Şimdi Ara

13799 TL GALAX GeForce RTX3070 Ti (1-Click OC) 8GB 256Bit GDDR6X RTX 3070Tİ Ekran Kartı (37ISM6MD4CO

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
3.915
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 13799 TL GALAX GeForce RTX3070 Ti (1-Click OC) 8GB 256Bit GDDR6X RTX 3070Tİ Ekran Kartı (37ISM6MD4CO

GALAX GeForce RTX3070 Ti (1-Click OC) 8GB 256Bit GDDR6X RTX 3070Tİ Ekran Kartı (37ISM6MD4COC) | Teknobiyotik

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Hukuk tanımaz bir firma. Mesafeli satış sözleşmesine aykırı olarak cayma hakkını kullanmak isterseniz kargo ücretini size ödetirler. Seçimlilik hakkınızı kullandırmazlar. Mesela bu kart 2 ay sonra 20 bin olsa ve sizin aldığınız kart arızalansa size para iadesi yaparlar ya da 5 bin liraya düşse para iadesi isterseniz size yeni kart yollarlar. Ayrıca YouTube kanalında müşterilerine hakaret etmeleri ile meşhurdurlar. Olası bir sorunda çok canınızı sıkarlar. Ben bunlar yüzünden TR çıkışlı Seasonic marka güç kaynağı almayı bıraktım. Çünkü Seasonic ithalatçısı yine kendileri.(Akortek). Galax'ı da Akortek getiriyor sanırım. Bir de bu kartı kim getirirse getirsin alınmaz. 2 fanla VRAM padleri çok geçmeden erir gider. Kartı yollarsınız mining filan yapmışsınız diyip garanti dışı bile bırakır bunlar.
  • Vade farkları akla zarar

• 2 fanla gddr6x memory soğutmak..

kısaca çöp.

• estafine E kullanıcısına yanıt

Üç fanlılar ile arasında 2000tl fark var hemen hemen. Bence değer az para değil. Onun yerine ekran kartına alttan vuracak şekilde iki fan montajlarsın olur biter.

Ayrıca Galax'ın soğutmaları iyi 3060 modelini kullanmıştım serin çalışıyordu.

13799 TL GALAX GeForce RTX3070 Ti (1-Click OC) 8GB 256Bit GDDR6X RTX 3070Tİ Ekran Kartı (37ISM6MD4CO

gibi

• fiyat gayet güzel, düşünülebilir.

• en yakın rakibi ile arasındaki fiyat farkı neredeyse 2000 TL gerçekten iyi fiyat.

teşekkürler paylaşım için.

• Çöp diyenlere sormak lazım daha ucuzu mu varmış..hem en ucuz hemde gayet performanslı bir ürün..Ayrıca hareketli dolar kuru karşısında bu fiyat olması bile bence mucize.Kaçırılmaması gereken fırsat fiyat.Şiddetle tavisiye ediyorum.

• sy1907 kullanıcısına yanıt
    3060 a 2 tane fan yeter cunku gddr6 var ve isinmiyor. Bunda gddr6x var ve 100-110 derece arasinda geziniyor. Istersen 4 kat fan yap yine o sicaklikla basa cikamazsin. Kisaca bunu almaktansa 3070 alin daha cok verim alirsiniz. Gddr6x memory sogutmaya en az 3 fan lazim o da bakir blokla isi tasinma alani artirildigi icin.
    Isteyen bos konusmak yerine arastirabilir.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • frkymr F kullanıcısına yanıt
    Termal throttleden ekran karti paso takilinca gorurum ben seni

• mining yapmayacaksanız bellek sıcaklıklarınız o kadar yükselmez zaten.ılık su miningcileri ekran kartlarının oyun için tasarlandıklarını unuttukları için bu tarz yorumlar yapabiliyorlar.

güzel bir kasa içi havalandırmasıyla mis gibi oyunlarınızı oynarsınız.

• napervasız kullanıcısına yanıt

evet bi akıllı galax çünkü diğer tüm üreticiler 3 fanlı tasarım yaparken.

