Şimdi Ara

17 Eylül'de %50'ye varan Turuncu İndirim Fırsatları (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
260
Cevap
0
Favori
19.575
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İnternet mağazasında olmayıpta normal mağazada olan ne var ki insanlar sabahın köründe kuyruklarda birbirlerini parçalıyorlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: selcux

arkadaşlar şimdi teknosadan geliyoruz. Yakın arkadaşım samsung 3d led tv alacaktı şu broşürlere kocaman kocaman en ön sayfaya koydukları. Arabayla gidelim sıra mıra vardır dedık ki doğruydu 6.20 gibi ataköyde olmamıza karşılık önümüzde 56 kişi vardı. İlk sıradaki arkadaş gönüllü olarak liste çıkartmış, herkesin adını yazıyordu karambol olmasın diye. İşin komiği ise teknosa çalışanının sadece 3 adet LED TV olduğunu, broşürde 40 adet yazdığını fakat istanbul geneli olduğunu sadece ataköy teknosaya 3 adet geldiğini söyledi. İlk başta inanmadık, dedik heralde kalabalığı dağıtmak için diyorlar. Neyse bekledik saat 8 oldu dışarıda rahat 300-400 kişi kuyrukta vardı. Çalışanlar, özel güvenlik anca foto çekiyor, karambol oldu kalabalık işte teknosa farkı diye uğraşıp duruyorlardı, sıraya yandan gelenlere bile birşey demiyor güvenlik işini yapmıyor. Garipti sıra bize gelmesine yakın baktık kapı açıldı 10 kişi 10 kişi alıyorlar, tamam dedik mantıklı huraaa olmasın, fakat giren çıkmıyor, içerde ki kişiler çıkmadıkca yenisini almıyorlar, zaten camdan görüyoruz 1-2 kişi çıktı boşuna beklemeyın hakkatten 3 tane tv vardı almışlar boşa geldık dıyıp gıttı. Koskoca teknosa koca mağazaya 3 adet tv getiriyor, resmen rezillik. Normalde gittiğim teknosa biliyorum içeride rahat 100 kişi dolanır kocaman dev mağaza, akşam saati hafta sonu gelin daha kalabalıktır ama 10 kişi 10 kişi çıkmadan almıyorlardı içersi sadece çalışan ve az sayıda müşteri dolu. Baktık önümüzde 20 kişi var bir yarım saat daha beklemek yerine, rezillik diyip sıradak çıktık. İşin komiği bizim arkamızda en az 300 kişi vardı ve inatla beklemeye devam ediyorlardı. Ben zaten birşey almayacaktım arkadaşa üzüldüm heveslendi, erken gittik. Teknosa'nın büyük ayıbıdır 3 adet ve koskoca istanbul geneline 40 adet stok yap ve mağazalara dağıt. Rezillik...

kendilerine ayırmışlardır yada tanıdıklara

yoksa ist zaten 4-5 mağazada var ne diye 3 tane gelsin o mağazaya

iyiki sabah sabah kalkıp bi dünya yol gitmemişim

• o 40 adet stok tüm türkiye için arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

İnternet mağazasında olmayıpta normal mağazada olan ne var ki insanlar sabahın köründe kuyruklarda birbirlerini parçalıyorlar...

Neden mi ?Kendi REKLAM'ları için
    Daha erken gitmeyip sabah 7.30 civarı gittim , çünkü gittiğim mağazada 37" olan broşürün ilk sayfasına koydukları samsung televizyon için çoğu kişinin geleceğini biliyordum .Sırada bekleyenlerin çoğuda onun için gelmiş tekosa çalışanları ve güvenlikçiler ellerinde fotoğraf makinleri ve kameralarla toplanan kalabalığı çekerek REKLAM yapacaklar.Kısaca o insanları kendi REKLAM'ları için sabahın köründe bekletiyolrlar.Bazı çalışanlarda kalabalığa bakıp gülüyordu.İçlerinden sanırım salaklara bak 2 tane televziyon için 150-200 kişi gelmiş diyorlardı Çıkan çoğu kişi bittiyse niye bizi sırada bekletinizi diye bağırarak çıktı mağazdan.Zaten alırkende ilk başlarda 1'er 1 'er sonra bayağı bir süre bekleterek 5'er 5'er aldılar tam bir komediydi.Sabah sabah rezil olduk oralarda keşke hiç gitmeseydim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fearless_X -- 17 Eylül 2011; 10:00:19 >

• ekstralarda gerçekten alınabilecek ne var acaba konuya vakıf olan arkadaşalr belritirse gidip bakalım
  • http://www.vatanbilgisayar.com/samsung-ue40d6000-3d-led-smart-tv-full-hd-101cm,-1920x1080,4xhdmi,-dlna,-cmr-200-hz,-usb,ue40d6000/productdetails.aspx?I_ID=54470

Şurda aynı modelin 40 in olanı 1.724 lira teknosa'da 37d6000 için hayal kırıklığı yaşayanlar eğer ellerinde world card varsa düşünebilirler.

aradaki 7-8 cm fark ve yukarıdaki çile, hayal kırıklığı için bence 650 lira çok bi fark değil..

