Şimdi Ara

17 Mart'da Sony'de 99 TL (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
326
Cevap
1
Favori
13.387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sony Center da çalışan bir arkadaşıma sordum bu haberi. Onlara da bu şekilde bir haber gelmiş, satış fiyatının 99 TL olacağı şeklinde ama net bir bilgi yokmuş henüz. %90 diyebilirmişiz.
  • sony bayielri istedği fiyattan satar inanmıyorum.çünkü çok tutarsız fiyatlar koyuyorlar.
  • ben de sony centerdan alacağm. 3 gün beklerim ama gow4 çıkarsa türkçe altyazı çıkması için bir neden yaratmış olurum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onboardx

sony bayielri istedği fiyattan satar inanmıyorum.çünkü çok tutarsız fiyatlar koyuyorlar.

Liste fiyatının üzerinde bir rakama satamazlar, yalnızca iskonto uygulayıp rekabeti bozmayacak şekilde indirim yapabilirler. Kendi karlarından düşerek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrtbki

Liste fiyatının üzerinde bir rakama satamazlar, yalnızca iskonto uygulayıp rekabeti bozmayacak şekilde indirim yapabilirler. Kendi karlarından düşerek.

umarım
  • bekleyelim görelim şurda zaten birkaç güne kalmaz raflardaki yerini almaya başlar fiyatlarda o zaman netleşir ama duyumlar 99 tl olacağından yana beklemekte fayda birkaç gün
  • 99tl ve taksit ve resmi off süper olur hiç acımam direk alırım
  • Arkadaşlar bilinçli oyuncu şu anda spottan almaz.Bu bir başlangıç olabilir bazı şeyler için.Ben kesinlikle Sony Türkiye'den alacağım bu oyunu 99-120 TL aralığında.Varsa siparişlerinizi iptal ettirin.Bu oyunu nasılsa alacağız ama almışken kayıtlı oyun alalım.
  • bu fiyattan satılırsa bu oyun alınır arkadaşlar.spot olayını bırakalım artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: mastenc

Umarım doğrudur bu bilgi, gerçi 120 lira olsada destek olmak adına ben Sony bayinden alıcam ama tereddütte kalan arkadaşlar siparişlerini iptal eder hiç olmazsa bu fiyattan onlarda Sony bayinden alır...

17 Mart'da Sony'de 99 TL

şu resmi görüpte gururlanmamak elde değil,şimdi oyunu bilmeyenler bu afişi göünce,la bu ne kızgın adam,pisikopatmıdır nedir diyolardır

• Evet arkadaşlar oyunu kesinlikle Sony'den alın.Spotlardan 10-15 TL fazla bile olsa,yine de Sony'yi tercih edin lütfen.Türkiye olarak satışlara büyük etkisi olur.İnşallah herkes alır da,yapımcılar görür Türkiye'deki potansiyeli.

Buarada,helal olsun Sony'ye,en çok beklenen ve çok satması garanti olan bir oyunu 99 TL'den satacaklar.Kaliteli Exc'ler,Move falan derken bir de bu olay sayesinde iyice büyüdü gözümde PS3.Durumlar düzelsin,ilk işim PS3 almak olacak.

Saygılar..
  • spotçuların işi zor bu sefer 80 tl'den falan satmazlarsa sony'den alacak herkes
  • Arkadaşlar ben de bu haberden sonra Sony den alacağım.Kesin değil mi 99 tl?
  • türkiye'deki tüm ps3 sahipleri sony'den alsa bile hiçbirşeyi değiştiremeyeceksiniz

1 oyun almaklaz olmuyor maalesef

her oyunu bandrollü alalım

o zaman konuşmaya hakkımız olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi defected -- 11 Mart 2010; 13:42:35 >
  • kimse burda boşu boşuna dil dökmesin bence 120 TL verip bugün yarın prenses store'den alcak adam çok bu forumda
    ondan sonra bir konu açılır bas bas bağırırlar.. yok oyun fiyatları böyle şöyle diye.. satış sayısı çok az olucaktır emin olun.. Güzelim Crysis bile 40-50 TL'ye çıktı TÜRKÇE olarak millet yine trrent'e rapid'e koştu

