Şimdi Ara

12aylık kira sözleşmem devam ederken yazın dairenin başkasına kiralanması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
607
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • evet arkadaşlar olayı kısaca açıklayacak olursam apartda kalıyorum ve kira sözleşmem 12 ay üzerinden yaklaşık 4 saat önce farkettiğim olay ise şu apart sahibi ben yazın memleketdeyken ayrıca sözleşmem devam ederken daireyi(1+1 oda şeklinde toplamda 2 kişi kalıyoruz dairede) başka birine kiralamış bunu ise ben bugün şans eseri arkadaşımla farkediyoruz dolapta duran zeytinyağımız vardı adam onu kullanmış yerine yeni bi tane ayçiçeği almış zeytinyağının boş şişeside duruyor hee bak bide hak geçmesin diye düşünceli koridorda ve banyoda duran şampuanım ile çamaşır tozumuda kullanmış tabi aynı zamanda benim mutfakta bıraktığım tüm eşyalarıda kullanmıştır büyük ihtimalle ve işin en kötü tarafı ise bütün bunlar yaşanırken benim haberimin olmaması sizce ne yapmam gerek arkadaşlar bunun hakkında ne yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim olayı biraz karmaşık yazmış olabilir ama nasıl anlatacağımı bilemedim

• Nerede kalırsanız kalın kapı kilidini değiştirin. ev sahibinde bi kopyası olursa ya şeytana uyar ya kaybeder sıkıntı olur. Şimdi kendin kilidi değiştir diğer kiracı açıkta kalsın, evsahibi karışamaz.
  • Aynı zamanda bir avukattan yardım alın. Normal koşullarda kiracı kirasını ödemese bile evsahibi evine giremez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.