Şimdi Ara

150 PUANLIK UZMANLIK SORUSU?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • MERHABA ARKADAŞLAR BENDE XP PRO SP1 Lİ VE HOŞ GELDİNİZ YAZISINI GEÇİYOR VE MASAÜSTÜNDE KALIYOR VE EXPLORER.EXE HATASI VERİYOR BİRDE ALTINDAKİ YAZIDA UxTheme.dll DOSYASINI BULLAMDI YAZIYOR BEN BU DOSYAYI BAŞKA XP ARATIM C:\WİNDOWS\SYSTEM32 GÖRDÜM 214KB TÜRÜNDE İSE UYGULAMA UZANTISI YAZIYOR BU BİLGİSAYARDA KOPYALASAM VE BENİM MAKİNAMA KOPYALASAM OLURMU BİRAZ APTALCA SORU OLABİLİR SİZCE NE OLUR Bİ FİKRİNİZ VAR MI ? YARDIMINIZI BEKLİYORUM

• TAMAM ARKADAŞLAR GEREK KALMADI BUNU BİR PATCH VARMIŞ O HALEDİYORMU YİNEDE TEŞERKÜRLER
  • Öyle yapma, bilgisayar açılırken XP CD si ile BOOT edip Onarma seçeneğini kullan. Ama başka bir XP cd si ile dene ki daha sağlıklı olsun. Oradan kendisi dosyayı bulup ekleyecektir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kyorhan

Öyle yapma, bilgisayar açılırken XP CD si ile BOOT edip Onarma seçeneğini kullan. Ama başka bir XP cd si ile dene ki daha sağlıklı olsun. Oradan kendisi dosyayı bulup ekleyecektir.

bencede bu şekilde yaparsan zaten cd den eksikleri görüp tamamlayacaktır.
  • BEN ŞİMDİYE KADAR HİÇ ONARIM YAPAMADIMKİ NASIL YAPILIYOR PEKİ BU ANLATA BİLİRMİSİNİZ? YADA ONARIMI TAM ANLATAN WEB SİTESİ ?
  • MAKINAN A XP CD SINI TAK DAHA SONRA BASLAT/CALISTIR/SFC /SCANNOW
    makına kendı halleder
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.