Şimdi Ara

13bin tl civarı araba almada kararsız kaldım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
1.245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler 13bin civarında araba almayı düşünüyorum ilk arabam olacak babam demişti kazan üniversiteyi alicam diye kazandık iste piyasa araştırıyorum Kararsızım. Bizde 2004 1,5dci kangoo var bildiginiz uzere sınıfından dolayı sanırım atak araba degil. Dizel olmasıda etkiliyor galiba:) gencim sonuçta seri araba arıyorum. Megane 1ler iyi diye okudum forumda ama kötüleyen de cok var. Aklindaki arabalar skoda fabia, megane1, bulabilirsem o fiyata ford focus gibi arabalar. İlla bunlar olacak diye istemiyorum seçenek arıyorum biraz :) birde boyum 197 cogu arabada sürerken sorun yasıyorum. Sürücü kursu arabası Fiat albeaydi sınavda arkada koltuktaki görevliler ve ben eziyet çektik resmen bunuda göz önünde buluduralim :D rahat edebileceğim piyasa degerini pek kaybetmeyen en az 5 6 sene kullanacağım araba tavsiye ederseniz cok sevinirim yorumlarınız icin tesekkur ederim

• fiat bravo hocam veya 106 gtı
  • Palio 1.6 16v Sporting dicem ama boy meselesi için denemen lazım
  • Fiat Marea
  • 106 biraz küçük degilmi usta kangoodan ona geçtiğimde attan düşmüş gibi olmazmiyim :) fiat iyi mı acaba sağlamlık konfor konusunda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zorroBlack -- 20 Aralık 2011; 7:43:26 >
  • megane 1
    laguna 1
    carisma
    corolla eski kasa
  • quote:

Orijinalden alıntı: 666

megane 1
    laguna 1
    carisma
    corolla eski kasa

Usta aklindaki arabaları söyledin. Hangisi daha iyidir sorunsuz kullanabilirim kronik sorunu olmayan sağlam arabadir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zorroBlack

quote:

megane 1
    laguna 1
    carisma
    corolla eski kasa

Usta aklindaki arabaları söyledin. Hangisi daha iyidir sorunsuz kullanabilirim kronik sorunu olmayan sağlam arabadir

Corolla eski kasa tabiki
  • Ya seri olucak

Mesela 106

Yada diğerleri, o paraya hep biri olmuyo...
  • quote:

Orijinalden alıntı: alex2017

quote:

quote:

megane 1
    laguna 1
    carisma
    corolla eski kasa

Corolla eski kasa tabiki

katılıyorum ama millet eski kasa corollalara 16-17 bile istiyor uygun bulursan corolla bulamassan megan 1 diyorum
  • Butce kisitli iste gonul isterdi ki opel insignia gibi araba olsun. Peugeot 106 ya 197 boyunda birini bindiğini duşun usta. Recep ivedik- Fiat bis gibi olur sanırım :D megane laguna 626 yada corolloya karar kılıcam sanırım
  • quote:

quote:

quote:

quote:

megane 1
    laguna 1
    carisma
    corolla eski kasa

Corolla eski kasa tabiki

katılıyorum ama millet eski kasa corollalara 16-17 bile istiyor uygun bulursan corolla bulamassan megan 1 diyorum

Corolla eski kasa dediginiz kac model

• Mitsubishi Carisma
  • 2005 model 206 HDI tek kapılı koltuklu bir van bakabilirsin şahsen ben bakıyorum=)
  • http://forum.donanimhaber.com/m_55781577/tm.htm

ben bravo brava megane coupe arasında kaldım.2 kapıya girmem diyosan o paraya alınabilecek brava gibi duruyor
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

megane 1
    laguna 1
    carisma
    corolla eski kasa

Corolla eski kasa tabiki

eski kasa dediğim 94-97 aralığı.ama o paraya değmez derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: hoksi

http://forum.donanimhaber.com/m_55781577/tm.htm

ben bravo brava megane coupe arasında kaldım.2 kapıya girmem diyosan o paraya alınabilecek brava gibi duruyor

Megane 1 coupeler benimde aklımda guzel araba ama ikinci eli tutulmuyormus diye biraz arka planda tuttum
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

megane 1
    laguna 1
    carisma
    corolla eski kasa

Corolla eski kasa tabiki

eski kasa dediğim 94-97 aralığı.ama o paraya değmez derim.

O zaman diğer otomobillere bakiyim en iyisi ( megane laguna 626)

• Senin araban Civic

• carisma
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.