Şimdi Ara

110.000BİN TL YE ALINABİLECEK EN İYİ ARABA (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
1
Favori
17.931
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    C180 i kaç model ve kaç liraya bulacaksın km o fiyatlara bizide aydınlatırsan belki tercihlerimizi değişiriz ?

2015-2016 10bin km de c 180 alabileceksindemekki???

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sıfır Ford Focus 1,6 Dizel Otomatik vites, sitesinden detaylarını kontrol edebilirsin.

Performans, güvenlik, donanım gayet yerinde bir araç.

Hatta size tavsiyem almadan önce araç kiralama şirketlerinden az kilometrede olan bir otomatik focus'u 3 gün kiralayıp test edin aracı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hard_hacker

C180 i kaç model ve kaç liraya bulacaksın km o fiyatlara bizide aydınlatırsan belki tercihlerimizi değişiriz ?

2015-2016 10bin km de c 180 alabileceksindemekki???

c180 benzinliler var kardeşim. Ama gerçekten bakmadığım araba kalmadı ama 2016 passat dizel manuel almak en mantıklısı gibi başka alternatif yok cidden ya superb dıyorum talisman diyorum ama gerçekten arada farklar var superb düşünülebilir karar vermek cidden çok zor 2.el temiz passat bulunuyor ama superb bulunmuyor.
  • Omer1903bjk O kullanıcısına yanıt
    Daha iyi olur.

İnsignia fazla yakar.

Octavia iç hacim olarak da insignia yı aratmaz.

Burada insignia diyene bakma parası olsa almaz 2. El kaygısından.

• Üzerini 10-15 daha koy 2010 E200 CGI al araba aldım deeee.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord Sparhawk

quote:

Orijinalden alıntı: 22tupac

o kadar parayı desegeye yatırmak

Boş konuşuyorsunuz. Vag 2008 modele kadar tüm dsgli araçlarına garantisi bitmiş olsa bile ücretsiz parça desteği sağlıyor. Sadece işçilik alıyor onunda bir kısmını pazarlıkla düşebiliyorsunuz. Sadece aracın servis garantili olması önemli. Alan kişi 2 sene garanti uzatsa zaten 4 yıl garantisi oluyor aracın. Sonraki süreçte de servis bakımlıysa yine başı ağrımayacak. Zaten 7-8 yıldan fazla kimse kullanmıyor aynı aracı yeniliyor. Yatırılan para dsgye değil bir bütün olarak araca gidiyor. Piyasada bu kalibrede, bu performansta ve bu donanımda sıfır d sınıfı başka hiçbir araç yok. Bu paraya act tsi motorun muadili bile yok. Rakiplerinin motorlarının tüketimleri çok daha fazla güçlü turbo motorlarda. Act tsi hem performans hem ekonomiyi d sınıfı araçta verebiliyor. Bunu becerebilen çok nadir marka var bmw vs gibi.

Bence sen bos konusuyosun
    Piyasadaki vosvoscularin buyu, cogunlugu garantiyi uzatir, bitmeden de birine kakalarim diye geziyo desegeyle

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

Boş konuşuyorsunuz. Vag 2008 modele kadar tüm dsgli araçlarına garantisi bitmiş olsa bile ücretsiz parça desteği sağlıyor. Sadece işçilik alıyor onunda bir kısmını pazarlıkla düşebiliyorsunuz. Sadece aracın servis garantili olması önemli. Alan kişi 2 sene garanti uzatsa zaten 4 yıl garantisi oluyor aracın. Sonraki süreçte de servis bakımlıysa yine başı ağrımayacak. Zaten 7-8 yıldan fazla kimse kullanmıyor aynı aracı yeniliyor. Yatırılan para dsgye değil bir bütün olarak araca gidiyor. Piyasada bu kalibrede, bu performansta ve bu donanımda sıfır d sınıfı başka hiçbir araç yok. Bu paraya act tsi motorun muadili bile yok. Rakiplerinin motorlarının tüketimleri çok daha fazla güçlü turbo motorlarda. Act tsi hem performans hem ekonomiyi d sınıfı araçta verebiliyor. Bunu becerebilen çok nadir marka var bmw vs gibi.

Piyasadaki vosvoscularin buyu, cogunlugu garantiyi uzatir, bitmeden de birine kakalarim diye geziyo desegeyle

Kimin boş konuştuğunu okuyan anlar. Kullananların yorumu var, bir de sahip bile olmamaışların çamuru var. Bakan değil okuyan anlar. Vosvoscu ne oluyor bu arada ciğerci gibi birşey mi?

• Hocam o paraya anca golf 1.6 tdi dsg comfortline alirsin anca bu saatten sonra .

