Şimdi Ara

19' de 16:9 mu 4:3 mü ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
936
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • şu anda kullanmakta olduğum philips 150sic 15" monitör artık 7. senesine girdi. Dolayısıyla değiştirmenin zamanı geldi de geçiyor bile
    ekran kartım 512mb dolayısıyla 19" ten büyük bir monitör düşünmüyorm.
    Şu an kullandığım monitör 4:3 ekran boyutunda.. Fakat yaptığım ufak çaplı araştırmada bu boyutta monitör bir elin parmaklarını geçmiyor nerdeyse.. Her yer widescreen dolmuş.. Onlar da kendi arasında 16:9 16:10 şeklinde ayrılmış. Kısacası kafam karıştı...
    Bu yüzden sizden yardım bekliyorm. Pc genellikle internet msn ve oyun olarak kullanılıyor. Film ve dizi için de kullanılacak ama en önemli etken oyun!!
    Bu durumda benm hangi ekran boyutunda hangi marka mönitörü almam gerekir??
    Ha bir de unutmadan dvi ın analogdan daha iyi olduğunu biliyorum fakat dvi 19" bulmak gerçekten zor...

Beğendiğim birkaç monitör:

samsung 943n+ // philips 190s9fb // lg w1954s-pf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flyingelephant -- 22 Ağustos 2009; 18:51:54 >

• 4:3 almanı tavsiye etmem. Ben de üç yıl önce 4:3 niyetiyle LCD almaya gitmiştim ama dükkandan 16:9 alarak çıktım. Gayette memnunum. İşyerindeki bilgisayarımda 19" 16:9. Şu an 4:3 bir ekranın karşısında oturmaya bile tahhammül edemiyorum. Bir de bendeki hem dvı hem analog girişe sahip. Anolag girişlilerin fiyatı biraz daha ucuz ama almışken dvı al keyfine bak.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.