Şimdi Ara

12999 TL Acer Aspire 7 5.Nesil Ryzen 5 5500U-8Gb-512Gb Ssd-15.6inc-Rtx3050 4Gb-Freedos (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
311
Cevap
6
Favori
27.890
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Zamanında piyasadan uyguna satan tekno sistem diye bir site vardı fena vurgun yapmıştı :D

• Kartla aldıysanız olası bir durumda o parayı her türlü geri alırsınız havale ile alanlar soğuk su içer

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ürünü kargolanan var mı?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • androidmakaleniz kullanıcısına yanıt
    12999 TL  Acer Aspire 7 5.Nesil Ryzen 5 5500U-8Gb-512Gb Ssd-15.6inc-Rtx3050 4Gb-Freedos
  • Numaradan mesaj attım kargoyla ilgili sitesindeki numaradan aradılar acer aspire 7 siparişlerini kargoya vermeyi çarşambaya kadar yetiştirmeye çalışıyoruz ama perşembe günü de kargoya verebiliriz dedi adam.

• dogefather kullanıcısına yanıt

Ben de öğlen aradım bayan çıktı. Aras kargo ile çalışıyoruz size mesaj gelir dedi ismimi falan aldı kontrol ettiririm bugün dönüş yaparlar size dedi bugün kargoya verilir herhalde dedi arayan soran olmadı. Yarın aricam eğer bugün kargo çıkışı yapmayacaksınız iptal edin siparişi dicem. Ellerinde hazır olan ürünler ise neden bugün kargoya verilmedi ki. Yarın belli olur.

• serin_su842 S kullanıcısına yanıt

Bunların elinde hazır ürün falan yok. Benim arkadaşım 2 hafta önce sistem siparişi verdi. 1 hafta geçtikten sonra yok anakart gelmedi Adana'dan gelecek, bugün araç gelmedi yarın gelecek, ertesi gün anakart geldi bios güncellemesinde sorun çıktı vs. Diye diye oyaladılar. Sonra siparişi iptal etti de parasını kurtardı. Çok sakat bir site dikkat edin

• firma ile gorusenler devamlı yazar ise seviniriz

5 gün beklerim sonra kart a iade talebi girerim. direk npos u da bilgilendirirseniz onlarda çözüm arar.

14 gün yasal hakkımız var.

• fpotur kullanıcısına yanıt

Benim tek bildiğim bankaya yapılan harcama itirazı. Npos nedir hiç duymadım?

1 i aldın 2. yi satacak mısın ahh su bizim mileet ah

• gs190505 G kullanıcısına yanıt

Yok hocam bir tane aldım ikinciyi arkadaşa alacaktık ama benim aldığım riski o alamadı vazgeçti

• Site güvenilir gelmedi :)

• Az önce gene aradım dünkü bayan çıktı. Israrla biz laptop aldık dememe rağmen PC lerin anakartlarında sorun olduğundan dağıtım durduruldu bugün yeniden çıkabilir diye bilgi verdi yanında bir adam vardı o konuşuyor kız tekrarlıyordu. Tekrar hanımefendi ben laptop aldım deyince onların kargaları haftanın belirli günleri yapılıyor dedi. Numaramı depodan Cihangir bey diye biri mi ne varmış ona veriyorum size dönüş yapar dedi.

Ben çok tatmin olmadım siparişi iptal edebilirim. Firma merkezi bana çok yakın gidip yüzyüze de görüşebilirim bir dönsünler de

Evet olaylar çok ilginç noktalara gitmeye başladı.

Hadi hayırlısı...

• Bana biraz abartı geldi bu indirim :) Geçmiş olsun alanlara inşallah laptopu alabilirsiniz. Akşam yorumları okurum artık

Cihangir bey dedikleri adam depocu değil bizzat firmanın kurucusu. Mercuresoft Cihangir diye Google'e yaz çıkar. Resmen oyalıyorlar seni. Bence bir an önce paranı kurtar. Arkadaşımı da bu Cihangir dedikleri adam günlerce oyaladı. Hatta bir ara bizzat ben kendim akşam aracımla getireceğim deyip ertesi gün anakartlarda sorun çıktı demiş. Düşün 3 hafta oldu ilk kampanyalı sistemi satışa çıkartalı hala anakartlar sorunlu bahanesine sığınıyorlar. 😏

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeSpHoT -- 29 Kasım 2022; 12:41:43 >
  • Yarına kadar verilmesse bende iptal edecem.

• İptal butonu yok nasıl iptal edeceksiniz ben de satın aldım laptopu bilgi amaçlı soruyorum?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dogefather -- 29 Kasım 2022; 13:29:32 >
  • dogefather kullanıcısına yanıt
    Whatsapp tan yazarım dönüş olmassa arayacam iptal edemezlerse bankadan harcama itiraz formu dolduracam.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.