13799 TL GALAX GeForce RTX3070 Ti (1-Click OC) 8GB 256Bit GDDR6X RTX 3070Tİ Ekran Kartı (37ISM6MD4COakakce.com
    Rtx 3070 Ti > Ekran Kartı Fiyatları ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
    https://www.akakce.com/arama/?q=rtx+3070+ti&c=1053&s=2
  • Ben de iki fanla bu kartın bellekleri soğumaz yazacaktım sonra gelecek cevapları düşünüp vazgeçmiştim.
    Öte yandan Teknobiyotik faktörü bile bu kartın alınmaması için yeterli bir sebep bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gözden kacan bi konu var, üc fanlı modellerin de hemen hemen hepsi 3x8cm fanlı, bu model de 2x10cm fanlı. Yüzey alanı nispeten geniş olduğundan aşırı bir fark olacağını düşünmüyorum.

• sy1907 kullanıcısına yanıt

fikir için teşekkürler böyle bir şeye ihtiyacım vardı, mantıklı bir çözüm. Benim gibi merak edenler için fotoğrafı atılan ürün akasa pcıe slot ekran kartı soğutma aparatı diye geçiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ogami -- 31 Mayıs 2022; 17:44:3 >
  • -dehşet- kullanıcısına yanıt

Hocam merhaba Teknobiyotik faktörü diyerek ne kastettiniz acaba? Almayı düşünüyordum ama bu mesajınız aklıma takıldı.

• Son iki ekran kartım Galax idi. İkisi de ne coil whine ne de ısınma vs. sorunları yaşadı. Şimdi 2060 super, yine Galax, yine zerre sorun yok. Tavsiye edilir.

• onureyiz kullanıcısına yanıt
    Hukuk tanımaz bir firma. Mesafeli satış sözleşmesine aykırı olarak cayma hakkını kullanmak isterseniz kargo ücretini size ödetirler. Seçimlilik hakkınızı kullandırmazlar. Mesela bu kart 2 ay sonra 20 bin olsa ve sizin aldığınız kart arızalansa size para iadesi yaparlar ya da 5 bin liraya düşse para iadesi isterseniz size yeni kart yollarlar. Ayrıca YouTube kanalında müşterilerine hakaret etmeleri ile meşhurdurlar. Olası bir sorunda çok canınızı sıkarlar. Ben bunlar yüzünden TR çıkışlı Seasonic marka güç kaynağı almayı bıraktım. Çünkü Seasonic ithalatçısı yine kendileri.(Akortek). Galax'ı da Akortek getiriyor sanırım. Bir de bu kartı kim getirirse getirsin alınmaz. 2 fanla VRAM padleri çok geçmeden erir gider. Kartı yollarsınız mining filan yapmışsınız diyip garanti dışı bile bırakır bunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -dehşet- -- 31 Mayıs 2022; 20:30:26 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ogami kullanıcısına yanıt

80lik ve 120lik olarak iki versiyonu var. Alacak olanlar buna dikkat etsin.

• estafine E kullanıcısına yanıt

Ya arkadaş bilip bilmeden şöyle cahil cahil yorum yapma cesaretini nerden buluyorsunuz anlamıyorum

Founders edition kart sıradan ortalama soğutma ve 2 küçük fan ile 80 dereceyi geçmiyor vramler.

yok 120 ile çalışıyormuş yok ali sami alkış.

3070 alırmış bundan daha iyiymiş.

Ama kafalar nasıl güzel.

Bu kart ısınıyorsa biraz frekans düşürür biraz undervolt yaparsın 60 dereceyi geçmez. 3060ti ve 3080 kullanıyorum undervolt ile, hiç bir oyunda daha 70 dereceye çıoktıgını bile görmedim. Performans kaybım %2 3 maximum. Ikisi de kendi markalarının ortalama serileri öyle rog strix suprimx vs degiller.

• "Bu kart ısınıyorsa biraz frekans düşürür biraz undervolt yaparsın 60 dereceyi geçmez. 3060ti ve 3080 kullanıyorum undervolt ile"

kardeş performanstan kısıyorsan undervolt edip rtx 3050 gt 1030 falan alaydın paran da cebine kalırdı mantıksız harcama yapmamış olurdun 13799 TL GALAX GeForce RTX3070 Ti (1-Click OC) 8GB 256Bit GDDR6X RTX 3070Tİ Ekran Kartı (37ISM6MD4CO 13799 TL GALAX GeForce RTX3070 Ti (1-Click OC) 8GB 256Bit GDDR6X RTX 3070Tİ Ekran Kartı (37ISM6MD4CO 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi estafine -- 31 Mayıs 2022; 21:51:1 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.