Şimdi Ara

12 gündür internet bağlanmadı.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
1
Favori
1.023
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşımın 12 gündür belkide daha fazla internet bağlanmadı lütfen yardımcı olun .

Ne yapmamız gerekiyor.

Destek numarası:39950702

Musteri numarası: 1971494

• işlemleri iptal edip farklı şirkete geçsin. Bugün itibariyle bende farklı bir şirkete geçeceğim. 15 gündür arızamı türk telekom ekiplerine bildirmemişler. Yol yakınken dönsünler

• hocam yol yakınken geri dönün

• 6 7 yıldır turknetliyim 82 mps hız alıyorum arkaşıma tavsiye ettim ama gel gör musteri hizmetlerin kalitesi düşmüş hata mı ettim bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hikmetgven4tr -- 12 Ocak 2021; 13:55:42 >
  • Merhaba, aktivasyon işlemlerinizi kontrol ettiğimde telefon hizmetinizin geçişi tamamlanmış olup internet başvurunuz yapılmıştır. Ben sürecin uzaması üzerine önceliğini ilgili birimimize ilettim. Arkadaşlarım sizinle iletişime geçecektir. Konuyu yakından takip ediyorum.
  • Benimde tam 2 haftadır internetim açılmadı. Abone numaram 1975997 .

Uzak durun arkadaşlar. BTK'ya şikayet ettim. Ne kadar forum, şikayet sitesi varsa yazıyorum . Ben yandım başkası yanmasın. 2 haftadır bir internet açılamaz mı ya. Gerçekten 1 numaraymış türknet.

• NO.2 N kullanıcısına yanıt
    Merhaba, kurulum ekipleri bugün gelmiş ancak hatta sinyal olmadığı için arıza kaydı oluşturmuşlar. Kontrol edilmesi için saha ekiplerine iş emrini ilettik, gelişmeleri sizinle paylaşacağız.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt

hocam 2 hafta diyorum bak. 2 haftadır bugun mu gelmişler. bugun mu iş emrini iletmişler. ben hergun arıyorum müşteri hizmetlerini. 2 hafta daha sürer mi bu işlemler.

Yaşadığınız olumsuz deneyim için üzgünüm. Saha ekiplerinden güncel bilgi alarak sizinle paylaşacağız.
    Arkadaşım işlemlerin uzun sürdüğünü artık dayanacak gücü olmadığı söyledi. Iptal edecek galiba
  • 133 gün önce 3 eylül 2020 tarihinde türknete başvuruda bulundum. Bu süreçte twitter, btk, oim, donanım haber, şikayet var, müşteri hizmetleri, cimer gibi pek çok platformdan sesimi duyurmaya çalıştım. Twitterdan engellediler, oimden kayıtlarımı sildiler burada şirinlik yapmalarına bakmayın sesinizi duyurmamanız için ellerinden geleni yapıyorlar.

133 gündür beni beklettiler şimdi de benim haberim olmadan başvurumu iptal etmişler

https://forum.donanimhaber.com/turknet-tam-132-gundur-internetimi-baglamadi-engellediler-cozulmedi-basvurumu-iptal-etmisler--145547539

• vaizerd4555 V kullanıcısına yanıt
    Merhaba, BTK şikayet kaydınız için ilgili ekibimiz kontrol ederek size dönüş sağlayacaktır. Ben abonelik işlemlerinizi kontrol ettiğimde bölgede yaşanan kapasite sorunu nedeniyle bağlantınızı yapamadığımız bilgisini vermek için arama yapılmış ancak ulaşılamamış. Size uzun süredir hizmet sunamadığımız için işlemleriniz iptal edilmiş.
  • hikmetgven4tr kullanıcısına yanıt
    Merhaba, işlemlere öncelik verilmesi için yerleşik operatöre bildirimde bulunduk. Gelişme olması durumunda bilgi vereceğiz.
    Bugün türk telekom gelmiş kablo bağlantısı yapılmış ve turknet e bildirdiklerini söylemişler. Şuanda sizden arama bekliyor arkadaşım. Internetin sizden aktif olması ve kullanıcı id şifre verilmesi için.
  • hikmetgven4tr kullanıcısına yanıt
    Aktivasyon ekibimize bilgi verdik, kontrolünü yapacaklar.
    Evet internete erişebildik lakin tam kapasite hız alamıyoruz galiba inceleyebilir misiniz.

12 gündür internet bağlanmadı. 12 gündür internet bağlanmadı.

• Evet , bugün 16 gün oldu . Hala iki kabloyu birbirine bağlayamadılar. İnternet dolabında benim kablo boşta duruyor. Telekom ekipleri bağlantı bırakmış ama türknet 16 gündür interneti açamıyor. Müşteri hizmetlerini arıyorsunuz onlarda çözüm bulamıyor. Burdaki arkadaşda robot gibi aynı kalıp cümleleri yazıp duruyor. Bravo türknet.

Abone numaram 1975997

Kabloya senin ek yapıp eve çıkarman gerekmiyor mu türk telekom eve kadar kablo çekmiyor benim bildiğim.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.