Şimdi Ara

1500 TL VE ÜZERİ KULLANICIYA YÖNELİK NOKTA ATIŞI TAVSİYELER VERİLİR!..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
347
Cevap
3
Favori
11.009
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Açık ve net, bana aradığınız özellikleri söyleyin, ben de size bir sonraki telefonunuzu söyleyeyim

(NOT: Bu platformda Lg, Xiaomi, General Mobile, One Plus, Oppo marka telefonlar ÖNERİLMEZ!.. Bu yüzden bana bu markaları SORMAYIN!..)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BRC_KHAN -- 15 Ocak 2017; 11:5:41 >

• 1-) Oyun Performansi

2-) Kamera

3-) Sarjin 1 gunu cikarmasi

Birkac telefon onerirsen sevinirim fiyat araliklarina gore. Duruma gore butcem 1500 ila 2500 civarinda olacak. Ekran boyutu pek muhim degil, 4,7 minimum diyelim iphone olursa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Sovereign -- 9 Ocak 2017; 0:52:32 >
  • The Sovereign kullanıcısına yanıt
    Tüm gün oyun oynamaksa hedefin hocam kusura bakma da yanında akü ile gezmen lazım, onun dışında pil konusunda vibe p2'ye bakabilirsin. Performans ve kamera ise kriterin, S7 edge, Htc 10 ya da İphone 6s Plus bakabilirsin gayet tatminkar telefonlardır ;)
  • Oyun oynama surem cok fazla olmaz, beklentim performansin iyi olmasi. Yeni cikacak oyunlari da 1-2 sene takip edebileyim yani.

1500 lira butcem olsa, 2000 lita butcem olsa ve 2500 lira butcem olsa, hangi telefonlari onerirdiniz? 3 adet telefon ismi alabilirsem cok sevinirim.
  • The Sovereign kullanıcısına yanıt
    Millet deli gibi 820'li Xiaomi'leri öneriyor F/p ürünü olduğu için lakin ben denemedim, ayrıca xiaomi'ye de marka olarak pek sıcak bakmıyorum ama 1500 tl klasında düşünebilirsiniz onun dışında sınıflayacak olursam önerilerini

1500 tl için

Lenovo Vibe P1 Pro

2000 tl için

Asus Zenfone 3, Huawei Mate 8 64 gb, Samsung Galaxy Note 4

2500 tl için

Htc 10, İphone 6 plus, S7 Edge

Dipnot: Kamera kalitesinden beklentiniz fazla yüksek değilse Sony den XZ'ye de bakabilirsiniz, gündüz çekimleri oldukça tatminkardır keza gece çekimleri için aynısını pek söyleyemeyeceğim...
  • - 2000 tl'yi geçmeyecek
    - kamerası iyi,
    - bataryası en azindan bir günü çıkaran
    - stabil çalışan,
    - sar değeri düşük
    - en az 5.2" olan
    - ithalat garantili olmayacak, mağazalarda bulabileceğim

2 telefon (alacagim)önerir misiniz?

aklımdaki telefonlar
    lenovo p2
    moto g4 plus
    vibe p1 pro
    K5 note
    j7 prime
    samsung a5
    ah bir de şu samsung c7 pro ne zaman geleccek??

Doğru yolda miyimdir acaba ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • J7 prime'dan sa J7 2016'ya yönelmenizi öneririm. Tft ekranların miadını doldurdu çünkü, bir de vibe p2 tabii ki...
  • BRC_KHAN kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim... P2 kesin 2. Telefon şüpheli
  • maidonisse M kullanıcısına yanıt
    Mi5 s falan bakabilirsiniz 2. Telefon olarak...
    Migros tan telefon alınır mı? Neden alınmasın internetten alındıktan sonra...

Samsung C7 1449 TL ... Ne dersiniz hocam 2. Telefon olarak?
    Hocam samsungdan alacaksanız ya S serisi, ya a serisi ya da J serisi alın, gerisi üvey evlattır.
    Sar değeri düşük olmasını istiyosan bunu tercih etmemelisin
    SAR Değeri (Vücut):1.650 W/kg (10g)
  • cnnht kullanıcısına yanıt
    Hocam ben o noktayı unutmuşum pardon ya, telefon telefon değil nükleer reaktör mübarek :) Vibe P1 modeline bakılabilir onun yerine, P1, in daha düşük (vücut): 0.579 W/kg (10g)
  • Teşekkür ederim yardımlarınız için

:( P2 nin sar değerinin yüksek olmasına üzüldüm. Tam birine karar veriyorum birşey çıkıyor :(

A5 olabilir o zaman... Samsung secmemim nedeni de zaten düşük sar değeri..Yoksa şimdiye kadar hep Samsung kullandım ve çok sıkıldım aslında ... Kısmet@cnnht

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maidonisse -- 9 Ocak 2017; 17:7:43 >
    http://urun.n11.com/cep-telefonu/samsung-a710-2016-gold-a7-2016-P145984471?cid=604001&gclid=CNak0_WetdECFQsR0wodbDwDQA&gclsrc=aw.ds

A7 2016 bakın A5'tense daha üstün özelliklere sahip hocam...
    Sizi epey yordum...Son soru olsun inşallah...

Bu saatten sonra note 4 alınır mı? O para ona verilir mı?
    Note 4 ten ne beklediğine bağlı, lakin şu saydığınız cihazlara kıyasla her türlü Note 4 ezer hocam...
    O zaman kaldık mı yine Samsung a

1. Note 4

2. A7 2016

Aklım P2 de kalacak

Tekrar teşekkürler hocam
    Hocam bulabiliyosanız htc desire Eye ya da Desire 820 modellerine de bakabilirsiniz ille de farklı istiyorsanız...
  • 2 buçuk senedir iPhone 5s kullanıcısıyım daha önceden note 2 ve s2 kullanıyordum şuan max2000 olucak şekilde 0 ve 2. El telefon bakıyorum öncelikle ekranın 5inçten büyük olmasını istiyorum, bir günü rahat rahat çıkarabilecek şarj stabilite ve ortalama bir kamera aradıklarım bunlar. Şuanda aklımdaki telefonlar huawei p9 ve samsungtan sıkışığım için Sony z5 premium ( xz de olabilir ekranı küçük geldi ) tavsiyeleri bekliyorum.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.