Şimdi Ara

17 Mart'da Sony'de 99 TL (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
326
Cevap
1
Favori
13.387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: whoops

quote:

Orijinalden alıntı: torq

2 gun once mor fare den 113 tl ye siparisimi gecmistim
    bugun aradılar, yarın gondereceklerini soylediler.
    113 tl ye herkese tavsiye ederim

biz baktık kargo için 50 tl diyor sitede ya. :S 160 liraya geliyor toplamda

bence bir yanlıslık var.
    50 tl olması imkansız. yanlıs bakmıssınızdır.
  • bende sonyden almay karar verdim ve bugun sony bayisine gidip kendime bir tane ayırttım.
  • quote:

quote:

quote:

bence bir yanlıslık var.

simdi siteyi kontrol ettim.
    100 tl uzerindeki alısverislerin kargosu bedava diye yazmıslar.
    dolayısıyla kargo dahil 113 tl ye gelecek oyun.

• quote:

Orijinalden alıntı: cenk_fb

quote:

Orijinalden alıntı: alper_tol

2 tane sony bayi aradım konya'da. ikisi de diyor oyun çarşamba[17sinde] yola çıkacak, perşembe ya da cumarya bizde olur diyorlar. napim sizce? morfare'den falan alsam daha mı çabuk gelir acaba???

morfare'den de alsan aynı şekilde elinde olur. Ben sizin yerinizde olsam bulunduğum yerden alırdım hemde hemşerilerin kazanmış olur :)

az önce morfareyi aradım. dedim konyadaki satıcılar perşembe, cuma diyorlar siz yarın kargo yapıyormuşsunuz öyle mi dedim. dedi biz bugün başladık kargolamaya o zaman dedim ben de siparişimi versem şimdi yarın kargo yapar mısınız? yaparız dediler. ben de az önce verdim siparişimi.

• morfare bugün aradı ürünü kargoladık yarın elinizde olur dediler
  • quote:

Orijinalden alıntı: CBA

morfare bugün aradı ürünü kargoladık yarın elinizde olur dediler

Kanka sen çok ballısın ya. Ben hala PS3 alıcam.
  • morfarede nesi yaw bir morfaredir gidiyo modern morfare kötüydü kabul ediyorum
  • arkadaşlar siteyi kontrol ettimde bir oyunun fiyatında gariplik war bi bakarsaniz sevinirim

http://www.morfare.com/asp/product/3751/Sony-Avatar-PS3-Oyunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daxteroy

quote:

Orijinalden alıntı: CBA

morfare bugün aradı ürünü kargoladık yarın elinizde olur dediler

Kanka sen çok ballısın ya. Ben hala PS3 alıcam.

valla ballıyım yarın gelmeside süpriz oldu
  • Bugün bulunduğum ildeki bir Sony mağazasına gittim, görevli "Biz oyun satmıyoruz d&r a gidin" dedi
    Sonra ordan çıkıp Teknosa ya gittim orda durum daha vahim. Görevli utanmasa "God of War ne? Yenir mi?" falan diyecekti.

Ben de bu ilgisizlik ve bilgisizliğe sinirlenip tronixweb sitesinden dualshock3+gow3 siparişi verdim. Fedex kargo dahil 185 TL.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sby748

Bugün bulunduğum ildeki bir Sony mağazasına gittim, görevli "Biz oyun satmıyoruz d&r a gidin" dedi
    Sonra ordan çıkıp Teknosa ya gittim orda durum daha vahim. Görevli utanmasa "God of War ne? Yenir mi?" falan diyecekti.

Ben de bu ilgisizlik ve bilgisizliğe sinirlenip tronixweb sitesinden dualshock3+gow3 siparişi verdim. Fedex kargo dahil 185 TL.

valla dostum ben de 2 sony bayisini aradım gittim gerçekten çok bilgisizler. yani firma dünya para harcadı bu oyuna o kadar reklam yaptı ona rağmen adam diyor bana daha mail gelmedi gelirse cumaya gelir oyun falan diyor. sırf sony alayım diye tronixten ön siparişimi iptal etmiştim. tam pişman olacaktım ki morfare flan muhabbetlerini duydum bugün oradan verdim siparişi. inş. memnun kalırım morfareden.

• quote:

Orijinalden alıntı: alper_tol

quote:

Orijinalden alıntı: sby748

Bugün bulunduğum ildeki bir Sony mağazasına gittim, görevli "Biz oyun satmıyoruz d&r a gidin" dedi

valla dostum ben de 2 sony bayisini aradım gittim gerçekten çok bilgisizler. yani firma dünya para harcadı bu oyuna o kadar reklam yaptı ona rağmen adam diyor bana daha mail gelmedi gelirse cumaya gelir oyun falan diyor. sırf sony alayım diye tronixten ön siparişimi iptal etmiştim. tam pişman olacaktım ki morfare flan muhabbetlerini duydum bugün oradan verdim siparişi. inş. memnun kalırım morfareden.

Evet morfare güzel bi seçenek gibi gözüküyor. Ama ben dualshock a ihtiyacım olduğu için tronixweb i tercih ettim. Eğer bugün teknosada işini hakkıyla yapan görevliler olsaydı aradaki 15 tl fiyat farkına rağmen ordan 200 tl lik gow3 + ds3 paketini alacaktım ama görevlilerin ne kampanyadan haberleri var ne de oyundan.

• bende yarın morfareden alıyorum oyunu.
  • Morfareden alıcaz anlaşılan.Ayrıca God Of War III 'de spotculardan alınanlarda bozuk çıkanlar varmış.Konu başlığını inceleyin.Link;

http://forum.donanimhaber.com/m_38461549/tm.htm

Sony bayiden almamız için bir neden daha.Bozuk çıkarsa değiştiririz.
  • Valla gelsin 17 mart,
    Fiyat eğer 120 nin üstüne çıkmazsa söz SONY Bayisinden alıcam
  • Bana da mesaj gelmis oyun kargolandi diye. Kargo dahil guzel bir alisveris oldu. Yarin gorucez oyunu.
  • valla size güvendim bende morfare'den aldım şuan :)

hadi bakalım hehe
  • quote:

Orijinalden alıntı: mastenc

@Wassermann

Aral için yazdıklarınızı okudum, açıklamalarınız benim için tatmin ediciydi yani Aral benim nezlimde tam olarak aklanmasada suçun tamamını ona yüklememizin haksız olduğu kanatine vardım... Suç ortakları ise bazı oyun firmaları ve sağolsun bizim aç gözlü pırlantayı lüksten saymayıp vergi almayan ama oyunu lüksün lüksü sayan büyük devletimizde...

Teşekkürler

Dostum Pırlantayı tabiki lüksden saymayacaklar, hani oğluna gemicik alan başbakanımız varya, hah işte onun diğer oğluda Türkiyenin en büyük pırlanta üreticisidir.

Umudumuz Abdullah gülün oğlunda, belki çocuk PS3 falan oynamaya başlarsa onun sayesinde bizde yırtarız.

• quote:

quote:

quote:

bence bir yanlıslık var.

arkadaşa benm hesaptan shoptodan verdiğimiz siparişi iptal edip denemiştik. daha doğrusu o denedi bana gösterdi fiyatı. belki bir hata yapmıştır.

• Ankamall'daki Sony Center'ı aradım yarın elinizde olurmu diye, ayın 20'sinde dedi e 17'sinde olması gerekiyor dedim 17'sinde Türkiye'ye oyunlar dağıtılmaya başlanacak dedi... Sinirimden güliym mi ağlıyım mi şaşırdım...

Yemin ediyorum bunalıma giricem sonunda
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.