Şimdi Ara

150 bin sedan araç tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar merhaba 150 bin bandında araç arıyorum bmw 320ied düşünüyorum ama o fiyatlara luxury line plus temiz bulamadım sizin tavsiyelerinizi beklerim dizel benzin farketmez sedan istiyorum otomatik km yüksek istemiyorum 50 60 bin olabilir sıfır civic dizel otomatik elegance pakete 147 dediler sizler ne önerirsiniz

• Hocam geçenlerde sıfır insignia grand sport enjoy benzinli otomatik için 152k fiyat aldım. Çok beğendiğim bir araç istersen bir incele

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • full paket dizel civic
  • 166k ya sıfır tdi dsg passat impression satılıyor, faizsiz kredi de kullanırsanız belki 150k bütçeyi de aşabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dizel civic kafama cok yatiyor yarın insigniaya bakacam arkadaslar 70 80 binde bmw almaktansa 0 almak daha mantikli diyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bi kardeş tavsiyesi olarak Civic e filan bulaşma D Segment araçlara bak Mesela İnsignia da BMW konforu bulabilirsin kasasıda yeni çıktı valla tavsiye ederim

• O paraları civice vermek akıl karı değil.insignia bakın.

• Sıfır insignia tabiki. İkinci el bmw merso gereksiz.

• 150 bin fiyat bandı koyup hem 2.el 320, hem sıfır civic bakmak ilginç olmuş benden söylemesi.
    önce araçtan beklentiniz nedir (ekonomi, konfor, performans vs) ve aracı ne amaçla alıyorsunuz (az gezip satarım veya 5 sene 100.000 km yaparım gibi) düşünüp ona göre karar vermek lazım
    ben şahsen aynı durumda olsam 2.el bir 320 alırdım kesin
  • arkadaşlar 68binde siyah 2013 model 320ied buldum aracta extra olarak hafızalı koltuklar ve koltuk ısıtma ver her iki ön koltukta efficientdynamics paket sunrof da var. hız sabitleyici yok fiyat olarak 134e konustuk sizce nasıl bu arada araçta hasar boya yok servis bakımlı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrektby -- 21 Aralık 2018; 8:51:32 >
  • İnsignia hoşunuza gitmedi mi hocam

• emrektby E kullanıcısına yanıt
    Bmw ye bineyim karizmam olsun diyorsan al. Alınmayacak bir araç hoş güzel bir araç
    Olumsuz yönleri 1 - çok benzin yakar. Bir yerden bir yere giderken çok düşünürsün. 2 - Rutin Bakımı sanayide bile yaptırsan bayağı pahalı Oluyor.
    3 - Arkası diz mesafesi oldukça dar.
    bir de 5 yıllık bir araca o kadar para vermeye gerek yok. 5 yıllık araç alacaksan bari 320d olanlara bak. F30 kasa olsun tabiki.

Ben kendim şahsen az yakan bir araç tercih ediyorum. Çünkü bu tarz araçlardan çok çektim. Yakıt anlamında.

150k bandında Opel Insignia alabilirsin. 2. el bak iyi pazarlık ile uygun fiyata almaya çalış.Çünkü bu araçların ne hikmetse 2. eli zor satılıyor. Passat gibi kar ettirmez. Zararda ettirmez.
  • O parayı d sınıfa verin talisman/insignia tarzı yeni bir araç alabilirsiniz kafamada başka yatmıyor c serisi olmuş 400 bin üstü 1.6 dizel bizmi kafayı yedik onlarmı anlamıyorum .

• ınsıgnıa tip olarak güzel hoşuma gitti ama sürmedim hocam 320d dizeller çok yüksek km oluyor zaten yılda cok km yapmıyorum benzinli farketmiyor bana bmw de hep istiyordum en az 3 4 yıl bineceğim zarar ettirmesin yeter öyle bmw alıp basıyım yanlıyım gibi amacımda yok al satta yapmayacagım sonucta bu 320iednin fiyatıda uygun geldi 5 yasında olması biraz düşündürücü
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrektby

arkadaşlar 68binde siyah 2013 model 320ied buldum aracta extra olarak hafızalı koltuklar ve koltuk ısıtma ver her iki ön koltukta efficientdynamics paket sunrof da var. hız sabitleyici yok fiyat olarak 134e konustuk sizce nasıl bu arada araçta hasar boya yok servis bakımlı
    hatasız ve bahse konu ekstralara sahip bir araç için fiyat makul duruyor.
  • C180 hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 0 civic dizel HB alır çıkardım. 150 bin, 5 yıllık ve bir çok parçasının ömrü dolmuş bir bmw den bisey beklememk lazım. ayrıca opel grand insignia nın da , hem benzinli hem de dizellerinde çok yakıt yakması ile en başta gelen kullanıcı eleştrisidir. passat-superb dizel veya pevgeot 3008 alternatiflerim olurdu.
  • Skoda Superb 1.6 DSG Prestige paket alın hocam.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.