Şimdi Ara

120.000 TL'YE KADAR ARAÇ TAVSİYESİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
5.166
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar meraba.2005 model corolla hb sahibiyim.Aracımdan memnunum fakat genişlik olarak yetersiz gelmeye başladı.Bagajda lpg tankı bulunduğu için neredeyse hiç faydalanamıyorum.Bagajı ve içi geniş 120.000 TL'ye kadar araç tavsiyesi istiyorum.Şimdiye kadar baktığım otomobillerden Audi A3 içi ve dış görünüşü güzel fakat sahip olduğum araba ile aynı segmentte sanırım.A4 'ün ise dış görünüşünü beğenmedim.A5 'e ise param yetmez :) bmw 3.16 ya baktım.Bu araca bakmamın bir sebebi de 3 serisinde artık 1.6 motor kullanılmayacağı için fiyatının uygunluğu.Benzinli full'ünü 85.000 TL civarında alabileceğim sanırım.Çekincelerim 1.6 motorun bu kasaya yeterli olup olmayacağı,satarken sıkıntı yaşarmıyım ve de iç malzemelerin çok sade ve kaliteli görünmemesi.mercedes c 180 görünüş olarak çok güzel fakat forumlarda okuduğum kadarıyla iç malzeme kalitesi çok iyi değilmiş, iç hacim bir hayli sıkıntılıymış ve çok yakıyormuş.ben senede 30.000 km civarında yol yapıyorum.avantgarde amg paket 47.000 euro fiyat aldım.Bu araçlar hakkındaki yorumlarınız nelerdir?ve de diğer önerebileceğiniz araçlar nelerdir?

• içi geniş bagajı geniş vs. bi araba arıyosun sanırım. söyle bi 160 170 e çıkarsan camaro verelim sana
    genişlik sorunu yaşamazsın, + bulunduğun il,ilçede direk tanınırsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi `bELa -- 18 Eylül 2011; 23:25:54 >

• tasarım süper fakat küçük bir kasabada oturduğumu düşünürsek pek de iyi bir tercih olmayabilir :)

• Ben olsam sıfır volvo s 60 veya 2. el jaguar xf düşünürdüm.
  • 3 serisi çok hoş ama iç mekan kalitesi bana yeterli gibi gelmedi.ca3sar arkadaşım a5 benim de favorilerimden biri,baktırıyor kendine.benzinli sıfırını 130.000 e bırakacaktı bayii.
  • Jaguar konusu ve Volvo S60 konusunda bende hem fikirim Citröen C5 olabilir.
  • Bakmanız gereken tek araç C serisi.
    3 serisi makyajlanacak yakında,mevcut kasanın fazla bir albenisi yok.
  • geniş araç dediğin için yazıyorum
    1 opel zafira
    2 toyota verso
    3 renault grand scenic

belirtiğin bütcenin yaklaşık yarısına hepsinin 0 ı olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EPICA

Bakmanız gereken tek araç C serisi.
    3 serisi makyajlanacak yakında,mevcut kasanın fazla bir albenisi yok.

3 makyajlanmıyo kasa değiştiriyo o satılan zaten makyajlı kasa bu arada arkadaşım ben senin yerinde olsam a5 sportback alırdım 2. el
  • Hayalet sürücüler hız kesmiyor...
  • 3 serisi kasa değiştiriyor, A5 makyajlanıyor, c220 CDI çok pahalı...Ben olsam ikinci el 520d ya da C 180 CGI alırdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmet0761

Hayalet sürücüler hız kesmiyor...

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: samet0647

quote:

Orijinalden alıntı: mehmet0761

Hayalet sürücüler hız kesmiyor...

+1

+2
  • peugeot 508 1.6 e -hdi HDİ full+full öneririm yada 2.0 hdi olanı
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-mutlu-2011-peugeot-508-allure-1-6-hdi-otomatik-vites-diesel-58374757/detay/
    ilan örnek için sadece .
  • arkadaşlar önerileriniz için teşekkür ederim.aklımda c 180 var sanırım.ama bu araç için yapılan olumsuz yorumlar canımı sıkıyor.eğer kendimi ikna edebilirsem c 180 olacak.
  • 320d'yi test ettikten sonra birde m paketse eğer c180 senin için tarih olur
  • aldığın aracada tüp taktırcanmı
  • o zaman da bmw çok tuzlu olmaz mı over and under zaten uzun bir süre kredi belimi bükecek.eğer benzinli bir c 180 olursa mecbur tüp taktıracağım hannane...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.