Şimdi Ara

16 Kilo verdim :) ( SS'li) (27 KG OLDU) Güncelleme (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
493
Cevap
103
Favori
29.962
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam teşekkürler. Göbeğim tabiki mevcut ama içe çekme gibi bir olayım olmadı fotoda hala 89-90 KG arası oynuyorum şuan hedefim 80 Kg
  • quote:

Orijinalden alıntı: Unpredictable72

quote:

Orijinalden alıntı: WarriorAngel

Tebrik ederim (25 kilo vermiş birisi olarak)

silkroad bölümündendin dimi hacı sen.Sağlam private server var mı bir iki gün oynanacak.

Sağlam private server yok. İlk zaman açılanlar 1-2 sene götürenler oldu. Alayı kapanıyor, neden bilmiyorum. Joymax mail falan atıyor herhalde bunlar da tırsıp kapatıyorlar. Termination SRO serverında oynadım 2 yıl, o kapandıysa alayı kapanır. Boşa vaktini harcama private 'lerde, başka online oyunlara yönel.

• Bende Şubat ayının başında 98 kiloyu gördüğümde anlamıştım kilo vermem gerektiğini.Boğazdan kısarak ve evde akşamları 15-30 dk arası spor yaparak 2 ayda 9 kilo verdim ve 89 kiloya indim ve sporu bırakarak sadece yediklerime dikkat ederek devam ettim ve şu anda hiç kilo almadan aynen devam ediyorum.
    Sana birşey soracağım hocam ilk resimlerde göğüsler baya büyük.Onları eritebildin mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Micheal Scofield

Tebrikler bende kilo almaya çalışıyorum

boy : 1.75
    kilo: 57

+1

1.82 61 kilo yas 17
  • Memeler oldugu gibi kalmis sanki

• quote:

Orijinalden alıntı: BreakBeaT

Memeler oldugu gibi kalmis sanki

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Unpredictable72

quote:

Tebrik ederim (25 kilo vermiş birisi olarak)

silkroad bölümündendin dimi hacı sen.Sağlam private server var mı bir iki gün oynanacak.

Sağlam private server yok. İlk zaman açılanlar 1-2 sene götürenler oldu. Alayı kapanıyor, neden bilmiyorum. Joymax mail falan atıyor herhalde bunlar da tırsıp kapatıyorlar. Termination SRO serverında oynadım 2 yıl, o kapandıysa alayı kapanır. Boşa vaktini harcama private 'lerde, başka online oyunlara yönel.

Sro gibi yar,bağdat gibi diyar olmaz.Sro benim için çok farklı bişey.Ama 0-110 arasıyken bu durum geçerli.120 lvldeki sro sro değil başka bişey.İşte bu yüzden private serverlere yöneliyorum.4-5 serverde oynadım ki çoğu tutuldu.Kasıp en iyiler arasına girdim.Server ölmeye başlayınca tüm itemleri yakıp başkasına geçertim.İnan müthiş zevk alıyorum bu olaydan.Lakin son 8 aydır okulla ilgileniyorum bu yüzden sro hiç girmedim başlamaya korkuyorum açıkçası yine bağımlı olmaktan.

• Boy kaç ilk fotoda 105 kg dan fazla gibi duruyor. Ben bi ara 100e yaklaştım senden çok daha zayıf duruyordum.Şimdi 85 im.
  • 24 kilo verip 1.5 sene sonra 9unu geri alıp tekrar 4-5 kilo vermek isteyen biri olarak tebrikler ..
  • İyi vallahi

Benimde boy 175 kilo 77 flan 66 ya düşmeye çalışıyorum sanırım iki haftada bi 3 kilo verdim ramazanın sonuna kadar hedefime ulaşırım

• Erittim onları zaten Sırf üst gögüste yapılandırmaya kastım kendimi. Barfisk ve Şınav Hala fazlalığım var ama Kas gibi duruyor Omuzlar geniş olduğu için Eskisi gibi kadın gögsü gibi değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: husegundogdu

Erittim onları zaten Sırf üst gögüste yapılandırmaya kastım kendimi. Barfisk ve Şınav Hala fazlalığım var ama Kas gibi duruyor Omuzlar geniş olduğu için Eskisi gibi kadın gögsü gibi değil

Hocam açıkcası bendede biraz göğüs sıkıntılı.Sırf bunun için spor salonuna gittim 3 hafta baktım yağ eriyeceğine kas gelişiyor ve göğüsler dahada kabarıyor bıraktım.Ben sadece göğüsdeki yağları eritmek istiyorum ve senden gelecek önerilere açığım

• Tebrikler hocam toparlamışsın baya :D

• benimde bi 17 kilo vermem lazım 75 kilo olmak için
  • tebrikler kardeşim. 105 kilodayken başladım suan 84 e düştüm 21 kilo verdim. gerçekten çok büyük fark oluyor.
  • Memeler olduğu gibi kalmış

Bende 107 den 93 e düştüm 1 sene boyunca zaman zaman diyet yaptım zaman zamanda içine ettim ama anladığım tek nokta var oda eve kapalı kalırsan kilo alacağın sosyal olursan vereceğin
  • quote:

Orijinalden alıntı: husegundogdu

Erittim onları zaten Sırf üst gögüste yapılandırmaya kastım kendimi. Barfisk ve Şınav Hala fazlalığım var ama Kas gibi duruyor Omuzlar geniş olduğu için Eskisi gibi kadın gögsü gibi değil

önerilerin nelerdir hocam? şınav falan çekemiyorum ama ben

• off o vücut şimdi ne sarkmıştır ha

• Olmuş bu. Daha zayiflarsab sarkma yapar. Bence body yap sıkılaş hacimlen

• Hocam Allaha şükür yok sarkma fazla

Kilo verirken sıkı sıkı Vücut çalışıyorum. ve bol bol su tüketimi
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.