Şimdi Ara

160.000tl Hangi aile aracı alınabilir? (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
159
Cevap
2
Favori
7.587
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Koltuk soğutma sadece L&K modelinde var ona da güç yemez.Ama 160 K ne 2017 model Prestige paket düşük km li Superb alınabilir ve aile için en iyisi bence.Tabi şehir içinde bayan kullanmayacaksa.Çünkü baya uzun.Gemi gibi 😊

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ona bakarsan amerikada renault satılmıyor güvenlik standartlarına uymadığı için ama bizde en çok satılan araç

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: halt1905

Ona bakarsan amerikada renault satılmıyor güvenlik standartlarına uymadığı için ama bizde en çok satılan araç
    Tanımıyorsanız söyleyeyim:
    E-D segmenti araç önerisi olan konulara o paraya araç almayın yarısını cebe atın megane alın diyen insan Moueson'dur. Milletin helâl kazancına haram diyen, 911 Cayman mı Mustang mı karşılaştırmasına megane 4 diyen kişidir Moueson.
    İşte durum bu, S80-S60-C200D-Superb-508-Hilux önerilen yerde sıfır megane alın diyorsunuz.

• Ben mustang çiyim işte kardeş farkımız bu ne yapalım. Sen birine takıntı yapmışsın hepsi bu

• general4242 kullanıcısına yanıt
    F/p araci ama satarken zorlanilir mi?

• elmariacci kullanıcısına yanıt
    Hayır mazda gibi yavaş değil piyasası.

• Ben olsam;

Yaşı yeni, km az olsun dersem yeni insignia,
    Marka, kalite ön planda olsun dersem bmw 320d veya 320ied alırdım.
  • İkinci el temiz Opel insignia excellence üstüne para cebinde kalır

• Markası en iyi olan arabayı al
    Bmw, Merso

• 2.elini de düşünüyorsan, Tiguan derim...

Yeni kasada DSG sıkıntısı pek yok ama 160.000 TL'ye de anca bu modelini alırsın

160.000tl Hangi aile aracı alınabilir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omega Speedmaster -- 17 Mart 2019; 15:47:4 >
  • Ne 3.20 ne de c180 aile kullanımı için ideal değil. Arka taraf çok dar. Qashqai çok önerilmiş ama bence 160 'bin liralar qashqai için fazla. Çok daha kalite hissi verecek a4 düşünülebilir. Yüksek model 1.4 tfsi ya da düşük model 2.0 tdi. Ha ben olsam o paraya hiç düşünmem passat bakarım. Çok güzel highline paket araçlar bulunabilir. Şimdi dsg falan diyecekler ama burası Türkiye o kadar para veriyorsun verdiğin parayı yatırdım değeri yüksek bir araca vermelisin. Tabi zevkler ve renkler değişir. Özellikle 508, talisman falan hikaye o meblağlar için. 2 ay sonra paraya sıkışsan öldürmeden hatta mezara sokmadan kimseye satamazsın o araçları.

• Renault Talisman, şuan kampanyalı fiyatı 172500.
  • CHR 1.8 Hybrid .
  • Bmw X1

• Pejo 3008 hocam. Cok dusunme

• 320d bence de güzel ancak geniş aks mesafesine rağmen sınıfı için dar. Tiguanı ailece çok beğeniyoruz dsg dizel olsa tek tercihimiz olacaktı. İstanbulda üzebilir yakıtı. Bu listede benim 3. Tercihim güvenli liman qq olurdu.

• quote:

Orijinalden alıntı: bahaman

Ne 3.20 ne de c180 aile kullanımı için ideal değil. Arka taraf çok dar. Qashqai çok önerilmiş ama bence 160 'bin liralar qashqai için fazla. Çok daha kalite hissi verecek a4 düşünülebilir. Yüksek model 1.4 tfsi ya da düşük model 2.0 tdi. Ha ben olsam o paraya hiç düşünmem passat bakarım. Çok güzel highline paket araçlar bulunabilir. Şimdi dsg falan diyecekler ama burası Türkiye o kadar para veriyorsun verdiğin parayı yatırdım değeri yüksek bir araca vermelisin. Tabi zevkler ve renkler değişir. Özellikle 508, talisman falan hikaye o meblağlar için. 2 ay sonra paraya sıkışsan öldürmeden hatta mezara sokmadan kimseye satamazsın o araçları.
    Bence de aile için passat süper. Ailem arkada çok rahat ediyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: halt1905

Ona bakarsan amerikada renault satılmıyor güvenlik standartlarına uymadığı için ama bizde en çok satılan araç
    Kim uyduruyor böyle efsaneleri. Reno zamanında abd pazarını denemiş ve başarılı olamamış. Çok beğendiğim bir marka değil ama amerikan araçlarından daha güvenli.

• Hocam ben Peugeot 3008 ve 5008'i aile aracı olarak beğeniyorum ama kullanım tecrübem yok. Bence bir bakın.

• Araba (sıfır-ikinci el) alırken genel olarak dikkat edilmesi gerekenler :

https://www.bizesoral.com/2018/08/araba-alirken-dikkat-edilmesi-gerekenler.html
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.