlardan 24 yaş civarı ve üstü bekar bulmak zor çünkü arkadaşlar). Daha önce diyordum ki yahu ben ilk evliliğimi dul kadınla mı yapacağım. Fakat bu son yaşadığım olay da gösteriyor ki galiba tek çare dul bir kadın bulup evleneceğim...

Genç arkadaşlara tavsiyem: Eğer bir ilişki için 30'lu yaşlara kadar bekleyecekseniz vasıfsız amele olmayın, nitelikli bir çalışan olun ki evlilik konusu sorun olmasın, çünkü 30'lu yaşlardaki evlenmemiş kadınların büyük çoğunluğu okumuş tipler genellikle. Eğer vasıfsız amele olarak hayatınıza yön verecekseniz fazla bekletmeyin ilişki konusunu, kendinize uygun kızlara her yerden görücü isteği gelir zaten, yaş konusunda treni kaçırmayın.

Saygılar.

[MSI Z170A Gaming M3 Intel Core i5 6600 GSKILL 16 GB (2x8GB) RipjawsV DDR4 3200MHz CL16 MSI GeForce GTX1060 Armor 6GB Asus 23" VC239H Full HD HDMI IPS

• Hiç hoş durmuyor 19 nere 32 nere. Ayrıca bu saçma sapan insanları ne diye örnek alıyorsun ki?

yaşın cidden önemi yok. Önemli olan meslek sen savcı olsan bu kıza yazsan kimse sana bişey demezdii hatta vay arkadaş savcıya cıtırları götürüyor derdi.

Boş yapmışlar. Kız seni beğense, peşinden koşsa olur ama sen açılıncs yaş farkı. Bırakın bunları yaş farkı diye birşey yok. Arkadaşın hatası teklif ettiği kızın daha yeni büyümüş bir kız olması. 20 yada 21 yaşındaki bir kıza açılsa daha uygun olur. Aşk varsa yaş yoktur

Why Shy kullanıcısına yanıt
    @Why Shy demiş ki;

Mesajı Yerinde Gör

İnternetten önce sübyancı ne demek öğren de gel. Bakmaya üşeniyorsan belirteyim: Ergenliğe girmemiş insana cinsel ilgi duyana sübyancı denir. Yani 18 yaşından büyük, yasal olarak da yetişkin olan bir kıza ilgi duymanın sübyancılıkla ilgisi yok. Ahlak bekçisi olmadan önce bilgi sahibi olun yani.

19 yaşındayım Geçen Los Angeles'teyim 9 yaşındaki manitam la takılıyorduk

35yasindayim 30yasindakiler dahi ilgimi cekmiyor.Nerde evli cocuklu 35-45 biri var ben onu buluyorum.Denk mi geliyor anlamadim gitti.38yasinda sevgilim var dul.
    Evli kadinlar hep beni bulur ama hep heryerde.Birgun kursun, bicak yiyecem ama bakalim ne zaman.

26 yaşındayım kız arkadaşım bu yıl liseye geçecek. Bence yaş sadece sayıdan ibaret

• Teğmen
    169 Mesaj
    ben 30 yaşındayım kız arkadaşım 20 yaşında

Memleket neresi hocam?
    |
    |
    haqueim kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

[MSI Z170A Gaming M3 Intel Core i5 6600 GSKILL 16 GB (2x8GB) RipjawsV DDR4 3200MHz CL16 MSI GeForce GTX1060 Armor 6GB Asus 23" VC239H Full HD HDMI IPS
  • Yüzbaşı
    828 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: haqueim

Bir de meslek nedir?
    |
    |

• Binbaşı
    1362 Mesaj
    Hiç hoş durmuyor 19 nere 32 nere. Ayrıca bu saçma sapan insanları ne diye örnek alıyorsun ki?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Örnek verdiklerim ünlü olanlar sadece, eminim çok vardır...
    |
    |
    Swonz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
    118 Mesaj
    iyide kız hakli yaş farki cok fazla anlaşamazsınız bundan 10 sene sonra sen yaslaninca o kiz hala genc olacak bu sefer gozu disarda kalacak evliligin bitecek

Orijinalden alıntı: haqueim

Dedecim diyo mu sana

Orijinalden alıntı: EnterX

iyide kız hakli yaş farki cok fazla anlaşamazsınız bundan 10 sene sonra sen yaslaninca o kiz hala genc olacak bu sefer gozu disarda kalacak evliligin bitecek
    10 sene sonra yaşım 42 olacak, 42 yaş için yaşlı mı deniyor? Veya enerji, kondisyon açısından çökük mü oluyor?

• Binbaşı
    1683 Mesaj
    Ben 28 yaşındayım kız arkadaşım 20 yaşında.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

SAMSUNG Galaxy Note Fan Edition
  • Çavuş
    74 Mesaj
    Boş yapmışlar. Kız seni beğense, peşinden koşsa olur ama sen açılıncs yaş farkı. Bırakın bunları yaş farkı diye birşey yok. Arkadaşın hatası teklif ettiği kızın daha yeni büyümüş bir kız olması. 20 yada 21 yaşındaki bir kıza açılsa daha uygun olur. Aşk varsa yaş yoktur

Evli kadinlar hep beni bulur ama hep heryerde.Birgun kursun, bicak yiyecem ama bakalim ne zaman.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Binbaşı
    1163 Mesaj
    o yaştaki kızlar 30 yaş üstüne karşı daha ilgili oluyor hele helede paran varsa düşürmesi çok kolay gerçi bazılarının abi dediğide oluyor mesela geçenlerde yolda mesajlaşırken kaldırıma çarpıp yerde 3 takla attım kız hemen sevgilisinin elini bırakıp abi abi bir şey oldumu abi diye yanıma koştu fındık kızın biri

Orijinalden alıntı: Leon FR

Ben 28 yaşındayım kız arkadaşım 20 yaşında.
    Memleket neresi hocam, ve meslek nedir?
    |
    |

• Yüzbaşı
    828 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: WARTIME

35yasindayim 30yasindakiler dahi ilgimi cekmiyor.Nerde evli cocuklu 35-45 biri var ben onu buluyorum.Denk mi geliyor anlamadim gitti.38yasinda sevgilim var dul.

Hocam tahmin etmek zor değil; fiziksel nitelik olarak boylu-poslusunuz, ya da en azından fitsiniz yani

• Yüzbaşı
    906 Mesaj

Yerde 3 takla attım kısmına sesli güldüm hocam hakkını helal et

|
    |
    Nikopoll kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
Reklamlar
e-ticaret
google reklamları
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
izmir web tasarım
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.