Şimdi Ara

15-20 bin arası araç tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, 15-20 bin arası beni oto sanayiyle kanka yapmayacak bir araç bakıyorum. Önerebileceğiniz marka modeller nedir?

Rover gibi ikinci eli ve parçası olmayan araçlar çok donanımlı ve uygun fiyat ama pişman olurum sanırım. O yüzden megane, corolla, clio, civic gibi modeller düşünüyorum. Kasası da düz kesim değil de 99-2000 ve üzeri biraz daha oval kesimli olanlardan istiyorum.

Bana sorun çıkartmayacak model önerilerinizi ve yaşlı araç alırken özellikle dikkat etmem gereken hususlar konusunda bilgi verebilir misiniz?

Şimdiden çok teşekkürler.

• yok mu yardım edebilecek?
  • Arkadaşım saxo aldı 16.000 TL ye güzel araba memnun şuanda. O paralara yok kaputu değişmiş yok kapısı boyalı tripleri yapmayacaksın motoru yürüyeni düzgün olsun yeter. Aksi halde zor araç bulursun.
  • Teşekkürler hocam zaten öyle bi düşüncem yok. Kuleleri, şasesi işlem görmemiş olsun. Mekanik olarak sağlam olsun, motoru yürüyeni iyi olsun yeter. Ben 4-5 yıl binebileceğim bana çok masraf çıkarmayacak bir araç arıyorum. Şurası boyalı mı değil mi diye bakmıyorum. Sağlam olsun, üzmesin yeter.
  • Yumurta kasa 1.5 Accent
  • Lada samara al önüne bak
  • Civic, Palio, megane Coupe arasında kaldım açıkçası
  • Clio II 1.2 16V
    Palio 1.3 Mjet
    Corsa C (bu bütçeye 1.3 CDTI olarak sadece ticari olarak geçen tek kapı modellerde araç bulabilirsiniz, ama benzinli modelleri mevcuttur)
  • yaşlı araç alırken dikkat edeceğin en büyük husus yaşlı araçlara bulaşmamandır.
  • Chevrolet Kalos (1.4 SX)

En azından daha modelli ve fiyatını hak eden bir araç.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.