Şimdi Ara

112'de Taşeron Eleman...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.074
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar sizden bir ricam olacak Bakanlık aldığı bi kararla 112 Acil Sağlık İstasyonlarına Acil Tıp Teknisyni yerine taşeron şoför alacağını açıkladı sizden ricam bize twitter dan destek vermeniz 112 çalışanları olarak size 7/24 hizmet etmek ve insan hayatı kurtarmak bizim görevimiz zaten 2014 yılı son alımında sadece 3 ATT alımı yapan bakanlık bizim yerimize Sağlık eğitimi almamış taşeron eleman alma girişiminde bulunuyor hem sizin hemde bizim için lütfen twitter dan destek verin
    iyi forumlar...

#112detaseronaHAYIR
    #112deTaseronaHayır
    #ATTDER112detaseronaKARSI
    #SağlıktaTaşeronaHayır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Forvenor -- 13 Ocak 2015; 3:41:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Keske vekiller de taseronlassa halimizi anlarlar

• Arkadaşlar desteklerinizi esirgemeyin

• 3 kişimi atandı sadece paramedik kaç tane atandı sizin alımlar çok diye biliyordm ben
  • Şöförle senin ne alakan var ki? İlk müdahaleyi şöför yapacak değil ya.
    Bu devletteki taşeron işlerine alışın.Artık öyle memur alımı falan kalmadı.2 bin maaş vereceğine asgariye çalışacak adamlar devletin işine geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Indigo

Şöförle senin ne alakan var ki? İlk müdahaleyi şöför yapacak değil ya.
    Bu devletteki taşeron işlerine alışın.Artık öyle memur alımı falan kalmadı.2 bin maaş vereceğine asgariye çalışacak adamlar devletin işine geliyor.

Taşeron u çok farklı anlamışsın o 2000 dediğin yine çıkıyor fakat her hangi bir durumda devlet suçlusu ben değilim hizmet aldığım x firma der o 2000 in 1000 i şirket kendine alır 1000 i çalışana verir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ciddi misin

ambulans şoförü olmak istiyodum,gerçekten çekici meslek. onun belgeleri var src psikoteknik falan onları alıp sırf zevk için bile yapılır bi süre. insan hayatı için çalışıyosun,altında güçlü bi araba yukarıda siren..

var mı başka benim gibi ambulans şoförü sevdalısı
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinless34

quote:

Taşeron u çok farklı anlamışsın o 2000 dediğin yine çıkıyor fakat her hangi bir durumda devlet suçlusu ben değilim hizmet aldığım x firma der o 2000 in 1000 i şirket kendine alır 1000 i çalışana verir.

Yok ben yanlış anlamadım.Sanki devlet görevlileri o adamın 1000 lira aldığını bilmiyor mu? 1000 lira farkı x firmasına yedirmezler.İşi ayarlayan üst düzey görevliler payını alır.
    Bana ne ya hükümetin icadı bu.Bu ülkede bu işler böyle.Kendi ceplerini düşünüyorlar seni mi düşüneceklerdi.

• bir hemşire adayı olarak sizi anlıyorum destekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: bulunmayan

3 kişimi atandı sadece paramedik kaç tane atandı sizin alımlar çok diye biliyordm ben

evet eskiden çoktu 1 senede yapılan alım sayısı 3000 lere ulaşıyordu şimdi ise 50-100 lerde kalıyor bide bizim yerimize taşeron alacaklarını söylüyorlar.

Madem ATT almayacaklardı niye Özel Sağlık Liselerine müsade ettiler.
    Ayrıca bir vakaya müdahale ederken 3 kişi olur 1 Paramedik 2 ATT , bu 3 kişiden birisi Ambulans şöförü olur acil müdahale yapılacağı zaman yardım eder bunun yerine acil müdahale de bulunmayı bilmeyen şöför olması insan hayatını resmen hiçe sayıyor. Allah korusun sizin başınıza birşey gelse 4-5 kişi olsanız 3 kişi müdahale etmesi daha sağlık lı değilmidir ?

• quote:

Bizde bunun için sizden bizi twitter dan desteklemenizi rica ediyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: msipark

bir hemşire adayı olarak sizi anlıyorum destekliyorum

hemşire derken? bayanmısınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrKira

Arkadaşlar sizden bir ricam olacak Bakanlık aldığı bi kararla 112 Acil Sağlık İstasyonlarına Acil Tıp Teknisyni yerine taşeron şoför alacağını açıkladı sizden ricam bize twitter dan destek vermeniz 112 çalışanları olarak size 7/24 hizmet etmek ve insan hayatı kurtarmak bizim görevimiz zaten 2014 yılı son alımında sadece 3 ATT alımı yapan bakanlık bizim yerimize Sağlık eğitimi almamış taşeron eleman alma girişiminde bulunuyor hem sizin hemde bizim için lütfen twitter dan destek verin
    iyi forumlar...

