Şimdi Ara

160.000tl Hangi aile aracı alınabilir? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
159
Cevap
2
Favori
7.595
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    160.000tl Hangi aile aracı alınabilir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok uçuk bir fiyatla gelmezse yeni Honda HRV’yi de değerlendirebilirsiniz.

Tek eksiği turbo motordu, yenisinde onu da gidermişler.

2 senedir kullanıyorum, çok memnunum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gunpower-storm

DSG sıkıntı olmasa Superb(eski aracım)
    Her şeyi tamam olan aile aracı isterseniz 508(şu anki aracım)
    Audi A4(yağlı DSG'li)
    Picasso (satışı zor değil. Temiz kullanırsanız 1 haftada satılıyor. Ve de fransız diye satılmıyor değil. 508'lerde gördüğüm neredeyse hepsi satıldı. Hâlen duran onlarca octavia onlarca passatta gördüm.)
    S60
    Aldığınız araç bile daha yeni arıza yapmış 5000tl cik. İşte bu yüzden fransızlara fransızım hocam ya. İnanın 5 sene honda ya bindim yaşadığım tek problem akü bitmesi. Artı aracın çn konsolu o kadar eaki tipli ki fiatlar gibi geldi bana yeni 508 içi gibi olsaydı belki derdim ama ne yazık ki 508 kümede kaldı benim için. Benim için aracı aldığımda arkasından baktığım güzel bir araç olmalı dış tasarım ok ama içi gerçekten vasat olmuş bence. Mesela volvo lar onlarda evet sağlam araba ama bi aracın ön konsolu bu kadar mı sade olur. İlginiz ve öneriniz için teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• maviyildizinoglu kullanıcısına yanıt
    Yeni aldığım araç değil, yeni+90000 ;)
    Edit: Ve de, en kötü serviste ayak üstü s(elamlamıyorlar)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gunpower-storm -- 18 Mart 2019; 0:19:16 >
  • quote:

Yeni aldığım araç değil, yeni+90000 ;)
    Edit: Ve de, en kötü serviste ayak üstü s(elamlamıyorlar)
    https://youtu.be/dclCz0Ss2P4 hocam benim civic de 2011 yeni değil ki :)) videoyu attım. Sanayide işi bilenler söylemiş yanlı olanı var elbet ama fransız dedim mi bi tekrar geri çekilip tekrar düşüneceksin bana göre. Valla yalan yok şimdi baksam 3008 forumuna bi sürü garip arıza gelmiş millet bu nasıl çözülür diye kesin konuşuyorlardır :)))

• quote:

Orijinalden alıntı: shifisitert

160 bın verılırmı sadece model yukseltmek ıcın paranızla rezıl olursunuz

MEvcut aracınız gayet yeterlı paranızı cope atmayın
    Hocam hem model yükseltmek hemde artık biraz konfor istiyorum civic ile beraber bütün yolun eğimini ve sesini beraber hissetmekten yoruldum. :))

• quote:

Orijinalden alıntı: amadeus99

3008 dediğiniz aracın Şanzıman aisin, motor hdi.

Bunlar sorunsuzluğun tanımı iki parça. 3008 alın cidden iyi araçtır.
    Bende seviyorum bence tek eskiği şu içine bej döşeme hala gelmedi daral geliyo her yer simsiyah. Birde 2. Elde feci fiyat oldu araç 1 yılda 80.000tl attı o yüzden 3008 işi yatar hocam adamın 130.000tl aldığı aracı ben 170.000tl almam.

• quote:

Orijinalden alıntı: deatless22

Mercedes CLA 180 d alın, 160 bin TL ye temiz araçl satıyorlar. Tonla para veripte gidip Reno-Fiat-Çakma wv vs araçlar alınmaz. Almışken en iyisinden alın.
    Bu araç arkası dar arka camı küçük olan araç değil mi hocam? Eğer oysa Allah muhafaza asla almam.

