Şimdi Ara

12999 TL Acer Aspire 7 5.Nesil Ryzen 5 5500U-8Gb-512Gb Ssd-15.6inc-Rtx3050 4Gb-Freedos

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
311
Cevap
6
Favori
27.883
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 12999 TL Acer Aspire 7 5.Nesil Ryzen 5 5500U-8Gb-512Gb Ssd-15.6inc-Rtx3050 4Gb-Freedos

https://shop.mercuresoft.com/tr/ana-sayfa/1340-acer-aspire-7-5nesil-ryzen-5-5500u-8gb-512gb-ssd-156inc-rtx3050-4gb-freedos.html

İNDİRİM KODU : TEKNOYASAM-ACER

Paylaşımın yapıldığı video: https://www.youtube.com/watch?v=UU85obIVkAY

• Vakti zamanında bir indirim paylaşmıştım burada 1-2 yıl önce. Böyle böyle Ryzen 5 3600x indirimde fakat siteyi bilmiyorum nasıldır iyimidir diye.

Konumu sildi moderatörün teki, neymiş doğrulanmamış güvenilirliğinden emin olmadan sıcak fırsatlara link paylaşmıyormuşuz.

Bu gün gelmiş, yönetici post atıyor. Açıklamaya bak :

"Siteden daha önce alışveriş yapmadım, videoda denk geldim yorumlarında siparişin teslim edildiğini yazanlar var ama buradan satın alanlara sorunsuz şekilde ulaşırsa sipariş verin derim."

https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/154514782

@cohannan

Laptobun fiyatı o kadar da uygun değilmiş aynı laptop işlemcisi daha iyi amazon güvenceli laptop fiyatı 14.300TL.Aldığıma biraz pişman oldum.

Acer Aspire 7 A715-51G Dizüstü Bilgisayar, 15.6” FHD, Intel i5-1240P, 8GB RAM, 512GB SSD, GeFORCE Nvidia RTX 3050 Harici 4GB Ekran Kartı, Free DOS, Siyah : Amazon.com.tr: Bilgisayar

• Satıcı güvenilir mi? 12999 TL  Acer Aspire 7 5.Nesil Ryzen 5 5500U-8Gb-512Gb Ssd-15.6inc-Rtx3050 4Gb-Freedos  Video 12 günlükmüş. Pek güvenemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yeminlihipokrat -- 26 Kasım 2022; 21:2:33 >
  • Site hiç güven vermedi

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • siteye tıklayamadım 12999 TL  Acer Aspire 7 5.Nesil Ryzen 5 5500U-8Gb-512Gb Ssd-15.6inc-Rtx3050 4Gb-Freedos 

• Fiyat çok uygun site güven verse yapıştıracam 1 tane.

• Bu fiyata bu cihaz zor malesef. Site guven vermiyor.

• 14.499 TL. Zaten her yerde bu fiyat.12999 TL  Acer Aspire 7 5.Nesil Ryzen 5 5500U-8Gb-512Gb Ssd-15.6inc-Rtx3050 4Gb-Freedos 

• Ben aldım umarım dolandirilmadik

• 12999 TL  Acer Aspire 7 5.Nesil Ryzen 5 5500U-8Gb-512Gb Ssd-15.6inc-Rtx3050 4Gb-Freedos

• Bende aldım 1 adet haber veren moderator arkadasa tesekkurler

guzel ındırım oldu.

İade mahkeme v.s uğraşmaz isek :)

• Öyle bi siteki inanılmaz güven verici bir site yapmışlar

• MURATKING kullanıcısına yanıt

Evet maalesef sıte sankı elle kodlama ıle yapılmamısta yabancı sıteden kopyalanmıs gıbı

uye olurken ıngılızce yazıyor bır cok terim :)

ama guzel kısmı anlastıkları aracı fırma ucretsız 6 taksıte kadar boluyor...

Ben bıraz arastırdım firma yılın yazılım sırketı 2022

ama e tıcaret farklı bır olay

Urun gelır sanırım bır problem olacagını sanmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fpotur -- 27 Kasım 2022; 2:41:59 >
  • Uygun fiyat teşekkür ederim ben de aldım siteyi hiç bilmiyorum ama umarım sıkıntı yaşamayız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben cesaret edemedim

• İhtiyacım olmadığı halde ben de sipariş verdim siteyi ilk defa görüyorum herkes tırsarak işlem yapmış ürün gelmemesi durumunda en kötü ihtimalle harcama itirazı ile geri alabiliriz diye kredi kartı ile sipariş verdim diğer ihtimallerden biri de aynı modelin gtx 1650 ya da 256 gb ssd li daha düşük konfigürasyonlu gelme ihtimali ya da salatalık patlıcan çıkma ihtimaline karşın kargo kutusunu video eşliğinde açmayı düşünüyorum neden herkes tırsmış anlamadım havale ile almadığın sürece risk yok diye düşünüyorum

• Siteden daha önce alışveriş yapmadım, videoda denk geldim yorumlarında siparişin teslim edildiğini yazanlar var ama buradan satın alanlara sorunsuz şekilde ulaşırsa sipariş verin derim.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • cohannan kullanıcısına yanıt
    Benim umudum var hocam gelecek gibi.
    Paylaşım için teşekkürler dün sipariş geçtim.

• serin_su842 S kullanıcısına yanıt

ıtıraz v.s cok uzuyor ıslemler

sen para ıadesını bekleyene kadar 1. belkıde 2.3. taksıtı odemıs olursun.

gıttıgıdıyor kapanmasına yakın bır urun aldım key FAKE cıktı ıadesını alamadık halen tuketıcı hakem heyetınde beklıyor.

• site fake olsaydı tahminimce adamın youtube sayfasını yıkarlardı .dün gece baktım baya 3050 li asus tuf laptop paylaşımı yapmış ve stok kalmamış aradan 2hafta geçmiş kötü bir yorum dahi göremedim.Alışveriş yapılabilir gibi görünüyor şu anda

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.