• Talisman, 3008.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Kimin boş konuştuğunu okuyan anlar. Kullananların yorumu var, bir de sahip bile olmamaışların çamuru var. Bakan değil okuyan anlar. Vosvoscu ne oluyor bu arada ciğerci gibi birşey mi?

iyi de bundan sana ne?
    ha sana ne?
    burası forum ben de kendi düşüncemi yazdım sana ne?
    boş konuşuyosun ne demek sen kimsin sana ne?
    şimdi bişey yazıcam atacaklar o olacak.
    sana ne kardeşim sana ne?
    beğenmezsen okuma zorla mı okutuyolar
    kimsenin yorumuna burada boş konuşuyosun diyemezsin sen
    ulan içine ettiniz şu güzelim forumun be

• yakında bu soruya ibiza, i20, polo veya herhangi bir b segment araba cevabı vereceğiz sanırsam.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

iyi de bundan sana ne?
    ha sana ne?
    burası forum ben de kendi düşüncemi yazdım sana ne?
    boş konuşuyosun ne demek sen kimsin sana ne?
    şimdi bişey yazıcam atacaklar o olacak.
    sana ne kardeşim sana ne?
    beğenmezsen okuma zorla mı okutuyolar
    kimsenin yorumuna burada boş konuşuyosun diyemezsin sen
    ulan içine ettiniz şu güzelim forumun be

E forumda bir şey yazıyorsanız yazdığınıza göre de tepki alırsınız. Boş konuşursanız tepki alırsınız. Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olup insanları yanıltırsanız tepki alırsınız. Holiganlık ya da çamurculuk yaparsanız tepki alırsınız.

Bu kadar basit.

Ben neden boş konuştuğunuza dair detaylı cevabımı yazmışım orada. Garanti şartları, motorlar, tüketimler gibi şeylerden bahsetmişim buna argüman olarak. Kendi ve yakın çevremin kullanım deneyimini de yazmışım. Bir başka arkadaş da saldırdı ona da açıkca sordum kaç tane dsgli araç sahibi oldun, oldun mu tecrüben yönünde mi yazdın? diye. Ses çıkmadı. Yani birşey yazıyorsanız, bir iddia öne atıyorsanız bir bilgi ya da deneyimle onu destekleyebiliyor olmanız lazım. Yoksa o boş konuşma oluyor sizin yaptığınız gibi. Üstüne "siz vosvoscular, siz şunlar, siz bunlar" diye saldırıyorsunuz. Cevap alınca da söyleyecek bir şey bulamayınca da "sanane, ben istediğimi yazarım, okuma, git vs vs". Agresifleşme de çaresizlik belirtisi zaten. Saygısızlık yapmadığım sürece herkesle yazışabilir, yazdıkları ile tartışabilirim. Ha hoşlanmıyorsanız bloklarsınız.

Bu arada 500 mesajlı daha 6 aylık üye gelmiş bana forumun içine ettiniz diyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord Sparhawk -- 24 Ocak 2017; 16:27:50 >

• quote:

Orijinalden alıntı: 01tuğra01

Üzerini 10-15 daha koy 2010 E200 CGI al araba aldım deeee.

Sıfır km garantili araba alabilmek varken neden 7 yıllık, bir arızasında kendisini ciddi üzecek bir araç alsın? Mantıklı değil. Sıfıra alternatif ikinci el çok eski dğeilse düşük km ise düşünülebilir. f/p aracı alınmış olur. Ama tutup 7 yıllık e200 bir arıza verse, ki gayet verebilir tüm parçalar ve işçilik euro üzerinden. 7 yıllık araç 100bine gelmiş/geçmiş olur büyük ihtimalle. Bakımlar ağırlaşır, parçalar ömrünü tamamlamaya başlar, önemli parçaların dğeişimi zamanı gelir. Yani hem 120-13bin para verecek hem de durmadan irili ufaklı arızalarla uğraşacak. 5 seneden sonra her araçta masraflı dğeişimler, bakımlar gerekmeye başlar. O yüzden 10-15 daha koyup o kadar eski model mercedes almak hata olacaktır.

• 100.000 lirayada iyi araba kalamadı

200.000 bin liraya çıkarsanız daha iyi olur

Bakınız: Orta-üst sınıf Passat 1.6 TDI 181.000 TL
  • 102.500 e 2015 20binde 1.18i one paket anlaşma aşamasındayım. Araç deri koltuk 17inch jant yeni kasa sunroof beyaz. Sizce nasıl?