EDİT:

şimdi merak edip Aral'ın sitesine girdim Bad Company 2 ve BC2 LE - 140 TL görüncü şaşırdım :D DANTE's INFERNO - 140 TL bunlar niye ucuz acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi profiteer -- 11 Mart 2010; 13:50:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Man0waR

Arkadaşlar, GOW 3 tüm sony mağazalarında 17 mart'da satışa sunulacak.

Fiyatı ise 99 TL olacak.

Bir mağaza sahibi olarak yazıyorum bunu.

(Bilginize)

sadece 17 mart için mi? yoksa gow 3 hep 99 tl mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: profiteer

kimse burda boşu boşuna dil dökmesin bence 120 TL verip bugün yarın prenses store'den alcak adam çok bu forumda
    ondan sonra bir konu açılır bas bas bağırırlar.. yok oyun fiyatları böyle şöyle diye.. satış sayısı çok az olucaktır emin olun.. Güzelim Crysis bile 40-50 TL'ye çıktı TÜRKÇE olarak millet yine trrent'e rapid'e koştu

EDİT:

şimdi merak edip Aral'ın sitesine girdim Bad Company 2 ve BC2 LE - 140 TL görüncü şaşırdım :D DANTE's INFERNO - 140 TL bunlar niye ucuz acaba

EA oyunları Aral ile çok daha uygun fiyata geliyor.
    Hiç bir EA oyunu Türkiyede 140 TLden fazla satılamıyor. Aral'ın kuralı bu.
    Diğer oyunlar malesef 190-200 TL yi buluyor bağzı mağazalarda.

• Arkadaşlar 99 TL haberi yalan galiba ama ucuz olacağı doğru

Şimdi bildiğimiz tek yer olduğu için Cevahir'deki Sony Shop'u aradık, adamlar biz oyun satmıyoruz dediler hehe

oradan sorduk neresi satar diye Kanyon Sony'e yönlendirdiler. Orayı aradık ve oyunun 17 Mart gecesinden itibaren 129TL'den satışa sunulacağını söylediler. 99TL olayını söyledik, adamlar kendilerine şimdilik bir bilgi gelmediğini fakat fiyatının değişebileceğini söylediler.

Yani azami 130TL olacak oyunun fiyatı, yine iyi aslında :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turquia

quote:

Orijinalden alıntı: profiteer

kimse burda boşu boşuna dil dökmesin bence 120 TL verip bugün yarın prenses store'den alcak adam çok bu forumda

EDİT:

EA oyunları Aral ile çok daha uygun fiyata geliyor.
    Hiç bir EA oyunu Türkiyede 140 TLden fazla satılamıyor. Aral'ın kuralı bu.
    Diğer oyunlar malesef 190-200 TL yi buluyor bağzı mağazalarda.

O Aral yüzünden değil ama, EA'nın uluslararası fiyat politikası yüzünden. Eğer Aral EA ile anlaşmalarını bozmak istemiyorsa EA'nın istediği fiyattan satmak zorunda, durum böyle olunca da aç gözlü ve tekel firma ARAL, EA'nın oyunlarında fiyat bindirimi yapamıyor.

ARAL şu ülkedeki en adi firmalardan biridir sanırım, bariz bir şekilde tüm oyunlara vergi rerörerö tarzı bahanelerle normalde vergili haline bile 2-3 kat fiyat biçip satmaya çalışıyor. Sonra insanlar niye spot alıyor, Aral yüzünden sadece

• önsiparişi 130 lira olan

sony'den tedarik edilen oyunun

99 liraya satılacağına nasıl inanıyorsunuz

anlamak güç

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.