Şimdi Ara

120 Bin liraya araç tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bir arkadaşım rica etti piyasaya uzak olduğu için ben de sizlere danışayım dedim

Aile arabası olacak , çok fazla yol yapmayacak.Kendi düşündükleri 2011 Passat, 2011 Civic, 2017 C3, 2013 i30, 2013 Corolla fakat başka arabalara da açık. Çok öyle tramer ve ufak tefek boya takıntısı yok.Manuel veya otomatik bir tercih de yok.İstediği max 120 bin liraya kadar olabildiğince sorunsuz bir araç peşindeler.Tavsiyeleriniz nelerdir? Teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Egea alsın geçsin arkadaş.
  • rvkarakaya R kullanıcısına yanıt
    2011 passat alacağıma kesinlikle 120 bine hangi sıfır araç geliyorsa onu alırdım.
    İnsanımız ne kadar değişik düşünüyor anlamıyorm 10 yaşında araç ve rezil bi araç 120 bin vermeyi düşünüyor büyük cesaret

• Citroën C4 1.6 e-HDi Confort Plus
  • 1.3 urban egea alsin. 10 yasinda arabalar sayiyosun sorunsuz olsun diyosun. egea iyidir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ortamlarda bassatım var decekler
  • Sıfır alıp geçsin hocam. İkinci elle uğraşılmaz. Sıfır varken ikinci ele ne gerek var ya valla anlamıyorum.
  • Citroen C5,Peugeot 3008,Peugeot 508,Passat B6,Tertemiz bir Laguna III alınabilir bu paraya.0 alacaksa Clio Iv SportTourer öneririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eko33

1.3 urban egea alsin. 10 yasinda arabalar sayiyosun sorunsuz olsun diyosun. egea iyidir
    Egea güvenli bir araç değil. Aile ile binilmez bence.
  • i30 ve corolla iyi seçenekler bence.
    sıfır clio da bakılabilir küçük gelmezse.
  • Bence i30 güzel tercih olacaktır. Elit donanım temiz bulunursa çok iyi olur. Gerçekten cok dolu konforlu bir araç. Hayırlısı olsun şimdiden, kazasız belasız

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.