• quote:

Orijinalden alıntı: fearless_X

quote:

İnternet mağazasında olmayıpta normal mağazada olan ne var ki insanlar sabahın köründe kuyruklarda birbirlerini parçalıyorlar...

Daha erken gitmeyip sabah 7.30 civarı gittim , çünkü gittiğim mağazada 37" olan broşürün ilk sayfasına koydukları samsung televizyon için çoğu kişinin geleceğini biliyordum .Sırada bekleyenlerin çoğuda onun için gelmiş tekosa çalışanları ve güvenlikçiler ellerinde fotoğraf makinleri ve kameralarla toplanan kalabalığı çekerek REKLAM yapacaklar.Kısaca o insanları kendi REKLAM'ları için sabahın köründe bekletiyolrlar.Bazı çalışanlarda kalabalığa bakıp gülüyordu.İçlerinden sanırım salaklara bak 2 tane televziyon için 150-200 kişi gelmiş diyorlardı Çıkan çoğu kişi bittiyse niye bizi sırada bekletinizi diye bağırarak çıktı mağazdan.Zaten alırkende ilk başlarda 1'er 1 'er sonra bayağı bir süre bekleterek 5'er 5'er aldılar tam bir komediydi.Sabah sabah rezil olduk oralarda keşke hiç gitmeseydim.

17 Eylül'de %50'ye varan Turuncu İndirim Fırsatları

İnternete indirim yansıtmamışlar.

• GW30 için indirim yansıtılmış.

Not : şimdi baktım teknosa internet mağazasındada indirim var sanırım GW30 1519 TL

http://www.teknosa.com/Cultures/tr-TR/Products/urundetay.htm?CS_ProductID=110011831&CS_Category=_SBA_854_1662_827_3882&CS_Catalog=_SES_VE_GORUNTU&T_Category=_PLAZMA_TV854

1519 tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: VirtualFrog

GW30 için indirim yansıtılmış.

Not : şimdi baktım teknosa internet mağazasındada indirim var sanırım GW30 1519 TL

http://www.teknosa.com/Cultures/tr-TR/Products/urundetay.htm?CS_ProductID=110011831&CS_Category=_SBA_854_1662_827_3882&CS_Catalog=_SES_VE_GORUNTU&T_Category=_PLAZMA_TV854

1519 tl

Çizgi problemi varmış:

http://forum.donanimhaber.com/m_51476387/tm.htm

• Nasıl yani indirimdeki ürün defolumu ???

Bence ordaki yazılanla linkdeki indirimin alakası yok aradaki bağlantı nedir :)

Ben 1 ay önce antalya terra teknosadan kavga gürültü bu fiyata aldım GW30 bilseydim internet mağazasında olacak hemde 1 ay sonra beklerdim vallahi :)
  • İşin garip yanı o çizgiyi de sadece İZ TV' de yapıyor olması.
    Bana manidar geldi...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fearless_X

quote:

İnternete indirim yansıtmamışlar.

Ya arkadasım konunun neresini okuyosunuz anlamıyorum ki hala internette indirim yok diyosunuz?

• Allah, 2-3 adet TV için h.sonu sabahın köründe itiş kakış saatlerce sıra bekleyipte eli boş dönme sapkınlığından korusun.
  • AnkaMall teknosa'ya gidip AnkaMall electroworld'e ugrayan arkadas var mı ? indirim kapışması olmuştur belki..
  • cevahir'de olan var mı şu an ? mouse ve kulaklık var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kalennder

LG 42PT351 HD READY PLAZMA TV Bu tv nasıl arkadaşlar fiatı 900 tl alınır mı? Lütfen acil yazın bekliyorum...

Kayın biradere aldık 10 gün falan önce baya da güzel bence kaçırma.

Full HD değil, ama inceliği led tv ler kadar ;)

hepsiburada.com dan kampanyalı 12 taksit 1120 TL aldık
  • klasik teknosa turuncu olma kampanyası.

3-5 kruş az vermek için millet saatlerce kapılarda bekleyip bide üzerine elleri boş dönüyorlar.arada çıkan tartışma ve kavgaları saymıyorum bile.
  • İnternet sitesinde tum tvler indirimde, stok da var...neyi yanlis yapmis teknosa anlamadim ben. Ben dun EW den 50 tl daha pahali aldim tvyi, hem de teknosada 12 taksit. Almaya niyeti olanlar kacirmasin derim...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cozturk 6161

İnternet sitesinde tum tvler indirimde, stok da var...neyi yanlis yapmis teknosa anlamadim ben. Ben dun EW den 50 tl daha pahali aldim tvyi, hem de teknosada 12 taksit. Almaya niyeti olanlar kacirmasin derim...

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.