• Lord Sparhawk L kullanıcısına yanıt
    Hocam sabredersen 100bin km. altında bulursun bu km.lerde arıza çıkaracak kadar kötü değil bu araçlar ve merso dan bahsediyoruz. Ben o paraları sıfır diye o araçlara vermem acırım verdiğim paraya da emeklerime de bence hak etmiyorlar. Bana da sizin düşünceniz mantıklı gelmiyor. Fikirlerinize de saygı duyarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Omer1903bjk

quote:

Orijinalden alıntı: lojistisyen

Tatilde, uzun yolda, herhangi bir yerde araba yolda kalır, rezilliği, mağduriyeti iliklerinize kadar yaşarsınız, hatta şanzıman kronik hatalı olduğu halde cebiziniden para çıkar, sonra garanti var diye sevinirsiniz. Doğuşun sizi getirdiği nokta bu işte, hala dsg yi savunabiliyorsunuz ya pes doğrusu.

kardeşim manuel almayı düşünüyorum zaten manuellerde sıkıntı olmaz heralde di mi ? internetteki fiyatlar 2016 modeller içinmiş 2017 modeller 3 mılyar zam var hemde makyajlı değil martta geliyormuş superb 1.4tsi style almayı düşünüyorum ama yakıtını biraz araştırıcam.

kabaca şöyle size yakıtı dokunur farklı bir zaman diliminde..
    satarken 2.eli daha iyi oldun durumu..
    kısmen geniş altı yerden yüksek olsun dediğimizde

olay tiguen oluyor

105 e almıştı 1.6 maunel dizel olanını amca oğlu.

• quote:

Orijinalden alıntı: 01tuğra01

Hocam sabredersen 100bin km. altında bulursun bu km.lerde arıza çıkaracak kadar kötü değil bu araçlar ve merso dan bahsediyoruz. Ben o paraları sıfır diye o araçlara vermem acırım verdiğim paraya da emeklerime de bence hak etmiyorlar. Bana da sizin düşünceniz mantıklı gelmiyor. Fikirlerinize de saygı duyarım.

Ben eski mercedes kullandım gayet masraflı olabiliyorlar. Bunun mercedesle alakası yok, malzeme bilimi ile alakası var. Plastik olsun, metal olsun her aksamın bir çalışma ve bekleme ömrü var. Alet kullanılsa da kullanılmasa da ömründen yiyor. 5 yıldan sonra her aracın her modelinde potansiyel masraflar başlar. Burada masraftan kasıt motor gider rektifiye ister anlamında değil ama disk değişim ister, baskı balata değişim ister, amortisör değişim ister, belki radyo modülü belki cam modülü belki elektrikli arka cam perdesi motoru arızalanır. İlla ki olabilecek şeyler. Ve oldu mu pahalıya patladığı gibi insanı bıktırır ard arda gelmeleriyle. çünkü birini yaptırırsınız bir diğeri arızalanır. 10 yıldan sonra airbag modülleri işlevini yitirmeye başlar yenilemek gerekir airbaglari güvenlik önemliyse. Misal vectra bler sıkıntılarıyla meşhurdur bilen bilir. Neden? Opelin arabanın elektronik sisteminde kullandığı kötü elektrik kabloları yüzünen. 7 yıl civarı garantili ömrü var. Sonrasında bozuluyor, arıza veriyor, ve sürekli elektronik arızaları veriyor. Tek çözüm komple elektrik sistemini yenilemek.

Şimdi konuşmak kolay ben o paraları şuna vemrem buna vermem diye. Ama bilmiyorum kaç yaşınızdasınız, kendi paranızı kazanıyor musunuz, kendi paranızla 100bin tllik araba alabilecek durumunuz var mu? Eğer ki varsa para kazanmanın zorluğunu bilir ve piyasaya göre dikkatli davranmak gerektiğini bilirsiniz. Şu yaşadığımız ülke koşulları ve hele ki şu içinde bulunduğumuz siyasi kriz ve ekonomik buhran günlerinde tutup 7 yıllık 100k+ kmli mercedes almak çok büyük lüks ve risk olur. Akıllıca davranmak garantili sıfır araba almak en azından önümüzdeki 2 sene içinde sizi finansal olarak yormaz. Sonrasında zaten satar değiştirirsiniz ekonomik duruma göre. Benim dediğim bu, yoksa gönül ister hepimiz amerikan vatandaşları gibi dünyanın kaymağını yiyen halktan olalım 70bine golf alacağımıza mustang 5.7 alalım. Ama o işler öyle olmuyor bu ülkede.

• Lord Sparhawk L kullanıcısına yanıt
    Hocam sizin araba anlayışınızla benim anlayışım farklı. Paranın nedenli zor kazanıldığını da iyi bilirim neyin kaliteli neyin kalitesiz olduğunu da zaten o yüzden dedim sıfır diye o paraları o araçlara vermem diye. Ama araba sadece işimi görsün, götürsün getirsin diye alınacaksa sizin dediğiniz mantıklı, benim için öyle değil.Örnek verdiğim 6-7 yaşındaki (temiz ve bakımlı olmak şartıyla) mercedes e200cgi kalitesini, sağlamlığını o sıfır araçların kalitesiyle, sağlamlığıyla lütfen karşılaştırmayın. Evet sadece artısı sıfır olması (başka bir artısını ben düşündüm bulamadım) ama dedim ya bana göre sıfır olması da artı değil.Benim için araba zevk işidir. Parayı zorlukla kazanıyorsam(bunda şüpheniz olmasın o şekilde kazanıyorum) hayatta da bana ne zevk verecekse onun peşinden koşarım.
  • 320d
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.