Şimdi Ara

149 TL Spigen SteadiBoost 27W Hızlı Şarj Cihazı USB-C PD 3.0 (Power Delivery) iPhone Şarj Adaptörü F (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
2
Favori
4.292
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Paylaşım için sağol hocam

65 watt gan bakıyorum görürsen onu da paylaşır mısın?

zamanında 80 liralara anker getirtirdim şimdi el değmez fiyat olmuş

• iPhone 13 pro orjinali vardı bununda aldım. Ofiste kullanırım iyi fiyat

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Too-Xaris

Bu ürün nasıl?

Baseus Speed PPS VOOC C+A QC, Şarj & Data Aktarım Kablosu, Siyah, 1 m,USB Type A & USB Type C, Hızlı Şarjhttps://www.amazon.com.tr/dp/B00ECU2AZM/ref=cm_sw_r_apan_i_MM66A77V0689QJ32G1RM
    121 liraya aldım pd vooc afc huawei standardı var en kötü kablosu 5a ben iyi olacağını düşünüyorum

Edit: Ürün geldi vooc destekli 4A veriyor piyasadaki çoğu hızlı şarj standartını destekliyor 121 liraya çok uyguna geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Boragungoren -- 12 Mayıs 2022; 21:49:43 >

• internette bu cihaz ile ilgili pek bilgi yok. 30 watt 12 + 18 olursa veya super hızlı sarj olayı olmasa iade ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iphone 11 promax aldığımdan beri (20 Eylül 2020) Spigen SteadiBoost 27W ile şarj ettim halen pil sağlığı 100de100 çok memnunum en iyilerden biri bu

playa ve ugreen kablolardan da çok memnunum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ademcell -- 12 Mayıs 2022; 0:26:15 >
  • Hunbal kullanıcısına yanıt

Hocam se de full sarj kaç saatte yapıyor

• Arkadaşlar HB'den alabileceğim, düzgün ve uzun bir hızlı şarj kablosu önerebilir misiniz?

• Merhaba. Bende birşey sormak istiyorum. iPhone 12 kullanıyorum. Spigen in şeffaf arka kapak kılıfı ile kullanıyorum. Kablosuz şarj edebiliyorum. Aynı şekilde magsafe stande yapışır mı bu kılıfla? Yapışsa bile şarj eder mi?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • jervis kullanıcısına yanıt

ben de laptop için bakıyorum ama fiyatlar çok yüksek

mcdodo nun buldum ama o da 430₺

149 TL Spigen SteadiBoost 27W Hızlı Şarj Cihazı USB-C PD 3.0 (Power Delivery) iPhone Şarj Adaptörü F
    149 TL Spigen SteadiBoost 27W Hızlı Şarj Cihazı USB-C PD 3.0 (Power Delivery) iPhone Şarj Adaptörü Furun.n11.com
    Mcdodo 65W Gan 2x type C 1x USB Hızlı Şarj Adaptörü CH-7921 Fiyatları ve Özellikleri
    https://urun.n11.com/sarj-cihazi/mcdodo-65w-gan-2x-type-c-1x-usb-hizli-sarj-adaptoru-ch-7921-P508653263
  • quentin kullanıcısına yanıt
    Hocam macdodo ya ben hiç ısısnamadım. Ayrıca bunlardan almaktansa
    Baseusunki 480 e düşüyor amazonda
    Ugreen de 550 lira ama laptop şarj ederken verim vermiyor diye biliyorum.

mcdodonun 20w type c aldım çok memnunum tavsiye ederim

• quentin kullanıcısına yanıt
    Gan ve 65watt almam gerekiyor malesef hocam. Lanet telefon 20 wattlık şarj aletiyle çok geç şarj oluyor.

Anker 65w işinizi görüyorsa Hb de şu an 350tl

Anker PowerPort III Pod 65W Hızlı Şarj Cihazı - Notebook ve Tablet Uyumlu - A2712

https://www.hepsiburada.com/anker-powerport-iii-pod-65w-hizli-arj-cihazi---notebook-ve-tablet-uyumlu---a2712-p-HBCV00000Q1KG4?url_src=ios-product-detail

• ooppss kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim ürün harika ama bana 3 çıkışlı 2 pd + 1 usb li olanı lazım 149 TL Spigen SteadiBoost 27W Hızlı Şarj Cihazı USB-C PD 3.0 (Power Delivery) iPhone Şarj Adaptörü F

Tam olarak bundan. Ama bu da laptop şarjında kötü kalıyor.

3 portu da aynı anda kullanacaksanız ve biri laptop olacaksa size 65w yetmeyecektir, 100-110w birşey gerekir

• ooppss kullanıcısına yanıt
    40watt gücü 1.porta ayırıyor. Oyun filan oynanmıcaksa 40wda yeter aslında

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Aşırı atlanacak bir şey yok, Spigen bu konuda sıkıntılı bir marka içiniz rahat olmaz piyasadaki belli standartların üstündeki markaların en zayıfları arasında yer alır bana göre, etrafımdaki insanların tecrübeleri ve netteki yorumlar dolayısıyla ben riske atıp almam.

• MühendisMurat kullanıcısına yanıt

Samsung Galaxy A52 için 25w hangi ürünü önerirsiniz hocam ? 15w mevcut ama tam performans alayım diyorum. 1.5 saatten 1 saate indirmesi çok aman aman bir fark değil ama olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snowtger -- 15 Mayıs 2022; 16:43:40 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.