Şimdi Ara

118 bine golf 2017 sıfır (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
166
Cevap
0
Favori
10.905
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • alınır teneke sembol bile 75 milyar oldu ise golfun hakkı zaten o para ama 150lık olsaymış daha iyi olurmuş.
    2015 aralık ayında 110milyar'a ambition ful 1.6 tdi A3 çıkardık piyasa uçmuş resmen
  • Ona o kadar para verceğime 182 beyfirlik Civic RS alırım daha iyi. 15 bin de cebime kalır ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alışacağız arkadaslar alışacağız. bu paraları bu modellere vermeye alışacağız. bu ülkede yasıyoruz ve araba almak istiyorsanız baska çareniz yok.

5 yıl önce bu arabalara 60 bin veriyorduk

3 yıl önce 80 bin veriyorduk

şimdi de de 100+ vereceğiz.

60 tan 80e çıktıgında da böyle olmustuk, bu paralar verilmez diyorduk satıs rakamlarında rekor üstüne rekor acıkladılar. çare yok vereceğiz. ben 70 bine bmw 116 teklifi aldıgım günü hatırlıyorum..
  • Bence alınacak en iyi arabalardan birtanesi. Bmw 1 ve merso a serisinin fiyatlarına göre bedava kalıyor golf. Diğer arabaları atın çöpe. Yerinizde olsam birde a3 e bakardım

• Türkiye de araba alınmaz resmen soygun rezillik.
  • Kur artmış ötv artmış hala net TL fiyat üzerinden alınmaz diyen var. Arkadaş dersin şu euro üzerine çıkınca araba alma ama. Açın sıcak fırsatlar araba konusunu zamanında 40 50 bin e almayın diyenler var. Sorun vergi ve kur. Şirketler değil yani. Diyelim bunun 5bini doğuş un fazla koyduğu kar 113 bin e alınır mı yani?

• Kesinlikle verilmez , dizel otomatik Insignia , Volvo S60 t3 ve F30 316i gibi seçenekler var o fiyatlara ... Araba yok değil yani 120 bayılıyorsak d segmentine binelim bari namimiz yürüsün..

• quote:

Orijinalden alıntı: ferdi1987

Abi gözünüzü seviyim almayın yeltenmeyin aklınızın ucundan bile geçmesin.ala ala elimize verdiler 2013 yılından bu yana vergiyi ötvyi şişir babam şişir geçiriyolar biz aldıkca.ne dizel ne benzinli ne tüplü sıfır araç almayın ikinci elde almayın hiçbişey almayın.ya enayilikten başka bişey değil.hemen nasıl kabulleniyoruz milletçe bu geçirilen fiyatları anlamış değilim ya.yazık şu aracın hakkı 80dir ya en fazla..otomatik reno sümbül satıyolar 85 binliraya şaka gibi..2011miydi neydi dacia duster almıştık 45 bine dizel 4×4 donanımlı. bi tanıdık buna bu kadar para verilirmi demişti.şuan duster ne alemdedir kimbilir 80 olmuştur herhalde onun fiyatıda. ama napıyoruz onuda hala alıyoruz. ne değişti 4 yılda aldığın maaş 2 binse 2bin kaldı araba 20yse 60oldu..hadi en düşük maaş 4 binlira seviyesine gelmiş olsa ülkede herkes alsın helali hoş olsun.araçlarda kalitede mybach,rolls royce falanda olmadı aynı standart kalite.hani fiyatın uçmasına sebep olsun diyelim.niye alıyoruz niye boykot tepki ayaklanma göstermiyoruz bu saçmalıklara.alıyoruz ya koyun gibi alıyoruz vallahi çıldırıcam..yeter artık ya devlet cebimize göz dikmiş aklına ne gelirse faturadan,maaşından,günlük ihtiyacından,aracından vs. verginin ötvnin en uçuğunu alıyo.biz hala herşey normalmiş gibi idiot modunda hiçbişey olmamış gibi yaşıyoruz alıyoruz yaa..

Ben almazsam başkaları alacak, bu sefer de ben şimdikinden daha pahalıya alacam mantığı var galiba millette.

Aynı mantığı petrole gelen zamlarda yapıyorlar, gece hemen depoları doldurun mantığı. Bu şekilde düşünüp araba alıyorlar heralde.

• 150'lik bile değil sakın, zaten yeni 1.5 motorlar gelecek alacaksan bile onları bekle
  • Fiyatın düşmesini bekleme her ay artar hatta bir ayda iki defa zamlandıpını biliyorm.ayrıca o para verilirmi tartışılır

• Tabi 118 golfe verilmez 1.18 i ye 170 kağıt verilir güya 5 kişilik arabaya anca 4 kişi oturursun. Sonra Peremiyomma bindim diye kendi kendini doldurursun..

• Benimde dün gece aklıma takıldı şu yeni golf fiyatlarına bir bakayım dedim 1.0 litre benzinliye 100 bin istiyorlar büyük paralar sizin baktığınızda öyle.

• Milletimiz ne zaman kendine düşmanlık eden milletlere para kazandırmayı bırakacak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Insignia alınır o paraya Full Astra'da bakabilirsin,Volvo S60 bak birde.Benzinli Golf'e o para verilmez.net

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arabalar konusunda genel fikrim sadece masraf....Hayatıma hicbir artısı yok.Yakiti bakimi vergisi muayenesi trafik cilesi köprüsü gişesi trafik cezasi kazasi cizigi....Hepsi para tuzagı.Toplu taşıma favorim.Ha acil bisey oldugundada bi taksi çağirmaya bakar...

• Bu çöpe o kadar para verilmez.

• Suan kendi segmentinde en mantıklı arac. Fiyat olarak uygun bence

• lan o parayı golfe versem 1 yıl uyuyamaz sonunda da satardım
    100.900 honda civic hb 182bg var inan golfden daha doludur (kararan dikiz aynası hariç xdd)
  • hala almanların aldığı fiyatla bizim fiyatları karşılaştıran var mı gerçekten

geçin bu işleri biz almanyanın tırnağı olamayız.

bu ülkede halk afrikalı insanlar gibi ezilecek halkın büyük çoğunluğu yandım tutuştum diyecek ancak o zaman düşer araba fiyatları.

herkes halinden memnun peynir ekmek gibi satılıyor 100 binlik araçlar.

suç golfün değil suç ülkenin bu saçma durumu

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.