Şimdi Ara

12-16 Bin TL arası alınacak araba C3 veya punto

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
681
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Merhabalar öğrenciyim günlük 20 km civarında yol yapacam okul ev arasında bunun için araba almayı planlıyorum c3 almayı düşünüyorsum nasıl bilirsiniz.

Bir tane buldum 4 tane hasar kaydı var bi tanesi park halinde carpmıslar diger hasarlarda 1200 TL, 1600 TL ve 2000 TL dir
    konuşmak için aradım adamı turbo dağıtmıs araba bu yüzden motor yenilemiş turboyu değiştirmiş 9 milyaer bakım yaptım dedi 130 bindeydi araç km orjinal mi diye sordum ben öyle biliyorum dedi ama biraz kuskulandırdı adam kilometrenin orjinan olması sart mı diyerekten sizin yorumlarınız nedir başka bi araç tavsiyeniz varmıdır ?

Konuşmanın geçtinin ilan linkihttp://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-citroen-2003-1.4-92hp-bankaci-bayandan-yakit-cimrisi-dizel-c3-156472990/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qwerty18 -- 24 Mart 2014; 21:16:13 >

• her motoru yenilenmiş diyen sahibe inanmayın motorda bir kaç parça değiştiren rektefiye ettik diyor bunlara kanmayın aradığınız fiyat aralığında alacağınız c3ten de hayır gelmez kesinlikle
    ben öyle biliyorum diyen satıcıdan da hayır olmaz boşverin
  • palio 1.2 16v olanlardan bak hocam
  • öğrenci için araba gibisinden bir konu vardı orada arkadaş twingo almış 8 bin'e. bence twingo bakın.
  • Yahu nasıl gözün kesiyor o aracı o kadar hasar kafa karıştırıcı laf vs den sonra.Sonra konu açıyorsunuz işte kazıklandım yada aracımda büyük hasar vs diye uzak dur o araçtan
  • UsainBolt kullanıcısına yanıt
    hocam bugün telefonda konuştum adama dedim tetkili servise gidelim dedim dediginizden farklı birsey cikarsa mafraf size aittir dedim adam araba 350 binde dedi actim agzimi bende ne geliyo soyledim yalan dolan olmuş işleri

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.