Şimdi Ara

17 Mart'da Sony'de 99 TL (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
327
Cevap
1
Favori
13.387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sabah morfareden aldim. İki saat sonra aradilar urununuz kargolaniyor diye, cok hizlilar
  • şu an en iyi fiyat morfare gibi görünüyor ve anında kargo yapıyorlar. demek ki stokları baya çok. almak isteyenler bence ordan alsın.
  • bende morfareden aldım 10 tane kalmış ellerinde ben gidip yerlerinden aldım.
  • bende morfareden aldım 10 tane kalmış ellerinde ben gidip yerlerinden aldım.
  • Morfareden alan arkadaşlar acaba kaça aldınız oyunu ? Birde kredi kartı ile nettenmi aldınız oyunu ?
  • 120 tl 10 taksite aldım.
  • SONY CENTER larda fiyah ne şimdi ?
  • Bende hızlıal'dan bonuscard'ta peşin fiyatına 120/11 taksitle aldım.oyunu bugün kargoya vermişler,yarın elime geçer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi voldemort -- 16 Mart 2010; 18:01:48 >
  • morfare kredi kartı ile netten almak güvenli mi? ve ps3 şeritli oyun mudur?
  • SONY CENTER larda fiyah ne şimdi ?
  • Hizlial kargoya vermis bugun. Yarin UPS kargo surpriz yapmazsa gun icinde gelir umarim. Bonus ile 120 liraya aldim kargo dahil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The_T®uth♀♂

SONY CENTER larda fiyah ne şimdi ?

129 TL ama morfare'de 113 TL.

Bu arada imzan kural dışı
  • Ah be ne sevinmiştim 99 TL duynca... Yalan oldu, başlığı değiştirsinler bari. Az önce Karakoy'deki Sony bayiine sordum oyun 129 TL. ve ellerinde mevcut God of war dedim çat attı önüme oyunu. PS3 um yanımda değil su an, oyun bı çıksın sonra bakarız.
  • Aynen bende sony yetkılı satıs magazasına sordum bana da 129 dedıler yanı 99 tamamen asparagas bır haber
  • quote:

Orijinalden alıntı: MuSoniC

quote:

Orijinalden alıntı: The_T®uth♀♂

SONY CENTER larda fiyah ne şimdi ?

129 TL ama morfare'de 113 TL.

Bu arada imzan kural dışı

yalnız kullanıcı sözleşmesine göre morfare'nin aradaki o farkı isteme hakkı var :) isterse çatır çatır vermek zorundasınız hehe
  • morfarede stokta kalmamış yarın gelmezse bu oyun buraya yakacam antep'i
  • Ben oyunu almışım, kredi kartımdan tutar çekilmiş, faturam düzenlenmiş, fiyat artsa bile benden asla ama asla o herhangi bir ekstra para alamaz şu an kimse Hadi ben oyundayım

Bu arada oyun cidden 99 TL. Ama +KDV var bir de
  • yaw saat 5 gibi alayım mı almayım mı diye kararsız kaldım morfare de tükenmiş acaba 113 ten gelir mi tekrardan?

ve morfare sitesi güvenli mi arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eren35fb

morfare kredi kartı ile netten almak güvenli mi? ve ps3 şeritli oyun mudur?

bende morfareden aldım ps3 şeritli bandrollü ürün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eren35fb

yaw saat 5 gibi alayım mı almayım mı diye kararsız kaldım morfare de tükenmiş acaba 113 ten gelir mi tekrardan?

ve morfare sitesi güvenli mi arkadaşlar?

arkadaşım ben yerlerinden aldım güvenebilirsin.orada bir eleman sürekli bilgisayarın başında siteden gelen siparişleri takip ediyor.aldığım oyunda ps3 şeritli ve bandrollü.güvenle alabilirsin.
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.