Şimdi Ara

1200lira seviyesinde hangisi daha iyidir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
681
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Huawei P9 Lite
    Lenovo vibe p1 pro
    Samsung A5 2016
    Gm 5 Plus

Max 1250 lira olabilir

• Honor 7 bakın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -.Taha.-

Honor 7 bakın.

türk telekom'u sevmiyorum :)
  • P9 lite 3gb ram modeline bakın.

• Xiaomi Mi 5 Hepsiburada 1250 TL
    Samsung C5 N11.com 1175 TL

Eğer sizin yazdıklarınızdan tercih yapacak olsam P9 Lite
  • quote:

Orijinalden alıntı: RdvnKrca

Xiaomi Mi 5 Hepsiburada 1250 TL
    Samsung C5 N11.com 1175 TL

Eğer sizin yazdıklarınızdan tercih yapacak olsam P9 Lite

Hocam merhaba, hb'de mi5 satılıyor 1250tl fiyatla. Bu cihazı alırsam kayıt ettirmem gerekiyor mu? Veya herhangi bi yazılım fln atmama gerek var mı türkçe dil için vs? İlk defa çin telefonu almayı düşünüyorum kusura bakmayın bilgisizliğimden soruyorum.
  • Black Hawk. kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam hiçbir işlem yapmanıza gerek yoktur direk alıp sim kartınızı takıp kullanmaya başlayabilirsiniz Delta garantili alabilirseniz daha da iyi olur sizin için.
  • quote:

Merhaba hocam hiçbir işlem yapmanıza gerek yoktur direk alıp sim kartınızı takıp kullanmaya başlayabilirsiniz Delta garantili alabilirseniz daha da iyi olur sizin için.

Çok teşekkür ediyorum hocam tavsiyeniz üzerine ve biraz da kullanıcı yorumlarını okuyunca bu telefonda karar kıldım. Pişman olmam umarım :)
  • Black Hawk. kullanıcısına yanıt
    Rica ederim hocam hayırlı olsun şimdiden :)
  • quote:

Rica ederim hocam hayırlı olsun şimdiden :)

Teşekkür ederim hocam
  • cekınerek aldıgım p1pro dan son derece memnunum.
  • Gm5 plus

• huawei honor 7

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÇakbeşlikHayalet

Gm5 plus

Stock android kullandığı ve AndroidOne projesi kapsamında olduğu için büyük bir hevesle aldım.
    Çok çabuk güncelleme alıyor ve uzun süre güncel kalacak bir telefon; bu açıdan çok iyi.
    Ama üretim kalitesi [size="2"]BERBAT!
    Kendi kulaklığı hariç farklı bir kulaklık taktığınızda müzik dinlemeniz neredeyse imkansız gibi; saç baş yoldurur.
    Ekranla gövde arasındaki lastik hemen kırılıyor ve bu kronik bir üretim sorunu olmasına rağmen kullanıcı hatası olarak kabul ediliyor.
    Ekranda sararmalar mevcut.
    Denildiği kadar kronik bir ısınma sorunu yok, şekil şemal iyi ama kesinlikle tavsiye etmem.
  • HOCAM xaomi mi ye kesin bakın derim ikameleri icinde en üst sırada bence ancak tabiki tercih sizindir. o fiyatta üst düzey alabileceginiz tek modeldir. a5 e gerek yok bence çöp bir telefon gm ye hic girmiyorum bile
  • quote:

Orijinalden alıntı: seksanddirt

quote:

Gm5 plus

Stock android kullandığı ve AndroidOne projesi kapsamında olduğu için büyük bir hevesle aldım.
    Çok çabuk güncelleme alıyor ve uzun süre güncel kalacak bir telefon; bu açıdan çok iyi.
    Kendi kulaklığı hariç farklı bir kulaklık taktığınızda müzik dinlemeniz neredeyse imkansız gibi; saç baş yoldurur.
    Ekranla gövde arasındaki lastik hemen kırılıyor ve bu kronik bir üretim sorunu olmasına rağmen kullanıcı hatası olarak kabul ediliyor.
    Denildiği kadar kronik bir ısınma sorunu yok, şekil şemal iyi ama kesinlikle tavsiye etmem.

Gecmis olsun
    Bi gm magduru daha.
    Foruma gm almayin yazinca fanboy oluyoruz,duymadigimiz hakaret kalmiyo.
    Boyle seyleri bol bol yazin da millet biraz akillansin.
    Bunlari okuyup ta gm alanlari hala anlayamiyorum.zaten belliydi discoveriden boyle olacagi.
    Yok duzeldi,yok google ile anlasti falan filan...
    Satis politikasi .net

• quote:

Orijinalden alıntı: seksanddirt

quote:

Gm5 plus

Bizde onun için gm almayın diyoruz.

• A5 2016 alırdım ben olsam.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.