Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

150 PUANLIK UZMANLIK SORUSU?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
5
Cevap
0
Favori
142
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> 150 PUANLIK UZMANLIK SORUSU?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    2126 Mesaj
    MERHABA ARKADAŞLAR BENDE XP PRO SP1 Lİ VE HOŞ GELDİNİZ YAZISINI GEÇİYOR VE MASAÜSTÜNDE KALIYOR VE EXPLORER.EXE HATASI VERİYOR BİRDE ALTINDAKİ YAZIDA UxTheme.dll DOSYASINI BULLAMDI YAZIYOR BEN BU DOSYAYI BAŞKA XP ARATIM C:\WİNDOWS\SYSTEM32 GÖRDÜM 214KB TÜRÜNDE İSE UYGULAMA UZANTISI YAZIYOR BU BİLGİSAYARDA KOPYALASAM VE BENİM MAKİNAMA KOPYALASAM OLURMU BİRAZ APTALCA SORU OLABİLİR SİZCE NE OLUR Bİ FİKRİNİZ VAR MI ? YARDIMINIZI BEKLİYORUM

|
    |
  • Yarbay
    2126 Mesaj
    TAMAM ARKADAŞLAR GEREK KALMADI BUNU BİR PATCH VARMIŞ O HALEDİYORMU YİNEDE TEŞERKÜRLER
    |
    |
  • Yarbay
    4305 Mesaj
    Öyle yapma, bilgisayar açılırken XP CD si ile BOOT edip Onarma seçeneğini kullan. Ama başka bir XP cd si ile dene ki daha sağlıklı olsun. Oradan kendisi dosyayı bulup ekleyecektir.
    |
    |

https://forum.donanimhaber.com/kisisel-ve-firmalar-icin-instagram-takipci-etkilesim-hizmetleri--129610924#129610924
  • Yüzbaşı
    816 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: kyorhan

Öyle yapma, bilgisayar açılırken XP CD si ile BOOT edip Onarma seçeneğini kullan. Ama başka bir XP cd si ile dene ki daha sağlıklı olsun. Oradan kendisi dosyayı bulup ekleyecektir.

bencede bu şekilde yaparsan zaten cd den eksikleri görüp tamamlayacaktır.
    |
    |
    |
    |
  • Yüzbaşı
    789 Mesaj
    MAKINAN A XP CD SINI TAK DAHA SONRA BASLAT/CALISTIR/SFC /SCANNOW
    makına kendı halleder
    |
    |
1
Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Mobilya Takımları
haberler
Masal
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.