Şimdi Ara

13 Reasons Why (2017) | Netflix (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
425
Cevap
15
Favori
21.695
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 8 bölümde gayet dolu dolu bitip gidecek diziyi sırf şekil şukul olsun diye 13 bölüme uzatmışlar, gerisi güzeldi. Gerçekten ilk 3 bölümü izledikten sonra kendi kendime bu ne lan böyle diye düşündüm çünkü bölümlerin çoğunun büyük kısmı boş geçiyor ve her biri 1 saatlik. Clay'in kasetini merak etmeseydim muhtemelen yarıda bırakırdım diziyi.
  • bende yeni bitirdim gayet güzel bi dizi olmuş en azından stranger things balonu kadar şişirilmemiş izlerken gayette keyif aldım puanım 7.5

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Teddy Death 1 -- 17 Haziran 2017; 11:12:49 >
  • Dediğim tutucak galiba

Claye Hannah ı kurtarmasi için sans tanicaklar demistim gecen gun 13 Reason Why İnstgram sayfasinin paylastigi hikaye

13 Reasons Why (2017) | Netflix

Eğer Bazı şeyleri doğru yapmak için ikinci şansın olduğunu söylersem? Gibi bi anlami var
    Büyük ihtimal clay hannahi kurtaricak çok guzel olucaktir.Yasananlari duzeltmeye calismasi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi J.Sparrower -- 24 Haziran 2017; 5:39:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bi arkadaşım çok güzel sattı diziyi ondan izledim. İzlemez olaydım çok saçmaydı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Diziyi 3 günde bitirdim. Beğenmeyen arkadaşlar olabilir ama izleyecekler için şöyle bir bilgi verebilirim. Bu dizide bahsedilen akran zorbalığı günümüzde gerçek bir problem. Gençlerin yalnız hissedip toplumdan soyutlanması gibi şeyler olabiliyor. Bu dizi hakkında şöyle bir yazı hazırlamıştım isteyenler okuyabilir;http://atakanzengin.com/dizi-13-reasons-why-1-sezon/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vitriol23 -- 24 Haziran 2017; 21:34:45 >
  • J.Sparrower kullanıcısına yanıt

Ölen kişiyi nasıl kurtarcak Brice'ın hapse girmesini sağlar bi o kadar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Widget

Ölen kişiyi nasıl kurtarcak Brice'ın hapse girmesini sağlar bi o kadar

Hocam dusunsenize fotografci clayi olduruyor ve olduruldugu anda clay uyaniyor..sonra aslinda butun olaylar benzer sekilde gerceklestigini ve ruyasindakilerin gercek oldugunu bi sekilde anliyor.Ve Yaptigi secimler ve acelecilikler yuzunden clay-hannah iliskisinin kotu yada iyiye gitmesi clay yaptigi davranislar ve hareketlerle hannah i kurtarmaya calismasi cok guzel konu olabilir reyting rekoru kirar belki 😁

• Alanında iyilerden bir dizi bence. Bazı kısımları sıkabiliyor ama kendini de izletiyor.

• Her gün bir bölüm izleyerek ilerliyorum. 5. bölüme geçtim. Fena değil dizi. Genelde bu tarz dizileri izlemezdim. 30. dakikalardan sonra sıkmaya başlıyor beni açıkçası. Ama izlenmeye değer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vitriol23

Diziyi 3 günde bitirdim. Beğenmeyen arkadaşlar olabilir ama izleyecekler için şöyle bir bilgi verebilirim. Bu dizide bahsedilen akran zorbalığı günümüzde gerçek bir problem. Gençlerin yalnız hissedip toplumdan soyutlanması gibi şeyler olabiliyor. Bu dizi hakkında şöyle bir yazı hazırlamıştım isteyenler okuyabilir;http://atakanzengin.com/dizi-13-reasons-why-1-sezon/

güzel bir yazı olmuş ellerine sağlık.

Dizi için ise ilk konusunu gördüğümde ilgimi çekmişti ama yapımcısından dolayı bir önyargı oluşmadı desem yalan olur. Daha çok liseli ergen dizisi gibi bir şey bekliyordum. olumlu yorumları görünce diziyi izlemeye başladım beklentimin düşük olmasından mıdır bilmiyorum ama bence gayet güzel bir sezondu.

• Dizi izlerken psikolojimi bozdu ama 2 günde bitirmiştim izleyin derim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pikachu_ehm -- 8 Temmuz 2017; 17:18:24 >
  • Dizi çöp ve zaman kaybı. Ayrıca bunun gibi basit bir dizide bile anlamadığınız yer varsa siz de Hannah'a katılın bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • daha 3.bölümdeyim hala başroldeki çocuk kötü napmış olabilir bu kıza tahmin edemiyorum
  • Ergen dizisi diye yorumlar duyuyorum. Öyle mi yoksa tavsiye eder misiniz? Belli bir mesaj vermeyen boş dizileri sevmiyorum.
  • Netflix sen çok yaşa ... Bu kadarını beklemiyordum. İlk bir kaç bölümde biraz sıkılsam da açıldıktan sonra art arda 2 günde nasıl izlediğime şaşırdım. Tam 13 saat. Çok dolu, çok anlamlı.

