Şimdi Ara

16 çekirdek destekli İşlemci Test Programı (v09a-1.@EczaNet-Xeon2689-14.971sn.) (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.620
Cevap
11
Favori
83.784
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tg2601

16 çekirdek destekli İşlemci Test Programı (v09a-1.@EczaNet-Xeon2689-14.971sn.)

benden bu kadar

i7 tahtı geri almış bile

• quote:

Orijinalden alıntı: losewlee

Biri liderliktenmi bahsetti?

dedım ben sıze basedemeyız bunla dıye :D
  • isyan ulennn Tebrikler
  • quote:

Orijinalden alıntı: bugra34

quote:

dedım ben sıze basedemeyız bunla dıye :D

• aradaki fiyat farkına bakarsan 1090t baya bir iş yapabiliyormuş demekki
  • Ne güzel eğleniyoruz şurda ya forum keşke hep böyle olsa değil mi arkadaşlar ? Ne intel ne amd fanı yok ortada gülüp geçiyoruz. Tekrardan bu güzel olaya sebebiyet veren arkadaşımıza @nadir_en'e teşekkür ediyorum....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MoCHaS -- 8 Ocak 2011; 14:55:27 >
  • quote:

aradaki fiyat farkına bakarsan 1090t baya bir iş yapabiliyormuş demekki

+1000!... f/p olarak bakmak lazım olaya...

quote:

Orijinalden alıntı: -ExTReMe-

Ne güzel eğleniyoruz şurda ya forum keşke hep böyle olsa değil mi arkadaşlar ? Ne intel ne amd fanı yok ortada gülüp geçiyoruz. Tekrardan bu güzel olaya sebebiyet veren arkadaşımıza @nadir_en'e teşekkür ediyorum.

eywallah.. bir proje için kod yazarken can sıkıntısından yazmıştım evde bu programcığı (amd 4200+), sonra işyerindeki e7400'ün sonucuna bakınca inanamadım.. öyle başladı, 8 çekirdek desteğine kadar geldi işte programcık...

ama diyim -ExTReMe- tahtaya vur, şimdi bir damlarlar görürsün bak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doctorfizik -- 8 Ocak 2011; 14:57:22 >

• quote:

Orijinalden alıntı: -ExTReMe-

Ne güzel eğleniyoruz şurda ya forum keşke hep böyle olsa değil mi arkadaşlar ? Ne intel ne amd fanı yok ortada gülüp geçiyoruz. Tekrardan bu güzel olaya sebebiyet veren arkadaşımıza @nadir_en'e teşekkür ediyorum.

tam olarak katılıyorum

• quote:

soğutma olarak ne kullanıyorsunuz?
  • hocam test sonucundan sonra bilgisayardan bir kokular gelmeye başladı hemen kapattım laptopdayım akaşama kadar beklicem akşam açıcam Pci

ben sadece ekran kartını seçtim pcmde gerisi kuzen yaptı sizi bilgilendiricem yine.

Bu arada x6 1090 kesinlikle i7980x e kafa tutuyor fiyat perfonmos olarak alıcaksanız amd seçin derim
  • @nadir_en benim Q9400 skorunu eklememişsin??
  • quote:

hocam test sonucundan sonra bilgisayardan bir kokular gelmeye başladı hemen kapattım laptopdayım akaşama kadar beklicem akşam açıcam Pci

ben sadece ekran kartını seçtim pcmde gerisi kuzen yaptı sizi bilgilendiricem yine.

Bu arada x6 1090 kesinlikle i7980x e kafa tutuyor fiyat perfonmos olarak alıcaksanız amd seçin derim

geçmiş olsun, akşama kadar beklemenize gerek yok size tavsiyem kasayı açıp kontrol edin işlemci civarını,soğutucuyu bir söküp kontrol edin ve pcnin açılıp açılmadığına bakın
  • quote:

Orijinalden alıntı: DEATH71

@nadir_en benim Q9400 skorunu eklememişsin??

artık düşük skorları eklemiyorum ama senin için ekleyeyim...
  • i7 980X Bizim AMD'leri yine dumur etmiş.
  • i5 661 5.15 Ghz - 38.055 sn.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Furkán -- 8 Ocak 2011; 23:21:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furkán

i5 661 5.15 Ghz - 38.055 sn.

furkancım o masaüstü resmi ne öyle

• quote:

quote:

i5 661 5.15 Ghz - 38.055 sn.
    http://i54.tinypic.com/od8qw.jpg

furkancım o masaüstü resmi ne öyle

Gigabyte'ın Wallpaper'larından abi.. CPU-Z'lerin arkasında kalan yerde anakartın arkasındaki paneller var..

• asustan bişeler bul ayrıca o frekansa göre aldığın zaman biraz fazla geldi bana bazı şeyleri düzeltmemiz gerek bence
  • quote:

asustan bişeler bul ayrıca o frekansa göre aldığın zaman biraz fazla geldi bana bazı şeyleri düzeltmemiz gerek bence

Senle yarın çalışırız üstünde abi..
  • quote:

quote:

asustan bişeler bul ayrıca o frekansa göre aldığın zaman biraz fazla geldi bana bazı şeyleri düzeltmemiz gerek bence

Senle yarın çalışırız üstünde abi..

• 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.