Şimdi Ara

13 Reasons Why (2017) | Netflix (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
424
Cevap
15
Favori
21.697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2.sezon ne zamandı acaba Clay'ın bölümündeyim bitiyor ilk sezon
    Clay'ın kasetinde bir şey yoktu yani ölümüne sebep olabilecek zaten sevmiş kızı helal olsun çocuğa tek suçu kendi dediği gibi loser olup gerektiği yerde gerektiği şeyleri söyleyememek.
    Bir de bu dizi doğaüstü olaylara bağlamaz gibime geliyorda allah aşkına 2.şans gibi bir olay olsun ölmediği günlere geri dönsün filan intikamı konu alırsa açıkcası izleme gereği bile duymam .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi camel paketindeki camel -- 22 Temmuz 2017; 17:6:16 >
  • J.Sparrower kullanıcısına yanıt
    inşallah böyle olur diğer türlü intikam konusuna girerse izlemem sonuçta intikam konulu tonla dizi,film var.
    İsteğim bu yönde de ne biliyim sonuçta geçmişe gidip 2.şans bulmak doğaüstü bir olay bu dizide o yöne girecek hava yok
  • 6. bölüme kadar gayet güzeldi ama bir yerden sonra sıkmaya başlıyor bitsin diye izliyorum sadece.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İntihar sahnesi iyiydi acıyı ben bile hissetimde yapmacık olduğu çok belli yav deri hamur gibi kesildi boya olduğu bariz vıcık vıcık bir kan fışkırdı orayı daha düzgün yapabilirlerdi herhalde
    2.sezonu bekliyorum bakalım ne olucak intikam konu alıncaksa ben yokum
    Alex'e yazık oldu yav

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi camel paketindeki camel -- 23 Temmuz 2017; 18:43:40 >
  • camel paketindeki camel kullanıcısına yanıt
    Spoiler diye bir şey duydun mu hayatında?
  • dizi guzel ama 7. bolumden sonra sara sara izledim. sıktı bir yerden sonra

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: camel paketindeki camel

İntihar sahnesi iyiydi acıyı ben bile hissetimde yapmacık olduğu çok belli yav deri hamur gibi kesildi boya olduğu bariz vıcık vıcık bir kan fışkırdı orayı daha düzgün yapabilirlerdi herhalde
    2.sezonu bekliyorum bakalım ne olucak intikam konu alıncaksa ben yokum
    Alex'e yazık oldu yav

Yav her şeyi açık açık niye yazıyorsun
  • spoiler için diyorsanız hocam zaten kızın intihar edeceği dizinin başından beri belli .

yok iğrençlik için diyorsanız orayı bilemem yazasım geldi

• E.R.W. kullanıcısına yanıt
    Hocam kızın intihar ediceği belli allah aşkına neresi spoiler tamam spoiler içine alıyorum da spoiler lık bir mesaj değil bence Alex e ne olduğunuda yazmadım nerede spoiler

• camel paketindeki camel kullanıcısına yanıt
    intihar ettiği belli de nasıl intihar edeceği daha önceden bilinmiyor,lütfen mesajınızı spoiler içine alın.
  • E.R.W. kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam aldım.
    Ama hala spoiler olduğuna inanmıyorum açıkcası
  • 8/10

oldukça beğendim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: J.Sparrower

quote:

Orijinalden alıntı: Widget

Ölen kişiyi nasıl kurtarcak Brice'ın hapse girmesini sağlar bi o kadar

Hocam dusunsenize fotografci clayi olduruyor ve olduruldugu anda clay uyaniyor..sonra aslinda butun olaylar benzer sekilde gerceklestigini ve ruyasindakilerin gercek oldugunu bi sekilde anliyor.Ve Yaptigi secimler ve acelecilikler yuzunden clay-hannah iliskisinin kotu yada iyiye gitmesi clay yaptigi davranislar ve hareketlerle hannah i kurtarmaya calismasi cok guzel konu olabilir reyting rekoru kirar belki 😁

Böyle birşey olsun , rekor kirmazsa ben başka birşey bilmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kesinizmirliksk2 -- 24 Temmuz 2017; 19:12:50 >

• Diziyi 2 gün içinde bitirdim . uzun zaman dır boyle hayatin gerçekliklerini içinde barındıran bir drama izlememistim . finalde ağladım resmen .

Hâla izlememiş ve benim gibi izlesem mi izlemesemmi diye kararsızlık yaşayanlara tavsiyem. 1 saniye bile beklemeden hemen başlayın.