#112detaseronaHAYIR
    #112deTaseronaHayır
    #SağlıktaTaşeronaHayır

Sadece şoför mü ?

O zaman kaçışınız yok bunu bahaneden saymazlar bile.

Allah kolaylık versin kimseyi taşeronun eline düşürmesin.

• Dün radyoda dinledim karayollarının yol açma ekiplerimi ne onlar bile taşeron olmuş. Kimse kusura bakmasın. Seçim zamanı unutuluyor hep bunlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Treth

quote:

Arkadaşlar sizden bir ricam olacak Bakanlık aldığı bi kararla 112 Acil Sağlık İstasyonlarına Acil Tıp Teknisyni yerine taşeron şoför alacağını açıkladı sizden ricam bize twitter dan destek vermeniz 112 çalışanları olarak size 7/24 hizmet etmek ve insan hayatı kurtarmak bizim görevimiz zaten 2014 yılı son alımında sadece 3 ATT alımı yapan bakanlık bizim yerimize Sağlık eğitimi almamış taşeron eleman alma girişiminde bulunuyor hem sizin hemde bizim için lütfen twitter dan destek verin
    iyi forumlar...

#112detaseronaHAYIR
    #112deTaseronaHayır
    #SağlıktaTaşeronaHayır

Sadece şoför mü ?

Bir kazaya müdahalede eğitimsiz bir taşeron nasıl acil müdahale de bulunabilirki ? Sadece Ambulans sürsün diye eleman alınabilirmi ? Bu işi biz zaten yapabiliyoruz ve olay yerinde müdahale ediyoruz.

• quote:

quote:

quote:

iyi forumlar...

#112detaseronaHAYIR
    #112deTaseronaHayır
    #SağlıktaTaşeronaHayır

Sadece şoför mü ?

Bir kazaya müdahalede eğitimsiz bir taşeron nasıl acil müdahale de bulunabilirki ? Sadece Ambulans sürsün diye eleman alınabilirmi ? Bu işi biz zaten yapabiliyoruz ve olay yerinde müdahale ediyoruz.

İşte olay burada zaten. Siz eğitimlileri devlet kadrosuna alıp aracı kullanacak şoför kadrosunu taşeron yapacaklar senin şöförün hastaya müdahale ediyor mu ? Ben bu olayı desteklemiyorum ama buna karşı çıkmak için bahane gerekli. Bu bahaneyi umursamazlar bile.

Devlet için iş tanımı var çünkü. Şoför şofördür sağlık elemanı ise sağlık elemanı.

• Ambulansdayken iki öğrenci bi tam diye para uzatırız artık

• Ben diyarbakırda sürücü att yim. Ambulans şöförünün sağlıkcı olması hasta açısındanda iyi taşeron adı altında torpille işçi alınmasınada engeldir. Aralık ayının 3.haftası mesai arkadaşımızı taşeron firma elemanı bir şöför tarafından hatalı şekilde yapılan bir kazada kaybettik. 2007 model transitle 650000km de bir araçla yapılan 145km hız arkadaşımızın sonu oldu. Torpille giren işçi kovuldu kovulduda noldu arkadaşımız gerimi geldi? Bu işler taşeronla yürümez işin içinden gelen işi bilen kişilerle yürür. Dışardan bakıldığı gibi değil herşey , att leri uzun süredir şöför eksikliğinden çalıştırdılar çok arkadaşımız hayatını kaybetti. Artık att ler şöförlüğe alıştılar verilen onca şehit var madem ilk başta yapılsaydı bu taşeron olayı.

• quote:

quote:

quote:

quote:

iyi forumlar...

#112detaseronaHAYIR
    #112deTaseronaHayır
    #SağlıktaTaşeronaHayır

Sadece şoför mü ?

İşte olay burada zaten. Siz eğitimlileri devlet kadrosuna alıp aracı kullanacak şoför kadrosunu taşeron yapacaklar senin şöförün hastaya müdahale ediyor mu ? Ben bu olayı desteklemiyorum ama buna karşı çıkmak için bahane gerekli. Bu bahaneyi umursamazlar bile.

Devlet için iş tanımı var çünkü. Şoför şofördür sağlık elemanı ise sağlık elemanı.

Ambulans kullanmak için ayrı bir sürücü kadrosu yok. Bende bunu diyorum biz hem Ambulans kullanıyoruz hemde hastaya müdahale ediyoruz, şöfor olay yerinde hiçbirşey yapmıyor çünkü eğitim almamış...

• Sadece ambulans sürsün diye eleman almak hata bu işi yapan adamlarda ambulans sürebilir netice sadece ehliyete ve gerekli eğitime bakıyor mezun olup atanma bekliyorlar haketmiyorlar haklısınız
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.