• quote:

Orijinalden alıntı: zaffer53

Aradığınız aracı buldum. Ford C-MAX 1.5 Powershift 50 bin de cebinde kalır. Cam tavanlı falan içi geniş otomatik park vs.
    C max dediğiniz araç artık üretilmiyo bile hocam. Mondeo gibi onun da devri kapandı :((

• quote:

Yanlız o fiyata çıkmışsanız s80 alabilirsiniz.
    Bakacağım hocam şu ön konsolda ki aşırı sadelik beni benden alıyor azıcık da mı kıvrım olmaz yahu :(((

• quote:

Orijinalden alıntı: karti

Simdiden nasil satacaz demissin, sen vw al kardesim, burasi turkiye VW nin dandik arabalari burda altin degerinde, maalesef 80m insanimiz var arabadan anlayan bir elin parmagini gecmez bu ulkede, ayrica ikinci el arabanin bu kadar degerli oldu baska bir ulkede goremezsin.
    Vw olmaz hocam. Vw önce sorunsuz şanzuman yapmayı öğrensin ondan sonra :))

• quote:

Orijinalden alıntı: metallurgy

Ben olsam;

Yaşı yeni, km az olsun dersem yeni insignia,
    Marka, kalite ön planda olsun dersem bmw 320d veya 320ied alırdım.
    Ben bu insignia yı anlamadım hocam her yerde insignia vardı bi aralar bakar bakar vay be derdim. Sonra birden kayboldu esamesi yok artık yollarda insignia nın. Aynı opel meriva gibi uçtuuu gittiii. İnsiginia da dizel otomatik var mı hocam? Çünkü benzinli o araca binilmez tüp de takılmaz zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: Omega Speedmaster

2.elini de düşünüyorsan, Tiguan derim...

Yeni kasada DSG sıkıntısı pek yok ama 160.000 TL'ye de anca bu modelini alırsın

Arka yaşam mahali en çok hoşuma giden araçlardan biri tiguan ayrıca süspansiyonlarını çok beğendim lakin işte dsg olması korkutuyor. Zaten yeni tiguan ödül almış bir araçtı zannedersem ya da 2. Olmuştu 1 jaguar 2 tiguan di.

• quote:

Orijinalden alıntı: axiadam

Renault Talisman, şuan kampanyalı fiyatı 172500.
    130bg touch modeli. Bu aracı öneren çoğu kişi 160bg ve full artı ekstra alınmasını öneriyor. Teşekkürler öneriniz için.

• quote:

Orijinalden alıntı: FİT GYM

CHR 1.8 Hybrid .
    Hocam hiç chr a bindiniz mi bilmiyorum ama ön koltuk ne kadar keyifli ise arka yaşam da bir o kadar zindan hayatı. Artı 1.8 hibrit de aracın hızlanma olayı ile ilgili çook şikayetler var. Gitmiyor diyor herkes.

• quote:

Orijinalden alıntı: beyinsis

320d bence de güzel ancak geniş aks mesafesine rağmen sınıfı için dar. Tiguanı ailece çok beğeniyoruz dsg dizel olsa tek tercihimiz olacaktı. İstanbulda üzebilir yakıtı. Bu listede benim 3. Tercihim güvenli liman qq olurdu.
    Teşekkürler öneriniz için. Yalnız kimse CRV önermiyor çok enteresan geldi bana. Aslında çok sorunsuz bi araç lpg ile uyumlu istersen takılmış alıp binersin yakında avm lere de girişi serbest olacak. Nden CRV öneren yok acaba?

• maviyildizinoglu kullanıcısına yanıt
    İlan no: 661559949
    Passat 1.6 tdi dsg impression 2018 model sıfır km. Donanım olarak çok dolu değil ama sıfır km dizel otomatik az yakar, performansı fena değil, hacim çok geniş, 2. Eli iyi, dsg ile ilgili basit detaylar ile uzun yıllar sorunsuz kullanılır servis bakımlı olursa her türlü kavrama değişimi ücretsiz yapılır.
    Eski bir crv dizel otomatik kullanıcısı olarak kronik sorun yumağı bir araç olur kendileri uzak durun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vetenes -- 18 Mart 2019; 1:25:41 >
  • 3008 derdim, hibrit toyota da seçenek lerde olmalı

• Bütün konuyu okudum da kimsenin Ford Kuga dememiş olmamasına şaşırdım. Ford ailesinden CMax’i gördüm.

Şahsi tavsiyem Kuga’yı bi inceleyin derim. 50.000₺ için 25 ay sıfır faiz kampanyası da var bu aralar

• Aile aracı=MPV

C4 Picasso/Grand Picasso Bluehdi+ Tam otomatik

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.