Şimdi Ara

15 Tatilde Staj'a Gidilirmi ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
18.952
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aradaşlar 15 tatilde staja gitmek zorunlumu yoksa 15 gün ücretli izinmi oluyo ??
    Bilgi verirseniz sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Absinthe- -- 21 Ocak 2014; 18:13:10 >

• Ucretli izinli olunur ama staj yaptigin yere bağli ucretli gosteripde kendilerinin vergisinden dusurtulup para vermeye bilir ,
    Yapilmaz. Cunku 15 gun tatilde sigorta kapsaminda olunmuyor ogrenciler o yuzden calistirilmasi zorunlu degil , fakat gidersen ekstra ucret oderler...

Stajyerim gitmeyi dusunmuyorum bize tatil..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GameOfThrones07 -- 21 Ocak 2014; 18:21:01 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İzinli sayılıyorsun ama sen genede sözleşmeyi oku bi istersen.
    Bize okuldan verilen staj dosyasında ücretli izin belgesi var. Bu belgeyi okul müdürüne, işletmeye ve staj yaptığın yerin yetkili kişisine imzalatırsan ücretli izine ayrılmış sayılıyormuşsun ben bu hafta halletmeye çalışıcam senide bilgilendiririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Patavatlı -- 21 Ocak 2014; 18:25:27 >
  • Okuldan veya iş yerinden öğrenebilirsin. Ama gitmek en mantıklısı(ek ücret)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yönetmelik gereği 1 hafta çalışırsın 1 hafta tatil yaparsın. ilk tatil yapmak veya çalışmak da sana kalmış.
  • Bana alternatif sundular ister gel ister gelme diye ama ben gidicem evde canım sıkılıyor çalışıcam
  • LillemaN L kullanıcısına yanıt
    O senin dedigin eskide kaldi, yeni yonetmelikde oyle birsey yok insanlari yanlis bilgilendirmeyelim..

Hocamizdan duydugumu + sozlesmenin arkasindada yaziyor ve ucretli izin kagidi var..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ek ücret verirlerse giderim. iyi aklima getirdin yarin sorayım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GameOfThrones07

O senin dedigin eskide kaldi, yeni yonetmelikde oyle birsey yok insanlari yanlis bilgilendirmeyelim..

Hocamizdan duydugumu + sozlesmenin arkasindada yaziyor ve ucretli izin kagidi var..

valla ben geçen sene yaptım stajı öyle yazıyordu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.