Şimdi Ara

13 Reasons Why (2017) | Netflix (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
425
Cevap
15
Favori
21.697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Turin Turambar.

Bitti iyiydi bölümler 55dk yerine 40ar dakikadan olussa daha iyi olurdu bazen baydım

taş gibi kız intihar etti of moralim bozuq

Kız zaten ilk bölümde intihar ediyor, diziyi bitirip yaza yaza bu yorumu mu yazdın?!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maicole -- 7 Ocak 2018; 19:23:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferrotello

quote:

Orijinalden alıntı: Turin Turambar.

Bitti iyiydi bölümler 55dk yerine 40ar dakikadan olussa daha iyi olurdu bazen baydım

taş gibi kız intihar etti of moralim bozuq

Kız zaten ilk bölümde intihar ediyor, diziyi bitirip yaza yaza bu yorumu mu yazdın?!

Seni mi Kırcam

kız kesin ölmemiştir dedim Tony ile ortaklık kurup kendini ölmüş gibi gösterdi böylece intikam alıcaktı en sonda çıkıp dedim, öldüğü söylenince emin oldum üzdü xd,para unutma mevzusuna gelirsem arabanın üstünden kolayı felan alınca aha dedim klişe değil arabanın üstünde bir şey unutmadı dedim meğersem para unutmuş çok saçma idi, tecavüzcünün eve gidip durması saçma her şey saçma lanet olsun diziden soğudum

Ama önceki sayfalarda yazan clay geçmişe gidip hannay ı kurtaracak konusu ilgimi çekti umarım 2. Sezon öyle olur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Romanın bir 80 sayfasını okudum clay dizideki gibi biri değil tam dayaklık bir tıp geldi bana yazarın üslubu çok labali okuyasim gelmedi iyiki dizide clay ezik sessiz biri yapmışlar

kitapta yanlış okumadıysam intiharı ilaç içerek yapıyordu dizide niyeyse bileğini kesiyor

• 2.sezon nasıl olacak diye düşünürken 3'e onay verdiler.
  • Son bölümü izleyeli oldu bir süre az bir yorum yazalım, maksat mesaj sayımız artsın.

Hannah bileklerini keserken fena olmadım değil, ama orayı daha vurucu yapabilirlerdi, genel olarak daha vurucu ve sert bir dizi olsa Dexter, Hannibal gibi o sahnede daha etkili bir şey çıkartırlardı muhtemelen. Hiçbir sebep intihar etmek için geçerli değildir, Hannah’ın kendince birçok sebepi olsa da bence burada ciddi sayılabilecek sebepler çok fazla değil. Dizide kolay elde edilebilecek kız imajı konusunda kendi hataları da oldu, ilk bir iki bölümde o Justin peşinde az koşmadı. Bryce, Justin ve Michele dışındakileri ben pek suçlu ve kabahatlı görmüyorum. Özellikle Alex falan sonradan neredeyse iyi çocuk denilecek kıvama geldi. Genele bakarsak burada yaşadığı bir iki olayı çıkar, geri kalan çoğu şey birçok kişinin başına gelmiştir, geliyordur o yaşlardaki kişilerinin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maicole -- 12 Ocak 2018; 17:47:2 >

• Bu dizi 13 yaşındakı kızımla izlemeye uygun mu sizce

Cinsel icerik cok mu fazla

Yarar mı saglar zarar mı

Bilenler bilgilendirirse sevinirim

• Yorumları baştan sona okuyamamıştım firsatim olmadi bilgi verdiginiz icin çok tşkler.

Biraz ergenlerin yaptıgi hatalar yanlışlar uzerine gorsel yada yazılı hem sıkmayacak hemde herkese guvenmemesi gerektigini düşünecek birseyler arayışındayim o tarz birsey sandım şu an ilk bolumu bitirdim fragmanlarda da vardi birseyler emin olmak istedim

• Beyler sabah başladım akşam saat 5-6 civarında bitirdim ve hala içimde bir boşluk hissediyorum. Dizi bence harikaydı beni baya etkiledi açıkcası. Dizinin sanırım 2.sezonu gelecekmiş. 2.sezona fazla birşey kalmadı sanki. 2.sezon kötü olabilir gibi ama 1.sezon harikaydı izlemeyen varsa kesinlikle izlesin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dram çok güzel işleniyor ve hissettiriyor kendini. Şahsen pek duygusal bir insan değilim ve genellikle ağlayacaksam da film izlerken yalnız başıma ağlarım, ama bunu izlerken odada en az 3-4 insan varken bazı kısımlarında gözlerim doldu, kendimi zor tuttum resmen. Tek başıma olsam bir kız gibi titreye titreye ağlardım herhalde. Dram seviyorsanız izlenebilir. Duygusal yönleri haricinde bolca gençlik, popüler kültür ve ergenlik klişesi var onlarda hoşunuza mı gider yoksa gitmez mi orası size kalmış.

• İkinci sezon ne zaman başlıyor?

• çok beğendim fakat 2.sezona gerek olduğunu düşünmüyorum. 2 bölüm daha yayınlayıp bitirebilirlerdi 2. ve 3.sezon gereksiz olur.
  • teşekkürler Netflix artık kendimi öldürebilirim

• 2. sezonun adi heralde 13 more reasons why falan olur. nasil ilerletebilirler hala merak icindeyim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4. Kasetteyim gayet akıcı ilerliyor. Hep bannerda görüyordum ama izlememiştim, iyi ki başlamışım.
  • Diziyi şimdi bitirdim herkesin ortak fikri sanırım ki bence de öyle suçlu olan sadece bryce diğer olaylar yaşanabilir herşeye lapin gibi atlamana ne gerek var o zaman Hannah der bitiririm.

• quote:

Orijinalden alıntı: Charles Bartowski

2.sezon nasıl olacak diye düşünürken 3'e onay verdiler.

Şaka mı yapıyorsunuz hocam?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jersey Devil

2. sezonun adi heralde 13 more reasons why falan olur. nasil ilerletebilirler hala merak icindeyim.

Fotoğrafçı arkadaş katliam yapabilir, oradan da neden katliam yaptığını anlatabilir, ya da Alex hayata döner ve neden tekrar intihar etmediğini açıklayabilir deniliyor (Tabi Alex'i vuran o fotoğrafçı arkadaş değilse).

Yani şunlardan bir tanesi, veya bir kaç tanesi:

1-Okulda Silahlı Saldırı Olayı (Tyler Down)
    2-Alex'in İntihar Teşebbüsü
    3-Mahkemeye Götürülecek Dava (Baker Ailesi, Jensen Ailesi)
    4-Bryce'ın Tecavüzden Yargılanması (Jessica, Jessica'nın Ordudan Babası, Justin)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *Meteora* -- 22 Mart 2018; 16:54:48 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Önyargılı davrandım bu diziye ama izleyince fikirlerim değişti.
  • Alex harika bi karakterdi umarım 2.sezon onun üzerinden gider.

• İlk sezon 31 Mart 2017'de cikmis.

Bu sezon da bu ay sonu gelir mi var mi bir aciklama ?

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.