İnsanlara davranış şeklini ve insan ların bana nasıl davrandıklarını sorgulamaya sebep oldu bu dizi resmen . ve aklıma lise yıllarım geldi . bana yapilan ve benim insanlara yaptığım zorbaliklar gözümün onunden.geçti . dizi aşırı derecede sosyal mesaj veriyor ama bazı maceracı arkadaşlar buna benzer intahar etme girisimleri uygulamışlar . dizide ne anlatıyor , bizim dunyamizdaki insanlar o yoğun duyguların içinden ne anlıyor . buda ayrı bir ironi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kesinizmirliksk2 -- 25 Temmuz 2017; 1:51:52 >
  • https://www.youtube.com/channel/UCAJTwbQ7nTG2P9r9psf2ubg yeni kanalım dizi bilgileri paylaşıyorum. Göz atıp abone olursanız sevinirim.
  • beyler life is strage oynadım episode 1- sıkıldım liseli muhabbeti geldi.
    Bu dizi o tarz mı? Yoksa konusu tam sevdiğim tarz
  • Ben sezonu beğendim, oldukça etkileyici ve başarılı bir sezon olmuş.

Öncelikle dizi gerçeklik üzerine oturtulduğu için beni oldukça etkiledi. Hayat dolu, güler yüzlü bir kızın karşılaştığı zorluklar, zorbalıklar karşısında hayatına son vermesini izledik. Aslında dizi tam olarak "farkındalık" yaratıyor. Şimdi geçelim dizinin içeriğine...

Dizide belli bir bölüme kadar Hannah'ın başına gelenlerin pek çok kişinin de başına gelebileceğini dolayısıyla intiharın abartılı olduğunu düşünmüştüm. Ama bölümler ilerledikçe işin rengi değişti tabii. Tecavüz sahnesi de bardağı taşıran son ama en önemli damla oldu.

Clay'ın kendi kasetini dinlerken yaşadıkları, pişmanlıkları, üzüntüleri eminim izleyenleri de etkilemiştir. Hatta Tony'nin yanında hüngür hüngür ağlaması, "Onu çok sevmeye korktuğum için intihar etti" diyerek Hannah'ın intiharında kendisini de sorumlu tutmasına üzüldüm. Ayrıca sezonun en önemli repliklerinden birisiydi bence. Hannah'ın, Clay ile "her şey yolunda gitseydi" olarak çekilmiş alternatif hikayenin sonunu görünce insan üzülüyor. (Sanırım 11.bölümdü.)

Son olarak, Jessica ve Hannah'ın tecavüz sahneleri oldukça üzüntü verici sahnelerdi. Bu sahneleri izlemeye pek dayanamadım desem yeridir. Keza Hannah'ın son bölümdeki intihar sahnesi, ailesinin Hannah'ı öyle görünce yaşadıkları dehşet verici üzüntü, şaşkınlık sezonun en etkileyici sahnelerindendi, benim de gözlerim doldu o sahnelerde.

• Yedi yeni oyuncu ikinci sezon kadrosuna katılmış. Yeni öğrenciler ve yetişkin birkaç karakteri canlandıracaklar.
    Anne Winters, Bryce Cass, Chelsea Alden, Allison Miller, Samantha Logan, Kelli O’Hara ve Ben Lawson
  • Her gün 1 bölüm sindire sindire izledim , puanım 10/8 dram ağırlıklı dizi normalde izlemem fakat bu diziyi tavsiye üzerine başladım 1. bölümden itibaren sardı . Kesinlikle ergen dizisi değil insanı derinden etkileyen dersler veren çevrendeki insanlara bakış açınızı değiştiren bir yapım.

Bazen en yakınımızdaki insanın büyük sorunları olup kimseye anlatamıyor bu sorunlar kendi içinde büyüyerek intihara sürükleyebiliyor. Günlük hayatta sürekli yaşanan şeyler .

Bir ara kredi borcum ödeyemedim kimseye de söylemedim başka kredi çektim kapatmak için borç yine kapanmadi hatta daha fazla arttı kimseye derdimi anlatamadım bankalar aradi gizli gizli konuştum intihar etme düşüncesine kadar geldim çevremde o.kadar akraba var kardeşin var arkadaşın var kimse sormadı ama çok şükür tutunacak bir dal gönderdi Allah , patronum sağolsun anladı halimden oturdu konuştu yardım etti şimdi çok şükür iyiyim elimden geldiğince herkesle konuşmaya çalışıyorum.

Bu dizinin bu kadar puan alma sebebi bence herkes kendinde bir şeyler buldu.

• şu dizinin adını nerede görsem içimi inanılmaz bir hüzün kaplıyor.

daha önce birçok yapımdan etkilenmiştim ancak bu dizi kadar hüzünlendiren pek az olmuştu. belki hayatımın kritik bir dönemine denk geldiğindendir bilmiyorum ama mümkün olsa diziyi aklımdan çıkarmak, hiç izlememiş olmak istiyorum. (bu bir övgü)

alex standall ne orijinal bir karakterdir bu arada. kurgulayanın, oynayanın eline sağlık.

umarım ikincii sezon 'hi, its alex' diye başlar.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.