Şimdi Ara

1500 TL VE ÜZERİ KULLANICIYA YÖNELİK NOKTA ATIŞI TAVSİYELER VERİLİR!.. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
346
Cevap
3
Favori
11.011
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam p9'un kamera performansını pek beğenmedim, ayrıca sar değeri yüksek ve bataryası da iyi gitmiyor, biraz daha para ekleyebiliyorsanız HtC A9 almanızı öneriyorum, ha çıkmıyorsa Samsung modellerine bakabilirsiniz S6 ya falan, kamera performansı ideal cihazlardır ve kullanıcısını kolay kolay üzmez...
  • 2200'e HtC 10 alabilirsiniz hocam...@ugrkgz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BRC_KHAN -- 14 Ocak 2017; 12:15:30 >
  • Arkadaslar iyi günler :)
    Anneme telefon almak istiyorum limit olarak 1000-1200 tl düşünüyorum ancak değer dedikten sonra limiti arttırma problemim yok
    Telefondan beklentilerim
    1- Fotoğrafı günümüz şartlarında iyi çeksin isterim nasip olurda çoluk çocuk olursa bol bol torununu ceker :)
    2- Annem oyun oynamaz öle bol bol program indirmez programa girmez haftada 1 facebook a girirse o bile şüpheli stabil çalıssın donma vs yapmasın yeter
    yani isteğim stabil çalısması ve fotoğraf kalitesiforumu biraz incelediğimde j710 moto g4 plus ve a510 modelleri öne çıkmış gibi simdiden tavsiye verecek herkese tşk ederim allaha emanet :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burak235 -- 14 Ocak 2017; 13:25:39 >
  • şu an iphone 6 plus kullanıyorum. pili "iyi" durumda çıkıyor testlerde garantisi de doldu ancak 16 gb ve maalesef sevemediğim bi renk (gold) .. ücretli aslında epey bi uygulama aldım ios u terk etmek zararlı olacak ama blackberry passport silver nasıldır hocam? eskiden bb bold 9900 kullanmıştım çok da multimedya tüketicisi olmadığım için memnun kalmıştım idare ediyordu benim için. sizce bu telefondan bb passport silver edition a geçilir mi? aklımdaki b planı ise 64 lük iphone se tabiki siyah renk :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NevNiyaz -- 14 Ocak 2017; 14:1:34 >
  • burak235 B kullanıcısına yanıt
    Hocam fazla abartmaya gerek yok J710 yeterli olacaktır her anlamda, kendiniz diyorsunuz fazla kurcalamaz diye, telefon fonksiyonları düzgün hızlı çalışsın, kamera bastı mı şak diye çeksin yeterli ;)
  • NevNiyaz N kullanıcısına yanıt
    Hocam ios'a alıştıysanız hiç Android'e bulaşmayın, buluşacaksanız da Bb pek de doğru bir tercih olmayacaktır. Bence SE alıp yolunuza devam edebilirsiniz ;)
  • BRC_KHAN kullanıcısına yanıt
    şak diye ve tabiki iyi çekşin :) hocam o zaman moto g4 plus a göre j7 daha mı iyi diyorsunuz ? gerçi a5 de çok pahalı değil 100 lira yada şöyle sorayım fiyatlarını bir köşeye bıraktığımızda bu 3 telefonun sıralaması sizce nasıl olur ?
    Hocam performans olarak G4 plus ta J710 da birbirine yakın, G4 plus daha saf Androide yakın olduğu için daha akıcıdır. Gerçi 1500tl altı zibilyon adet tercih olduğu için orta seviye tel belirlemek hakkaten zor o yüzden üst kalite telefon tavsiyesi veriyorum hocam burda, alt seviyede Samsung daha bilindik bir marka olduğu ve pek şikayetçi olan kullanucı olmadığı için öneriyorum. G4 plus'ı da elime almadım ne yalan söyleyeyim, tek bildiğim sar değeri daha fazladır Samsung'a göre. Ha ille de Samsung alacaksanız da A710 alın A5 ile fiyat farkı yok ve daha çok yazılım desteği alan bir tercih...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BRC_KHAN -- 14 Ocak 2017; 14:50:48 >
    çok tsk ederim hocam çok açıklayıcı oldu sağolun peki j7 almaya karar verirsek çift hatlı ve tek hatlı modelleri var hangisini tavsiye edersiniz bi farkı varmıdır ?
    Çift simli olanın hafızası arttırılamıyor hocam çift sim kullanacaksa haberiniz olsun. Şimdiden kararınız hayırlı olsun :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BRC_KHAN -- 14 Ocak 2017; 15:1:10 >
    o çok önemli değil hocam hafıza yeterli olucaktır baska bi fark var mı acaba ithalatçı garantililer çift hat samsung garantililer tek hat arada 130 tl gibi bi fark var garanti için o kadar fark vermeye gerek yok açıkcası hepsi aynı çünkü :) önemli olan baska bi farkın olup olmadağı ?
    Varsa bilmiyorum hocam, tek fark model nosundan ötürü güncellemeyi daha geç alabilme ihtimali, onun dışında olmaması lazım...
    hocam çok kafanızı sisirdim ama son soru inş j7 prime ile j710 arasında 90 tl fark var ilk mesajımda söylediğim gibi değecekse para önemli değil sizce hangisini seçmek mantıklı :
    Htc 10 tek sim ama hocam
  • Hocam herkese iyi forumlar. Kendim lg g2 kullaniyorum esimde turkcell t50 war ikimizin telefonlarida artik yavaslama basladi ve fotograf cekiminden hic memnun degiliz. 3 bin tl limitimiz war bize 2 adet telefon onerebilirmisn. 3-4 yil bizi gotureck guzel bir cihaz.fiyati biraz arttirabilirz. ilgnz icin simdiden tesekkr ederim
  • Tablet önerisi ver knk
  • Şarj şarj şarj

Kamera

Fiyat sınırı yok
  • Telefon özelliğinin düzgün çalışması.

Zira note 4 te bu özellik bozuk. Konuştuklarım, daima arayıp ulaşılamadığını söylüyor telefon sürekli açık ve şebeke de iyi çektiği halde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • S7 Edge al geç, ya da yedek batarya modülü ile beraber Moto Z alabilirsin hocam, daha uzun gider...
    J7 prime'nin tft ekranına o para verilmez, ram farkı haricinde de bir farkı yo o da zaten kullanımda pek eksiklik yaratmaz
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.