Şimdi Ara

110.000BİN TL YE ALINABİLECEK EN İYİ ARABA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
1
Favori
17.932
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hekese selam arkadaşlar. Araba alıcam sizce 110.000TL ye kadar en iyi araba ne alınabilir.
    Malum vergiler sebebiyle 2000 motor altı olması lazım.
    SUV VEYA SEDAN tercihim ikiside olabilir.
    Otomotik düz olması farketmez sıkıntı yaşatmıcak otomatikler olabilir.
    Ve kilometre bakımından 30bın km den fazla arabaları almak istemiyorum bu kadar para vermişken onuda belirtiyim.
    Geniş olması güzel olur nerdeyse çoğu arabalar aynı vaziyette gerçi artık ama.
    Dizel yada benzinli farkı çok önemli değil makul yakan arabaların hepsi olabilir senede 15 bin km yaparım en fazla.
    Arabayı uzun süre kullanmayı düşnüyorum nadir araba değiştiren biriyim ona göre düşünürseniz sevinirim herkese iyi günler bu konu çok kişiye yardımcı olucağına inanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omer1903bjk -- 22 Ocak 2017; 20:32:9 >

• Hocam biraz ihtiyaçlarını ayrıntılandırırsan iyi olur geniş aile mi bireysel kullanım mı sedan mı hb mi otomatik mi düz mü birde o söylediğiniz km lere dizel şart bence
  • xnoname kullanıcısına yanıt
    ayrıntılandırdım hocam ana hatlarıyla
  • Eğer bütçeyi yaklaşık 5.000 TL daha artırabilirseniz o paraya; Volkswagen Tiguan 1.4 TSI ACT BMT 150 PS 6-İleri Yağlı Kavrama DSG Trendline aracı alabilirsiniz.

Tiguan'ın Trendline donanımı Passat ve Golf'ün baz donanımlarına göre oldukça dolu, Bluetooth, USB Girişi, 3 Bölgeli Otomatik Klima, Sırtlığı Yatırılabilen arka koltuk, öne arkaya kaydırılabilen arka koltuklar, arka kol dayama gibi özellikler yer alıyor araçta, Passat Trendline'lara ek olarak.

Ayrıca 615 Litre bagaj hacmiyle sınıfının en iyisi, Passat'tan bile daha geniş.

Ayrıca Altın değerinde bir bilgi daha vereyim. Volkswagen'in yaptığı son fiyat güncellesine kadar Tiguan 1.4 ACT'nin Trendline ve Comfortline donanımları %50'lik vergi diliminde, Higline donanımı ise %60'lık vergi diliminde yer alıyordu.

Trendline ile Comfortline arasında 9.000 TL fiyat farkı vardı. Fakat son güncellemeden sonra Comfortline donanım da %60'lık vergi dilimine yükseldi ve Trendline ile arasındaki fiyat farkı 17.000 TL civarına yükseldi. Şuanda Trendline donanım hala %50'lik vergi diliminde yer alıyor. 1-2 ay içinde Trendline donanım da büyük ihtimalle %60'lık vergi dilimine yükselecek. Şuanda Trendline 1.4 ACT Tiguan alanlar tahmini 1-2 ay içinde 8.000 TL kar ederler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SPECIALIZED -- 22 Ocak 2017; 20:56:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• W211 e 200

• Audi a4 2.0 tdi vergiyi düşünüyorsan 2014 model alırsın olur biter

• 110 bine içe sinecek bir kombinasyonlu araç düşündüm alayı 150 bin olmuştur şimdi, benzili süper b, insignia, 3008 falan düşünülebilir anca.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • onun yerine dizeli almak daha mantıklı değil mi aynı paraya manuel farkı var sadece 35 beygir farkı bide Yeni Tiguan 1.6 TDI SCR BMT 115 PS Manuel
  • 110 bin tl ye herhangi bir ülkeden vatandaşlık almaya çalış, kaç ve canını kurtar

• quote:

Orijinalden alıntı: hard_hacker

Audi a4 2.0 tdi vergiyi düşünüyorsan 2014 model alırsın olur biter

malesef temiz bir audi a4 bulmak o fiyata imkansız :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Omer1903bjk

quote:

Orijinalden alıntı: hard_hacker

Audi a4 2.0 tdi vergiyi düşünüyorsan 2014 model alırsın olur biter

malesef temiz bir audi a4 bulmak o fiyata imkansız :)

avrupada yaşasan o paraya temizini bulurdun

ama burada şükretmek zorundasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YA-KU-ZA -- 22 Ocak 2017; 21:4:37 >
  • Insignia 1.6 dizel otomatik cosmo arti sunroof al gec

• f30 316i alınır 320i ed zorlar biraz butceyi onun dışında c180 w204 kasa olabilir.
  • Benzinli istersen arkadasin dedigi gibi f30 316i 320ied olabilir

• Arkadaşlar %80 Skoda Octavia 1.6 dizel full paketi almayı düşünüyorum sizce ne diyorsunuz ?
  • mazda cx3 diyecektim ama octavia da iyi seçenek
  • quote:

Orijinalden alıntı: Omer1903bjk

Arkadaşlar %80 Skoda Octavia 1.6 dizel full paketi almayı düşünüyorum sizce ne diyorsunuz ?

O paraya yazık diyorum.110 bin Octavia nedir? İnsignia alın dizel otomatik cosmo.Benzinli alacaksanız eğer c180 ya da F30 başka seçenek yok.

• O kadar para octavia için çok çok fazla.

• Subaru levorg. Zaten sık araba değiştirmiyorum demişsiniz. İkinci el çok kritik değilse bence bu araç çok mantıklı. 4 çeker, güçlü, sağlam, sorunsuz, donanımlı, şık, her yerde göremezsiniz. Octavia ile de kıyas kabul etmez. 10-15 binde 100-110 liraya bulunuyor. Ha bulunduğunuz şehirde servisi var mı o da önemli. Hakkınızda hayırlısı olsun.

• Hocam sana en uygun ilanı buldum üstelik 6500 km de

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-sahibinden-2016-1.4tsi-150ps-act-prestige-super-b-348100930/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Parola0238 -- 23 Ocak 2017; 10:11:9 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.