Şimdi Ara

13 Reasons Why (2017) | Netflix (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
425
Cevap
15
Favori
21.697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Sırf 3 sezon boyunca izlediğim için 3 gün içinde 4.sezonu da izledim. Beğenmedim olmamış, özellikle clay in aptal aptal tripleri hiç çekilmiyor.

utanmasalar tecavüzcü bryce ve kankası psikopat monty yi kahraman ilan edecekler

Spoiler içine aldığım kısım beni diziden soğutan en büyük etken oldu diyebilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ve bugün itibariyle bitti.Esasen bazı hususlar sürpriz olmadı.
    Clay'in üzerindeki baskı ve vicdan azabı sonucu bir kişilik bölünmesi yaşadığını tahmin etmek hiç zor değildi. Cenazenin de Justin'e ait olması.Neticede boynundaki yaranın bir türlü geçmemesi bir işaretti.

Lise'nin adının Liberty High olması ise sezon boyunca meydana gelen olaylarla kendini hissettirdi. Özellikle
    öğrencilerin baskıcı yönetime karşı isyanı. Birbirine rakip olan Justin ve Diego arasında yaşanan kavgayla birlikte Diego'nun polis tarafından ırkçı bir tacize uğraması isyana yol açtı.
    ABD'nin gerçekleri olarak okul baskınları ve polis şiddeti...

ve öyle böyle duygu yüklü bir final oldu. Gençlerin bir araya geldiği sahneler güzel düşünülmüş. Bunlardan birisi de
    hep birlikte kasetleri gömdükleri ve sonrasında şehre baktıkları sahne.
    ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kyran -- 21 Haziran 2020; 18:1:52 >

• 4.sezon en kötü sezondu dizide erkek kalmadı herkes gay oldu bravo

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Son sezonu zor bitirdim. Bir sezon daha olsa sanırım izleyenler de gay olabilirdi. Bu sezon boyunca Clay dahil bir sürü ergenin küçük emrah modunda zırlaması dolanması illallah dedirtti. İyi ki de bitti. İlk sezonun
    ekmeğini yediler bitirdiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi por favor -- 13 Temmuz 2020; 13:1:30 >
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.