Uzun zamandır beni bu kadar duygulandıran ve hayatı olduğu gibi aktardığı için yer yer sorgulatan bu kadar tatlı-acı bir yapım seyir etmemiştim.

Öyle ergen dizisi falan değil arkadaşlar, dizi dehşet iyi. Kurgu, oyunculuk, akış, vurgular, kullanılan muazzam dil, neredeyse herkesin başına hayatın bir kesitinde en az bir kez gelen olay veya olaylara çarpıcı bir bakış açısı...

İzlemeden geçmeyin derim.
  • O kadar eleştirilecek kötülenecek dizi varken bu dizi hak etmiyor bazı yorumları.Sana bir haz yaşatıyor bir ders veriyor bir kere bu dizi empati yapabilmeni sağlıyor birini küçük düşürürken 2 kere düşünüyor insan.Ben de geçmişte insanlar tarafından zorbalığa uğradım şu an bile düşünürüm keşke ne yaptıklarını bilseler nasıl duygular yaşadığımı Hannah bunu gerçekleştirdi o kasetteki insanlar Hannahın neler yaşadığını iliklerine kadar hissettiler.Bir de bir kadın olarak yaşamak ne kadar zor onu gösterdi.Erkek olduğum için ne kadar şanslıyım.Tacize uğrayan bir kadın gördüğünüz de sessiz kalmayın bölümleri izlerken evde kendimi zor tutuyorum dalacam :D Hannah'ın olayları abarttığını söyleyenler var evet doğru ben zorbalığa uğradım dedim orda da abartan bendim haklılık payları da vardı karşımdakilerin.Yine de kırılgan bir yapıya sahip oluyoruz. En sonunda en büyük suçlu biziz hannah bu kadar üzüntünün ortasında dalgınlaşıp parayı kaybediyor mesela.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bremen Bv-244 -- 15 Temmuz 2017; 11:20:15 >

• Dizi güzel nedense Clay la kendimi karşılaştırıyorum bende öyle olurdum tavırlarım hareketlerim benziyor açıkcası. Hannah'a gelince bir çok konuda üzücü bir hikayesi var ama bunlara sebep olan hep kendisi gibi geliyor bana Clay'a karşı hareketlerine nedense sinir oluyorum romanın yazarı Hannah'ı öldürtmeseydide Clay'ı öldürtseydi daha iyi bir hikaye çıkabilirdi şuan 6 dayım hala Clay bu kıza ne yapmış olabilir aklım almıyor
  • Zorbalık diyince hocam ben kralını tam 7 sene yaşadım ortaokuldan başlayıp lise sona kadar
    ortaokulda kilom yüzünden hep dalga geçildim herkes başıma toplanıp ayı diye bağırırdı bende sinirlenir karşılık verir hep istisnasız dayak yerdim ortaokul 3 yıl tam 3 yıl çektim bunu
    Lise de ise adım deliye çıktı herkes delisin derdi yine döverler di (1 kişi olsalar neyse bir arkadaş grubuydu bunlar 6 kişilik 6 kişiden dayak yerdim) 4 yılda böyle çektim arkadaş ben ne yapsaydım bende mi bileğimi kesseydim
  • quote:

Orijinalden alıntı: camel paketindeki camel

Zorbalık diyince hocam ben kralını tam 7 sene yaşadım ortaokuldan başlayıp lise sona kadar
    ortaokulda kilom yüzünden hep dalga geçildim herkes başıma toplanıp ayı diye bağırırdı bende sinirlenir karşılık verir hep istisnasız dayak yerdim ortaokul 3 yıl tam 3 yıl çektim bunu
    Lise de ise adım deliye çıktı herkes delisin derdi yine döverler di (1 kişi olsalar neyse bir arkadaş grubuydu bunlar 6 kişilik 6 kişiden dayak yerdim) 4 yılda böyle çektim arkadaş ben ne yapsaydım bende mi bileğimi kesseydim

diyom ya en azından kadın değiliz bunlar bir kadının yaşadığı şeylerin yanında hiçbir şey.Hala şişko musunuz bu arada

• quote:

Orijinalden alıntı: Ted Bundy

Ergen dizisi diye yorumlar duyuyorum. Öyle mi yoksa tavsiye eder misiniz? Belli bir mesaj vermeyen boş dizileri sevmiyorum.

ağır ergen dizisi hemde,çok acayip birşey çıkacak diye sonuna kadar izledim pişmanım.dizinin özeti tek sahnede vermişler zaten, hatun hadi ilk seferi geçtim her olay öncesi lapin gibi atlayıp mevzu gerçekleşirken ama hareket edemedim sesimi çıkaramadım diyerek işin içinden sıyrılıyor
     13 Reasons Why (2017) | Netflix

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.