Şimdi Ara

12 Volt 7 Amper Kuru Akü Hakkında... (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
132
Cevap
7
Favori
96.769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş

Söylediklerinizin hepsini detaylıca araştırıp ürünleri satın alacağım ürünler geldikten sonra uygun olursanız tekrar rahatsız ederim .

Alacağım ürünler;

12 Volt 7 Amper Kuru Akü Hakkında...
     12 Volt 7 Amper Kuru Akü Hakkında...urun.n11.com
    Orion 12V 9Ah Jel Akü ve Şarj Aleti Seti Fiyatları ve Özellikleri
    https://urun.n11.com/aku/orion-12v-9ah-jel-aku-ve-sarj-aleti-seti-P485670417

https://www.hepsiburada.com/myrobotech-dijital-kirmizi-voltmetre-0-56-inch-dc-0-30-v-panel-tip-3-kablolu-p-HBV00000UVEBF

• quote:

Orijinalden alıntı: IItwentysixII

kendiniz diyorsunuz 2 adet pil bulunduğunu. iki pil seri olsa 3,7v x 2 7.4 volt yapar, paralelse 3.7 volt yapar ve lambanın bozulması muhtemel. o bağlantı ile olmaz. araya voltaj düşürücü gerekir. linkini attığım buck converter işinizi görür 12 voltu bataryaların yerine buck converter aracılığı ile uyguluyacaksınız. lineer dönüştürücü (LM317t gibi LM7805 gibi) kullanmayın, smps kullanın

https://www.hepsiburada.com/powermaster-jinwang-12-v-5wat-led-ampullu-aku-masali-oto-seyyar-lamba-p-HBV00000JJDTN?magaza=EmAyCe

https://www.n11.com/urun/vision-12-v-17-ah-bakimsiz-kuru-aku-1498519

Hocam bu iki ürünü aldım , toplam 400 tlye mal oldu yardımlarınız için çok teşekkür ederim.

Voltaj düşürücü kart ve usb şarj kartını da en kısa zamanda temin edip sistemi geliştirmeyi düşünüyorum .(Akşama resimlerini de atarım)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melo1903 -- 25 Ağustos 2021; 8:34:6 >

• kolay gelsin 👍

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: IItwentysixII

kolay gelsin 👍

Çok saolun hocam.

• Merhaba arkadaşlar.bende 12volt 7 amperlik akülü araba mevcut.5 6 yıldır cocuk kullanıyordu.akuyu sarj edeyim derken adaptörün prize giren kısmı kırıldı.bende dışını kırdım adaptörün ve içini bi kaç yere sordum diş kutusu varmı diye.bulamadim malesef.eski model ucu soketli falan adaptor.elimde resimdeki adaptor ile telini kesip birbirine bağlasam soketli kısmı şarj edebilirmiyim değerler uygunmudur.tesekkurler simdiden.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ersinalpp E kullanıcısına yanıt
    Kendi devresini neden kullanmıyorsunuz anlamadım. Dış kutusu ile ne işiniz var ki ? Küçük bir peynir kutusuna koyun devreyi. İzole etmiş olursunuz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Prize giren fişler kırıldı o yuzden içine koyacak dıs plastik kabı yok.devrenin fis çıkışlarını normal kabloyu kesip baglasamda olur yani.

• merhaba apc marka ups'mde kullanmak üzere 2 tane orion 12v 9ah jel akü aldım 140w çekiyor pc oratalama beni ne kadar idare eder elektrik kesintisi durumunda?

• crixallis31 C kullanıcısına yanıt
    1 saat gibi

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • crixallis31 C kullanıcısına yanıt

ups de dahili zaman ayarı olabiliyor, akü kapasitesi örneğin 2 saat olsun, ups inatla 5dk içinde kapanır. akü kapatma voltajı 11v dur veya genelde 10.8v olur. akü daha 12.5v ken ups 5 dk olmadan kapanırsa, ups ana kartı bu duruma sebep. bilginiz olsun

• Emin-Firtina kullanıcısına yanıt

Biiyorum. genellikle 5dk olarak kullanıyorum pc başında değilken boş açık kalmasın diye. pc başındayken ihtiyaca göre aksiyom alırım zaten. Aküyü taktım akü değiştim tarihi güncelle seçeneğini seçtim 30dk gösterdi. yuasa aku vardı bundan önce 4. senesi yeni bitti.o 12v 7ah ilk taktığında o da 30dk civarı demişti. akünün üretim tarihi yazmıyordu akünün köşesinde ezikte vardı iade ettim bende :( tarih sorup başka yerden alacağım artık bi ara.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.