Şimdi Ara

Lotto'yu nasıl bilirsiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
17
Cevap
0
Favori
13.646
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yarın lotto krampon almayı düşünüyorum.Diğer markalara da baktım.Fiyatlar çok uçmuş.Haftada 1 kere halı saha maçı için o kadar para vermek istemiyorum.Fiyat, performans olarak lotto iyi gibi geldi.Lotto kullanan, kullanmış arkadaşların yorumlarını bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• önü çabuk açılıyo kullandim

• Sadece 6 rakam ile.
  • 1 Seneye yakın kullanmıştım 1 sene içerisinde tabanı eridi, dikişleri açıldı, derisi kalktı, bağcıkları aşındı, önü açıldı son olarak çöpü boyladı.
  • lescon a bak lescon store den fiyatları görebilirsiniz. ben lise den beri 8 yıldır kullanıyorum gayet sağlam ve ucuz ayakkabıları var. hem türk malı.

• quote:

Orijinalden alıntı: farego

Sadece 6 rakam ile.

y ?
  • tabanı çok çabuk eriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Pisagor-

1 Seneye yakın kullanmıştım 1 sene içerisinde tabanı eridi, dikişleri açıldı, derisi kalktı, bağcıkları aşındı, önü açıldı son olarak çöpü boyladı.

Bundan önce hep nike kullanıyordum.Açılmayan ayakkabım olmadı.Hor kullanınca hepsi aynı.Ortalama bir dayanıklılık ve rahatlık olsun yeter.

• lescon forever. hiç bi sorun çıkartmadı şu zamana kadar.
  • Hor kullanmadım gayet düzgün kullandım, nike kullandım sorun olmadı, adidas kullandım sorun olmadı, columbia kullanıyorum şimdi onda da sorun yok.
  • eskiden nobre tomas iliç hasan şaş ibrahim üzülmez felan hep lotto giyerlerdi kötü olcağını sanmıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barış*

quote:

Orijinalden alıntı: farego

Sadece 6 rakam ile.

y ?

• 1 hafta daha bekle ayin 15inde ykmde %50 indirim firsati oluyor spor bolumunde. Oradan ucuza nike ve adidas kramponlarindan bulabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: yec44

lescon a bak lescon store den fiyatları görebilirsiniz. ben lise den beri 8 yıldır kullanıyorum gayet sağlam ve ucuz ayakkabıları var. hem türk malı.

Sağ olun.Lescon'a da bir bakıyım.

• quote:

Orijinalden alıntı: PearBear

bunu al la ben bunu giyiyom

http://www.spormarketim.com/urun-22040-nike-swift-tf-halisaha-ayakkabisi.html

Sitede uygun fiyata güzel ayakkabılar var ama giymeden nasıl alacağım ki?Kalıpları da tam bilmiyorum zaten.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.