Şimdi Ara

13bin tl civarı araba almada kararsız kaldım (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
1.245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: SkiNNy

Senin araban Civic

Civicler iyi de pahalı ya. Birde hor kullanılmış araba cogu. Yeni mugen civic alacak bütçe olsa alınırdı :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zorroBlack

quote:

Senin araban Civic

Civicler iyi de pahalı ya. Birde hor kullanılmış araba cogu. Yeni mugen civic alacak bütçe olsa alınırdı :)

13 civarına var ya '96-'97 civicler. Daha çok genç elinden çıkma hb'ler var tabi ama sedan aile arabası tarzı da bulabilirsin.
    Ben şahsen orjinal HB 1.5EX '95 civarı bakıyorum. 9-10 civarı gayet uygun araçlar var.

• quote:

quote:

quote:

Senin araban Civic

13 civarına var ya '96-'97 civicler. Daha çok genç elinden çıkma hb'ler var tabi ama sedan aile arabası tarzı da bulabilirsin.
    Ben şahsen orjinal HB 1.5EX '95 civarı bakıyorum. 9-10 civarı gayet uygun araçlar var.

Bu arabayida listeme ekliyim en iyisi :) hb veya sedani da guzel. Aslında bu tarz arabalar benim icin sakıncalı biraz tuning hastasiyim varı yoğu arabaya harcamam inşallah alırsam :D

• quote:

Orijinalden alıntı: ofabiya

Skoda Fabia hb - 2001-2003 model arası bulabilirsin o fiyatlara. Arkadaşımda var, kasası çok hoş ve sorunsuz bir araç. Ayrıca gerek dış gerek konsolu modern çizgilere sahip.

örnek araç :

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-bakimli-2001-skoda-fabia-1-4-62402620/detay

O arabayı ilk düşünüyordum zaten ama arabanın cekis gücü dusuk olur diye düşünüyorum hpsi az diye çünkü bizim arabada aynı hpde sayılır araba iyi ama sakin araba zorlanmaya gelmiyor kabul etmiyor zorlanmayı sanki :) düz yolda 170 180e cikiyor ama Şehir icinde araba tıkanıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zorroBlack -- 21 Aralık 2011; 20:21:12 >

• FİAT MAREA HLX (2.0 20V 154 HP) Bu arabayı araştırmadan kesinlikle araba alma ! Bende 1.6 sı var çünkü eşim kullanıyor, sadece benim arabam olsaydı HLX alırdım. Performansına ve 5 Silindirinin sesine hasta olacaksın. (Tüpsüz kullanılmaz, Tüplü şehir içi 0,25 kr, şehir dışı 0,18 kr yakar)
  • Megane Coupe

Megane CABRIO
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadikhaci

FİAT MAREA HLX (2.0 20V 154 HP) Bu arabayı araştırmadan kesinlikle araba alma ! Bende 1.6 sı var çünkü eşim kullanıyor, sadece benim arabam olsaydı HLX alırdım. Performansına ve 5 Silindirinin sesine hasta olacaksın. (Tüpsüz kullanılmaz, Tüplü şehir içi 0,25 kr, şehir dışı 0,18 kr yakar)

Sagol usta verdigin linkteki gibi özellikte bi bakiyim. İstanbulda oturuyorum bu oto pazarlarda bı kac tur atarım internettende bakarım birde. Liste biraz çoğaldı bır kac arabayı elemem gerekecek :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: silverado

Megane Coupe

Megane CABRIO

Elden cikarma durumu sorun olmasaydı coupe almayı düşünurdum 2.0 coupelerden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zorroBlack -- 21 Aralık 2011; 22:05:43 >
  • quote:

FİAT MAREA HLX (2.0 20V 154 HP) Bu arabayı araştırmadan kesinlikle araba alma ! Bende 1.6 sı var çünkü eşim kullanıyor, sadece benim arabam olsaydı HLX alırdım. Performansına ve 5 Silindirinin sesine hasta olacaksın. (Tüpsüz kullanılmaz, Tüplü şehir içi 0,25 kr, şehir dışı 0,18 kr yakar)

beş silindirin sesine hayran olacaksın

buick estate wagon tabi
  • Siyah bi getz +lpg+çelik jant 13 den biraz fazla olur ama aradığınız araba bide doch motor olursa tamamdir
  • 13 bine getz alabiliyorsan unut gitsin mareayı
  • benim vadettiğim,genişlik, rahatlık, konfor, güç, performans...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mercedes-SLK

fiat bravo hocam veya 106 gtı

Şu 106 gti yi daha 18 ine yeni basmış genç arkadaşlara önermeyin Allah aşkına. Bu araç herkesin harcı değil hata affetmez ve gerçekten uzman aklı başında bir sürücü ister. Yoksa tabut olur gencecik delikanlılara.

• fabia aldim ben, 12.75 e gayet mutluyum, ama serilik bekleme. Hizli arac istiyosan, elegance bakicaksin 101 beygir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Efe

quote:

Orijinalden alıntı: Mercedes-SLK

fiat bravo hocam veya 106 gtı

Şu 106 gti yi daha 18 ine yeni basmış genç arkadaşlara önermeyin Allah aşkına. Bu araç herkesin harcı değil hata affetmez ve gerçekten uzman aklı başında bir sürücü ister. Yoksa tabut olur gencecik delikanlılara.

Asıri hız tutkunu birisi değilim babam trafik polisi zaten ondan gecti bazı kurallar :D araba genis olsa alırdımda bana göre degil
  • quote:

quote:

buick estate wagon tabi

Usta gaza getiriyorsun beni valla :) bı buick bide cadillac eldorado sesi cok iyi:)

• quote:

quote:

quote:

buick estate wagon tabi

Usta gaza getiriyorsun beni valla :) bı buick bide cadillac eldorado sesi cok iyi:)

zerre abartmıyor

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.