Şimdi Ara

12voip veya benzeri programlar kullananlar buraya

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar arkadaşlar,işyerimde gitgide artan telefon faturaları konusunda bi çözüm düşünürken bir arkadaşım 12voip isimli programı tavsiye etti,program hakkında bilgi verebilcek arkadaş varmıdır ayrıntılı bir şekilde?10euro vermiş kendisi ve 0.03 eurodan görüşme yapıyorum diyor fakan şehiriçi görüşmenin bedava olduğu da yazıyor pek bir anlam veremedim,90gün boyunca ücretsiz görüşme durumu var bide 10 euro verip o nedir,ikinci sorum ise ben işyerimde kulaklıkla falan uğraşamam abes kaçar skype uyumlu dual phonelar var malum bunları bağlarsam bu programlar ile de çalışırmı?yardımlarınızı ve yorumlarınızı bekliyorum

• yokmudur kimse bu programlarla uğraşan?
  • ne zamandır uye olmak ıstıodum sana yardım amacı uyelıgıme vesıle olmus olsun :)
    hocam 12 voip programını kullanıyorum .. yenı acc aldım ve arkadaslarımda kullanıyor..
    son 1 hafta ıcınde uyelık aldık ..
    sitede yazan ordakı ulkelerı (ıclerınde turkıyenın sabıt hatlarıda var ) bedavaya arayabılınecegı..
    ıste 10€ ver 90 gun boyunca bedava konus dıo orda yazan ulkelerle .. AMA !
    buna bır sınır getırmıs .. ne bu sınır? ancak 90 gun boyunca kı bedava surenı haftada ancak 300 dakıka kullanabılırsın dıo.. mesela turkıe ıle haftada 300 dakıka konusursan ucretsız ondan sonra dakınası 0.01€ dıo ..
    sonrakı hafta bı 300 dakıka daha hakkın oluo ..
    buraya kadar bıraz normal gıbı ..
    uye olduk bızde ıste
    kullanıcı adı sıfremızı gırdık .. arama yapıyoruz .. "your free days have expired" dıo .. daha ılk gunumden bedava suremın bıtmıs oldugunu soluo bana ..
    ve dıger arkadaslarıma .. daha sonra dıger forumlardan falan arastırdım kı problem sadece bende degıl herkese aynısı oluo .. adamların uckaıtcılıgı soz konusu .. ve buyuk sorun karsında muattap yok .. adamlara maıl atarak ulasabılıosun senınde tahmın edebıleceın gıbı ama cewap gelmıo..
    kısaca anlatmak ıstedıgım .. bedava konusmasına guwenerek bu programı alma .. ama turkıe ıcı 0.01€ dakıkası ve dıer ulkelere olan dakıka ucretlerı gayet kelepir ..
    aslında ona ozel bısey yok dıer voip programları ıcınde ole ..
    yanı bu fıyatlar senın faturanı dusurmene yardımcı olur dıosan al .. ama bedava konusurum dıosan .. yok ole bıse .. !
    :)

• Hesap alırken seçenek sunuyor. 90 gün bedava veya kredili ucuz arama seçeneği. Siz ucuz arama satın almışsınız. 90 gün bedava alırsanız ücretsiz her yeri arıyorsunuz. Ama bildiğim kadarıyla direct arama seçeneği bu 90 gün bedava seçeneğinde yok.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.