Şimdi Ara

110.000 - 120.000 tl arası araç tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
824
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, 110-120 bin arası araç tavsiyelerinize ihtiyacım var. 2015 ve üstü 65.000 km yi geçmemiş temiz ikinci eli hızlı(3 4 sene sonra satmayı düşünüyoruz al satçı değilim :D ) c sınıfı aile aracı arıyorum. Tercihen otomatik vites (malum İstanbul trafiği) kullanmak benim için daha iyi olacaktır.

Şimdiden önerileriniz için teşekkürler.

• 2016-2018 Corolla 1.6 multidrive s LPG

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam görüşün için teşekkür ederim fakat lpg düşünmüyorum, dizel corollalar da yokuş çıkarken çok çabuk bayılma yaşıyor nedense

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mr4power M kullanıcısına yanıt
    1.4, 90 beygir ve tek kavrama robotize şanzımana sahip oldukları için gitmiyorlar. (Ama deli gibi satılıyor :( anlamsız.)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Focus veya golf

• Golf 7
  • Opel Astra dynamic

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Trend x focus al

• Leon 1.0 veya 1.2tsi dsg

• @ yksln @melikşah_38 @defiant82 Genelde çevremdekiler de golf almamı istiyor dizel almam imkansız o fiyatlara, 1.4 tsi ve 1.2 tsi arasında kararsız kalmış durumdayım, focuslar da motor ve şanzıman olarak güzeller ama filo çıkmasıyla karşılaşacağım diye insan biraz korkabiliyor😂 @road35 astra düşünmüyorum çünkü sıfırdan beri kullanan arkadaşımın başına gelmeyen kalmadı, her şeyi değişti aracın, hatta sıfır aldıktan sonra tamponlarda vernik atması, sıfır araçta çizikler, düğmelerin kendi kendine kırılması, egr den katalizörden bahsetmiyorum sensörleri geçtim demişti arkadaşım ki bu arkadaş benzini tek bir yerden alıp sakin kullanan aracına bakan birisi.
    @lymph 1.0 ve 1.2 tsi leonları ben de çok düşündüm ama çevremde kullanan kimse yok o yüzden yakıt konusunda endişeliyim ayrıca satarken zorluk çıkartır mı diye de merak etmiyor da değilim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.