Şimdi Ara

18 Yaş altı banka hesabı açma ????

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
39.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 18 yaşından küçükler banka hesabı açabilirmi veli olmadan ?

Hangi bankalar izin verir ?

Velisiz olmazsa abimi götürsem olur mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Velisiz olur ama alisiz olmaz.
  • Garanti Bankası öğrenciye açıyor hesap açım ücretide almıyor öğrenciden .
  • Cevaplayan arkadaşlara teşekkürler...

Başka bilgisi olan var mı beyler lütfen bir bakın..

• Konu dışı diye illa gırgır şamatamı olması lazım.Bişey sordum şurdan :/

• açıyorsun kardeşim. ben 16-17 yaşında garanti bankasından gençkartmı neydi öyle birşey banka kartı açmıştım (limitli kredi kartı değil, sadece banka kartı)
    hesap numarası var para yatır , yatırdığın paranla alışveriş yap farketmez.

açıcağın ve sıkıntı çekmiyeceğin tek banka garantidir. diğer bankaları boşver biz yıllarca garanti kullandık
  • quote:

Orijinalden alıntı: MERTKN

açıyorsun kardeşim. ben 16-17 yaşında garanti bankasından gençkartmı neydi öyle birşey banka kartı açmıştım (limitli kredi kartı değil, sadece banka kartı)
    hesap numarası var para yatır , yatırdığın paranla alışveriş yap farketmez.

açıcağın ve sıkıntı çekmiyeceğin tek banka garantidir. diğer bankaları boşver biz yıllarca garanti kullandık

Veli imzası gerekiyormu kardeş ?

• ulan yeter yeter sırf şu konular bitsin diye emek verdim blog açtım alın ezberleyin
    http://resitdegilim.blogspot.com

konu dışını bi raad bırakın

• quote:

Orijinalden alıntı: SiNaPSiS

ulan yeter yeter sırf şu konular bitsin diye emek verdim blog açtım alın ezberleyin
    http://resitdegilim.blogspot.com

konu dışını bi raad bırakın

Biri velisiz olur diyor diğeri olmaz diyor girip soracam bankaya somut bişey yok sanalda :(

• Bir büyügün gözetiminde olacak 18 olana kadar. Akbank 6 her altı ayda bir 5 TL alır.
  • Saolun beyler.Bakıcam artık bi çaresine :)

• Bende Ziraat + İş Bankası + Yapı Kredi var, kredi kartı yok ama düz banka kartları var, günlük hayatta kolay oluyor direk karttan çektiriyorum.
  • Bildiğim kadarıyla İş Bankası'da açıyor bir yakınım açmıştı fakat ailen gitmeden olmaz bu işler ve öğrenci belgenide isterler okuldan
  • 11 yaşındaki oğluma açtırmıştım. (Ziraat Bankası) tam olarak bilgim yok, dedesi ile gittiklerinde açmamışlardı babası gelsin diye ben gittim hallettim. Sanırım ağabeyin gelse de fark etmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZyX.?

11 yaşındaki oğluma açtırmıştım. (Ziraat Bankası) tam olarak bilgim yok, dedesi ile gittiklerinde açmamışlardı babası gelsin diye ben gittim hallettim. Sanırım ağabeyin gelse de fark etmez.

Anladım teşekkürler kaldım yine babamın eline :P

• quote:

Orijinalden alıntı: BraveDark

quote:

Orijinalden alıntı: ZyX.?

11 yaşındaki oğluma açtırmıştım. (Ziraat Bankası) tam olarak bilgim yok, dedesi ile gittiklerinde açmamışlardı babası gelsin diye ben gittim hallettim. Sanırım ağabeyin gelse de fark etmez.

Anladım teşekkürler kaldım yine babamın eline :P

Sorun nedir ki babanızdan neden saklıyorsunuz ?
  • Ben geçen sene açtırdım İlk İmza - İşbankası'ndan zaten limiti 9-10 ay birşey oluyor, bitince otomatikman normal bankakartı da yolluyorlar. Öğrenci olduğun sürede kart aidatı yok. Velin ile gidip açtırabiliyorsun. Şimdi yaşımız doldu artık kredi kartı alalım diyoruz da gelir yok alamıyoruz.
  • Bir çok bankanın 18 yaşından küçükler için banka hesabı bulunuyor. Ancak hesap açmak için yanınızda velinizin olması şart.
    https://www.kredi365.net/18-yasini-doldurmadan-banka-hesabi-nasil-acilir.html
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.